Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Rzetelny horoskop urodzeniowy dla Ciebie i Twojego dziecka.

Zgłoś nadużycie #11 4 maja 2015, 13:08

horoskop.urodz Świeżo upieczona
Rejestracja: Maj, 2015 Posty: 2 Podziękowania: 0
Chcesz wreszcie poznać i zrozumieć siebie? Ciekawi Cię, co gwiazdy mówią o charakterze i temperamencie Twojego dziecka? Pragniesz znaleźć klucz do osobowości partnera lub człowieka, który pozostaje dla Ciebie zagadką? A może po prostu szukasz pomysłu na prezent? 
Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś/aś twierdząco, zapraszam do skorzystania z moich usług – profesjonalna analiza horoskopu urodzeniowego będzie wspaniałym rozwiązaniem. 
Oferuję sporządzenie rzetelnego i kompleksowego horoskopu urodzeniowego. Dopracowany pod każdym względem, obszerny opis (10-12 stron A4) jest wzbogacony o kosmogram (koło z wyrysowanym położeniem wszystkich planet w momencie Twoich narodzin), którego budowę dokładnie „tłumaczę”.
Horoskop wykonany przeze mnie ma również bardzo czytelną formę - każdy jego element jest opisany w taki sposób, że nawet osoba, która nigdy nie miała styczności z astrologią i wszystkimi jej fachowymi pojęciami, bez problemu rozumie całą treść. 
Możesz dowiedzieć się: 
- dlaczego od zawsze czujesz i działasz tak, a nie inaczej, 
- skąd wzięły się w Tobie dane cechy i newralgiczne punkty, 
- jakie są Twoje predyspozycje zawodowe, 
- jak zrozumieć swoje dziecko i pomóc mu rozwijać się w najbardziej korzystny dla niego sposób, 
- jak postępować z „trudnym” rodzicem, rodzeństwem czy współpracownikiem i wiele innych... 
Jesteś zainteresowany/a? Pisz do mnie! Wyślij: jak najdokładniejszą godzinę urodzenia, pełną datę urodzenia oraz miejsce urodzenia na adres: horoskop.urodzeniowy@op.pl. 
CENA (płatność przelewem): 99 zł*. 
Każdorazowo w przypadku 2 zamówień naraz, cena za jeden horoskop wynosi tylko 80 zł!
REALIZACJA ZAMÓWIENIA: -/+ 5 dni od dokonania wpłaty i przesłania danych. 
FORMA: horoskop wysyłam jako dokument tekstowy, załączony do wiadomości mailowej lub, jeśli jest takie życzenie, listownie na wskazany przez Państwa adres. 
W razie wątpliwości możliwa konsultacja telefoniczna, (również dotycząca zrealizowanego już horoskopu, gdyby pojawiły się pytania) – numer podaję po kontakcie mailowym. 
* Może zastanawiać, dlaczego koszty są tak niskie, dlatego że w internecie cena tego rodzaju diagnozy astrologicznej waha się w granicach 200-300 zł. Otóż niska cena moich usług spowodowana jest tym, że nie nazywam siebie „wróżką”, nie stroję się w turbany i nie mam wyrobionego nazwiska, co oczywiście nie wpływa na jakość moich usług. Astrologią interesuję się od dziecka, dzięki dziadkowi – on mnie wszystkiego nauczył – a horoskopy urodzeniowe stawiam od lat nastoletnich, dlatego jestem osobą godną zaufania.

Zgłoś nadużycie #12 5 maja 2015, 22:00

Netusia Zadomowiona
Rejestracja: Lut, 2015 Posty: 42 Podziękowania: 0
Jakoś nie wierzę w astrologię i wszelkie horoskopy. Aczkolwiek lubię zajrzeć w czasopismach kobiecych i poczytać, co też miłego może mi się przydarzyć :)
Niemniej robię to rzadko, ponieważ wolę ten czas przeznaczyć na czytanie ciekawszych pozycji, dzięki ktorym wiem, że mogę rozwinąć siebie: http://www.zlotemysli.pl/new,twojcoach,1/ w różnych sferach i mieć realny wpływ na to, co sie wokół mnie dzieje. Myślę, że taka lektura jest dużo ciekawsza, niż pozostawianie losu samemu sobie. Chyba każdy lubi mieć kontrolę nad własnym życiem ;)

Zgłoś nadużycie #13 21 maja 2019, 23:12

daynerystargeryan Gotowa na wszystko
Rejestracja: Maj, 2019 Posty: 367 Podziękowania: 7
Horoskop to fajna sprawa, ja to traktuję jako rozrywkę i dobrze się przy tym bawię. Najczęściej korzystam z tych codziennych, dostępnych na stronie: http://wrozby24.com.pl/horoskop-dzienny-2/ i nigdy nie jestem zawiedziona. Czasami się coś sprawdza, czasami nie. Loteria. Ale zawsze z uśmiechem na twarzy. W wy jakie macie do tego nastawienie?