Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

rozstepy i cellulit w ciazy...

Zgłoś nadużycie #31 20 kwietnia 2017, 11:06

tosiasamosia Zaprawiona w bojach
Hejka. Ja nie korzystam z takich preparatów wolę masaż dla kobiet w ciąży. Pozycja oraz cały masaż mają zrelaksować przyszłą mamę i zredukować jej stres. Ponadto masaż przeciwdziała powstawaniu rozstępów poprzez uelastycznianie skóry. Poprawia również przepływ krwi oraz limfy, co wiąże się z mniejszym prawdopodobieństwem wystąpienia obrzęków i żylaków. Zostawiam linka gdzie chodzę na masaż http://www.studiotwojegozdrowia.com/oferta-14

Zgłoś nadużycie #32 24 kwietnia 2017, 13:54

rozrabiara Zaprawiona w bojach
Niestety wiele kobiet ma rozstępy i cellulit ale dziewczyny, głowa do góry!

Zgłoś nadużycie #33 29 kwietnia 2017, 11:27

boddekk Zaprawiona w bojach
Macie problemy ze swoją cerą i zmarszczkami które coraz częściej się wam pojawiają ? Jeśli tak to usuwanie zmarszczek lublin jest idealnym zabiegiem dla was, zobaczcie jak profesjonalnie można wykonać usuwanie zmarszczek, idealne dla waszego ciała !

Zgłoś nadużycie #34 16 maja 2017, 17:22

sercowa Gotowa na wszystko
A od czego zabiegi kosmetyczne? Wybór jest ogromny. Na rozstępy mogę polecić zabiegi laserem ResurFx. Nieprzyjemne ale skuteczne. Ja robiłam w krakowskim salonie Vici Clinic przy św. Sebastiana. Wystarczyły trzy by moja skóra stała się gładsza, jędrniejsza a rozstępy prawie niewidoczne.

Zgłoś nadużycie #35 28 czerwca 2017, 22:39

Frotka_100 Świeżo upieczona
Też byłam w Vici Clinic, Niestety nie mam czasu na domowe zabiegi, a wiem, że trzeba robić je regularnie. Skorzystałam z oferty zabiegów Venus Freeze. Efekt był już widoczny po pierwszym zabiegu - cellulit widocznie uległ zmniejszeniu. Teraz, kiedy jestem po serii zabiegów (6) mam fajną, napiętą skórę.

Zgłoś nadużycie #36 22 listopada 2017, 14:20

mika.75 Gotowa na wszystko
Na cellulit świetny wpływ mają bandaże Arosha. Taki zabieg wykonywany jest w Vici Clinic w Krakowie przez przemiłą Panią Gosię. Jeden zabieg trwa 45 minut i kosztuje 99 zł. Po nim widać już efekty :)

Zgłoś nadużycie #37 12 stycznia 2018, 23:57

bronna Zaprawiona w bojach
Są teraz takie laserowe zabiegi, to najlepiej zastosować coś takiego, kremy co najwyżej w niewielkim stopniu pomogą. A ja sama jestem po użyciu tego lasera - http://klinikamiracki.pl/zabieg/discovery-pico-usuwanie-tatuazu-przebarwien-bliz... no i po kilku sesjach różnica niebo i ziemia

Zgłoś nadużycie #38 7 marca 2018, 2:23

Uulala Świeżo upieczona
Ja celulitu w życiu nie miałam i jak do tej pory nadal nie mam, więc nie bardzo w tym temacie mogę poradzić, ale za to sprawa z rozstępami jest mi bliższa. Brzuch od drugiego trymestru rósł w zastraszającym tempie i pojawiły się pierwsze rozstępy. Koleżanka poleciła mi specjalistyczny preparat jakim jest bio-oil, który po codzinnym stosowaniu sprawił, że rozstępy robiły się bledsze, płytsze, kolorem zbliżone do loloru skóry. pierwsze efekty widziałam już po 4 tygodniach. aktualnie rozstępy są bledziutkie, co mnie bardzo cieszy :)

Zgłoś nadużycie #39 7 marca 2018, 2:24

Uulala Świeżo upieczona
Ja celulitu w życiu nie miałam i jak do tej pory nadal nie mam, więc nie bardzo w tym temacie mogę poradzić, ale za to sprawa z rozstępami jest mi bliższa. Brzuch od drugiego trymestru rósł w zastraszającym tempie i pojawiły się pierwsze rozstępy. Koleżanka poleciła mi specjalistyczny preparat jakim jest bio-oil, który po codzinnym stosowaniu sprawił, że rozstępy robiły się bledsze, płytsze, kolorem zbliżone do loloru skóry. pierwsze efekty widziałam już po 4 tygodniach. aktualnie rozstępy są bledziutkie, co mnie bardzo cieszy :)

Zgłoś nadużycie #40 11 marca 2018, 17:09

lusesitka774 Zaprawiona w bojach
Skóra podczas ciąży intensywnie się rozciąga. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że powstają rozstępy. Na szczęście wiele marek kosmetycznych posiada kosmetyki przeznaczonych dla mam, które się z nimi zmagają. Jedną z nich jest Bielenda, która oferuje ujędrniające masło do ciała, Sexy Mama. Korzystałam, świetnie ujędrnia skórę.

Zgłoś nadużycie #41 19 marca 2018, 15:24

maju Świeżo upieczona
Chociaż w ciąży nie jestem, sama mam z tym problemy, po pierwsze przez genetykę, po drugie przez szybki wzrost w wieku dojrzewania. Najgorsze jest to, że przez wiele lat nic z tym nie robiłam, bo uważałam, że jestem młoda i samo się wchłonie. Na starość jestem mądrzejsza i zaopatrzyłam się w balsamy ujędrniające z dodatkiem kolagenu (w końcu dorwałam polecany Mamas :D ), oliwki pielęgnacyjne i tabletki z kolagenem. Jak na razie, zatrzymałam rozwój kolejnych rozstępów, a z cellulitem walczę za pomocą ćwiczeń. Wiem, że nigdy nie będzie idealnie w 100%, ale jednak jest różnica widoczna gołym okiem, jak dba się o to regularnie.

Zgłoś nadużycie #42 25 lipca 2018, 14:57

lusesitka774 Zaprawiona w bojach
Rollmasaż Warszawa dostępny w salonie Las Palmas podobno świetnie pomaga w walce z celulitem. Rozbija on tkankę lipidową, która utrudnia nam pozbycie się go. Ja bardzo długo próbowałam pozbyć się celulitu ćwiczeniami, jednak gdybym wtedy usłyszała o Rollmasażu na pewno zdecydowałabym się na niego.