Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Rozwód kościelny

Zgłoś nadużycie #31 9 lutego 2016, 14:20

dariena Zaprawiona w bojach
Bez mało w "Roku miłosierdzia" takie rozwody maja być przyśpieszone nawet do kilku tygodni. Nie są one bowiem rozpatrywane w Watykanie tylko na szczeblu lokalnym.
Ja bym przed kolejnym ślubem przebadała partnera na wariograf24.com tak dla własnej pewności :)

Zgłoś nadużycie #32 22 lutego 2016, 9:02

Yogurth Zaprawiona w bojach
Nie wiem czy to tak do końca dobrze, bo nawet cywilnych sie tak szybko nie dostaje. Pewnych rzeczy nie da się przewidzieć. wydaje mi sie, że kilka tygodni to za malo na takie formalności.

Zgłoś nadużycie #33 24 lutego 2016, 20:56

pina87 Świeżo upieczona
ale ta przyspieszona procedura nie będzie możliwa zawsze, tylko w sytuacji gdy obie strony będą chciały takiego stwierdzenia nieważności i gdy będzie jakaś oczywista przesłanka - np. brak skonsumowania małżeństwa czy też zatajona bezpłodność itp. W innych przypadkach już nie będzie można tak szybko tego przeprowadzić.