Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Remont

Zgłoś nadużycie #71 27 sierpnia 2018, 21:38

maluki Zadomowiona
Rejestracja: Sty, 2016 Posty: 45 Podziękowania: 0
Dobry pomysł. Ja mam dom parterowy, więc spiżarnia będzie za kuchnią. Kupię takie regały metalowe http://www.e-regaly.pl/ i tam wszystko spokojnie pomieszcze. Dwa, trzy regały wystarczą na wszystko, no i będzie pod ręką od razu, z kuchni, przez drzwi i już mamy słoiki i wszystkie zapasy

Zgłoś nadużycie #72 3 września 2018, 15:47

kurczaczek Zadomowiona
Rejestracja: Maj, 2017 Posty: 40 Podziękowania: 0
Jeśli będziesz zabierał się za remont dachu, to pewnie przydadzą Ci sie specjalistycznie dobrane materiały, takie jak np wkręty montażowe, coś takiego śmiało znajdziesz u nich https://balticfasteners.pl Przy remoncie dachu, który jak wiadomo jest priorytetem każdego domu, bezpieczeństwem trzeba zwracać uwagę na każdy szczegół.

Zgłoś nadużycie #73 4 września 2018, 16:32

HaniaK Zadomowiona
Rejestracja: Paź, 2016 Posty: 62 Podziękowania: 0
Ostatnio przy remoncie z mężem potrzebowaliśmy nowego sprzętu, a konkretnie wyżynarki, którą znaleźliśmy tutaj: https://www.dladomu.org/wyrzynarka/. Gdyby nie ta strona, to nie wybralibyśmy nic, bo jest tego cała masa, a dla laika nie jest to takie proste. Polecam!

Zgłoś nadużycie #74 5 września 2018, 14:31

Krelmijszak Początkująca
Rejestracja: Kwi, 2018 Posty: 42 Podziękowania: 0
Jak malowałem ścianę to po farbę pojechałem do najbliższego obi jakiegoś takeigo zielonego

Zgłoś nadużycie #75 9 września 2018, 9:23

tosiasamosia Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Kwi, 2017 Posty: 140 Podziękowania: 0
Jeśli w planach macie wymianę ogrzewania to warto pomyśleć nad systemami kominowymi. My właśnie planujemy u nich kupić https://www.schiedel.com/pl/ . Zapoznaliśmy się dokładnie z ofertą, popytaliśmy trochę też ludzi czy znają tą firmę, czy polecają itd. I na prawdę firma ma pozytywne opinie. Mają spory wybór systemów i nawet jeśli będzie problem z wyborem to fachowcy doradzą.

Zgłoś nadużycie #76 12 września 2018, 22:16

Korrek Początkująca
Rejestracja: Lut, 2017 Posty: 22 Podziękowania: 0
Zakładanie nowego ogrzewania już za nami i musze przyznać nie było to takie starszne jak to sobie wyobraziłam. Wybraliśmy nowoczesny system grzewczy czyli ogrzewanie panelami na podczerwień http://www.najtanszeogrzewanie.pl gdyż zależało nam na łatwej obsłudze systemu grzewczego i nowoczesnym desingu. Materiały i instalację wykonywała nam ekipa producencka paneli, która zna temat od podszewki i uwinęła się z tym szybko i sprawnie.
Czy zapomnieć o kimś boli bardziej niż pogodzić się z jego błędami?

Zgłoś nadużycie #77 13 września 2018, 16:55

lusesitka774 Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Lis, 2017 Posty: 299 Podziękowania: 0
Macie już fachowców od remontu? Bo ja zastanawiam się nad tym, aby z takiej pomocy skorzystać. Myślę, że odpowiednia będzie strona z ogłoszeniami https://ogloszenia.taelo.pl/ Wyczytałam na jej temat wiele pozytywnych opinii, więc na pewno zgłoszę się po pomoc. Bo na pewno do wielu prac przyda się fachowiec.