Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Remont

Zgłoś nadużycie #91 12 lutego 2019, 17:54

rebeeka091 Zadomowiona
Remont należy zacząć od porządnego planu, a następnie zgromadzenia funduszy i materiałów, dla oszczędności można je zamówić przez internet, część można znaleźć na https://sklep.agas.pl/ - to też spore ułatwienie.

Zgłoś nadużycie #92 14 lutego 2019, 12:00

bianka90 Świeżo upieczona
To zależy jakie materiały. Część normalnie stacjonarnie, a część przez internet kupowaliśmy :) Przez internet kupiliśmy np.: barierki systemowe od firmy Chrom Met, a montowaliśmy je sami, ponieważ ta firma je tak produkuje, żeby można było samodzielnie je zamontować. :) Wybraliśmy takie ze stali nierdzewnej, ponieważ najbardziej nam się podoba oraz jest solidna i nowoczesna. Na stronie mogliśmy zrobić wycenę i złożyć zamówienie. W takich wypadkach polecam zakupy przez internet. Firma tez spoko, rzetelna i doświadczona ;)

Zgłoś nadużycie #93 15 lutego 2019, 13:13

Nina85 Zaprawiona w bojach
To prawda, że z reguły większość materiałów można zakupić przez internet. Ja planuje remont i też rozglądam się za materiałami. Na pierwszy ogień idzie podłoga bo chce wymienić panele na podłogę drewnianą. Bardzo spodobała mi się deska warstwowa oferowana przez firmę Baltic Wood. Oni mają piękne, drewniane podłogi. Kolekcji jest sporo więc jest w czym wybierać. Może ktoś z Was ma podłogę od nich ?

Zgłoś nadużycie #94 17 lutego 2019, 19:37

MarkowskaJul Gotowa na wszystko
Mój mąż ostatnio kupił fajną wiertarkę udarową w https://www.agrolas.com/ , przyznam że trafiło nam się całkiem nieźle, bo akurat była promocja! Uważam, że dobre narzędzia powinien mieć każdy w swoim domu, my mieliśmy dosyć ciągłego pożyczania czy to wiertarki czy wkrętarki od teścia i kupiliśmy własne :)