Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

rowerki;)

Zgłoś nadużycie #11 24 stycznia 2013, 2:37

mamamilenki Fajna mama
witam. własnie zastanawiam sie nad rowerkiem nad swojej córci i jestem strasznie ciekawa co polecacie ?? ? jakies wady i zalety. kazda opinia sie przyda ;) pozdrawiam

Zgłoś nadużycie #12 13 lutego 2013, 17:50

marcelina Zaprawiona w bojach
my mamy rowerek biegowy Puky, jestem bardzo zadowolona. Kaja zaczęła na nim jeździc, jak miała ok 1,5 roku. teraz przymierzamy się do zakupu jakiegoś z pedałami, ale jeszcze nic nie wybrałam.

Zgłoś nadużycie #13 7 października 2013, 21:09

konwalia Fajna mama
Odświeżam.
Możecie polecić jakieś konkretne rowerki biegowe dla dwulatków? Najlepiej z regulowanym siedzeniem i kierownicą. Ogólnie, podzielcie się wszystkim co wiecie. :)
W końcu mamy naszych Przystojniaków. :)

Zgłoś nadużycie #14 21 października 2013, 15:39

muzzza Fajna mama
Olek ma rowerek biegowy kettlera, doskonale sobie na nim radzi, kierownica i siodełko są regulowane. Póki co same plusy a rowerek jest teoretycznie do 5 roku życia.
http://pl.toys.kettler.net/produkty/szczegoly/katalog/n/188/0/0/0/34.html

a tak z innej beczki, może by ten temat bardziej pasował w małych dzieciach a nie w niemowlaczkach ? :)

Zgłoś nadużycie #15 22 października 2013, 11:25

konwalia Fajna mama

muzzza napisał(a)

Olek ma rowerek biegowy kettlera, doskonale sobie na nim radzi, kierownica i siodełko są regulowane. Póki co same plusy a rowerek jest teoretycznie do 5 roku życia.
http://pl.toys.kettler.net/produkty/szczegoly/katalog/n/188/0/0/0/34.html

a tak z innej beczki, może by ten temat bardziej pasował w małych dzieciach a nie w niemowlaczkach ? :)

Oglądał te rowerki i podobają mi się. :) Muzza a powiedz mi, Twój synek jest wysoki? Zależy mi żeby chłopcy bez problemu dosięgali podłoża. Mierzyłam ich ale dobrze usłyszeć czyjąś opinie. :) Aha, kierownica też jest regulowana czy tylko siedzenie?

Zgłoś nadużycie #16 22 października 2013, 13:20

muzzza Fajna mama
kierownica też regulowana. Olek ma 92- 93 cm ,a i tak już kapkę ma podniesione siedzenie bo za nisko było :)

Zgłoś nadużycie #17 23 października 2013, 12:38

konwalia Fajna mama

muzzza napisał(a)

kierownica też regulowana. Olek ma 92- 93 cm ,a i tak już kapkę ma podniesione siedzenie bo za nisko było :)

Sorki, nie doczytałam we wcześniejszym poście, że kierownica też regulowana. :) Zdecydowaliśmy się na te rowerki także dzięki bo w końcu ktoś kto ma dziecko w podobnym wieku polecił mi konkretny model. :)

Zgłoś nadużycie #18 23 października 2013, 19:02

monia25 Fajna mama
Konwalia bedziesz zadowolona i chlopcy tez, my mamy dla Adiego tai sam i jest ok, juz ok 2 miesiecy siega bez problemu

Zgłoś nadużycie #19 23 października 2013, 20:42

muzzza Fajna mama
Konwalia ,to trzymam kciuki żeby u Was też się sprawdziły, no i powodzenia przy bieganiu za dwójką :D

Zgłoś nadużycie #20 24 października 2013, 10:57

konwalia Fajna mama

muzzza napisał(a)

Konwalia ,to trzymam kciuki żeby u Was też się sprawdziły, no i powodzenia przy bieganiu za dwójką :D

Taaa, na pewno będzie wesoło. :D

Zgłoś nadużycie #21 24 października 2013, 11:06

marzena8888 Supermama
my mamy ten http://allegro.pl/rowerek-biegowy-metal-arti-speedy-hamulec-reczny-i3618593819.h...

siodełko i kierowca regulowana, także spoko.

Co prawda od maja się kurzył, ale moje dziecko wreszcie dorosło i postanowiło nauczyć się jeździć :)
moja niunia :*

Zgłoś nadużycie #22 23 grudnia 2013, 12:24

milenka450 Świeżo upieczona
Ja polecam takie aby były bezpieczne na początek z trzema kołkami i pomoc rodziców a potem taki aby siegnęło śmiało dziecko do ziemi.
Torebki modne

Zgłoś nadużycie #23 14 marca 2018, 10:28

adrian.na88 Świeżo upieczona
Hej, chciałabym odświeżyć nieco temat :) Zastanawiałam się nad zakupem rowerka biegowego dla swojego dziecka - mniej więcej w tym stylu https://movino.pl/rowerki-biegowe-dla-dzieci/ - chłopiec niedługo kończy 3 latka. Korzystałyście z takich rowerków, kupowałyście je dzieciom?
Na co szczególnie zwracać uwagę?
Czy to bezpieczne czy lepiej wybrać inny rodzaj rowerka?
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi!

Zgłoś nadużycie #24 15 marca 2018, 17:26

onamiki Zadomowiona
Według mnie nie ma lepszych rowerków biegowych niż te od Milly Mally, my mamy dokładnie ten model https://www.al.to/p/178059-rowerek-hulajnoga-milly-mally-rowerek-biegowy-dragon-... i moge go spokojnie polecić. Posiada regulację wysokości siodełka oraz wysokości kierownicy. Dodatkowo solidna stalowa rama, wygodne miękkie siedzisko, antypoślizgowe rączki oraz hamulec gwarantują bezpieczeństwo i komfort dziecka. Bardzo pomaga w nauce koordynacji i utrzymywaniu równowagi, błyskawicznie dzieciaczek też nauczy się jeździć potem na zwykłym rowerze :)

Zgłoś nadużycie #25 16 marca 2018, 11:32

adrian.na88 Świeżo upieczona
Rozumiem i dziękuję :) Jestem zatem pewniejsza, jeśli chodzi o zakup dla dziecka takiego produktu :) Pozdrawiam!

Zgłoś nadużycie #26 16 kwietnia 2018, 13:48

MojeKLocki24_pl Zaprawiona w bojach
Generalnie rowerki biegowe są jak najbardziej godne polecenia więc moim zdaniem warto. Poza tym też kwestia tego jaki budżet jesteś w stanie przeznaczyć na ten cel, teraz w sklepach internetowych znajdziesz szereg ciekawych promocji.

Zgłoś nadużycie #27 23 kwietnia 2018, 16:58

Wiki12 Początkująca
Ja też włąśnie zastanawiam się nad zakupem takiego biegowego. Przyznam, że w sieci jest faktycznie duży wybór i ciężko się zdecydować. Tak w ogóle to czy one czymś zasadniczym poza ceną to się różnią? Jakoś nie dostrzegłam w nich nic takiego. Kilka spodobało mi się, fakt ceny są różne i niestety troche za wysokie jak na moją kieszeń, chociaż te w jagodowymkocie są naprawdę ładne i tańsze. Zobaczę może i któryś z nich kupię

Zgłoś nadużycie #28 26 kwietnia 2018, 9:33

BubiBaby_pl Świeżo upieczona
Różnią się przede wszystkim jakością wykonania, firmą czy wzorem i kolorystyką. Dla mnie osobiście najważniejsza jest wygoda i komfort, bezpieczeństwo naszego dziecka w takim rowerku.

Zgłoś nadużycie #29 17 maja 2018, 11:51

annakowalczyk Świeżo upieczona
My mamy twist z sunbaby, troszke jeszcze za duzy dla synka ale super wykonany :) ma trzy kółka, mozna zmienic na dwa :)
https://lottomat.com/

Zgłoś nadużycie #30 25 maja 2018, 14:22

Mar_iusz Świeżo upieczona
My się zastanawiamy nad takim ze zdjęcia - to jest chyba rowerek biegowy. 
NAsz synek kończy dwa latka i chcemy powili go aktywizować - myślicie, że dla takiego dziecka to odpowiedni wiek? 
Źródło zdjęcia: https://movino.pl/rowerki-biegowe-dla-dzieci/