Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Rehabilitacja Wrocław

Zgłoś nadużycie #11 31 sierpnia 2017, 21:06

Wenia Początkująca
Witam, mój siostrzeniec ma rozpoznana chorobę pethersa, po leczeniu szpitalnym będzie konieczna rehabilitacja. Chciałam zaptać o jakis ośrodek, bądż szpital w okolocach Wrocławia? Z góry dziekuje.

Zgłoś nadużycie #12 31 sierpnia 2017, 21:08

Wenia Początkująca
Dodam, że podobno szpital w Komrowicach Orthos ma dobrych specjalistów, ale osobiście nigdy nie korzystałam z ich usług i jeśli ktoś mógłby wyrazić swoja opinię to będę wdzięczna.

Zgłoś nadużycie #13 15 października 2018, 15:42

Gaston Świeżo upieczona
Tutaj jest dobra i sprawdzona fizjoterapia rzeszów :) Myślę, że jak najbardziej warto się wybrać tam na wizytę ;)
W życiu nie ma czasu na monotonię. Jest czas na pracę i czas na miłość. To wszystko nie pozostawia nam czasu na nic więcej – Coco Chanel

Zgłoś nadużycie #14 23 listopada 2018, 9:10

Mermagda0 Zadomowiona
Produkty dla fizjoterapeutów, a także i dla sportowców od https://yellowsport.pl także bedą bardzo pomocne. Jest to internetowy sklep medyczny, który ma bardzo szeroką ofertę jeżeli chodzi właśnie o tego typu akcesoria.

Zgłoś nadużycie #15 18 grudnia 2018, 13:38

Szachista Zaprawiona w bojach
Witam,
We Wrocławiu jest gabinet Global Therapy - pan Grzegorz Tokarczyk różnymi metodami pomaga wyleczyć dloegliwości takie jak rwa kulszowa, promieniowanie bólu do kończyn i drętwienie zy mrowienie... Polecam skorzystać z oferty tego specjalisty - moja żona kilka miesięcy temu miała wypadek i chodziła do pana Grzegorza na rehabilitację... Bardzo pomogła! Polecam i pozdrawiam

Zgłoś nadużycie #16 22 kwietnia 2019, 20:35

dawako Gotowa na wszystko
Znakomitą rehabilitację odbyłam w Beni Medical http://www.beni-medical.pl/ , mieszczącym się na Generała Józefa Hallera 11 . Fizjoterapia i rehabilitacja to ich specjalność. Równie przydatny okazał się masaż leczniczy. Fajnie tak wrócić do normalnego życia!

Zgłoś nadużycie #17 14 sierpnia 2019, 15:26

Roarrra Zadomowiona
Podczas rehabilitacji często trzeba stawiać na samodzielne ćwiczenia w domu, nie tylko ćwiczenia z fizjoterapeutą. Dużo też zależy od tego jakie macie problemy zdrowotne i jak poważne one są. Przy wielu problemach, opiece nad osobami starszymi może przydać się wam oferta od firmy https://www.brandvital.eu/ W tym miejscu znajdziecie przeróżny sprzęt medyczny, rehabilitacyjny, który można także wynająć. Znajdziecie tu kule ortopedyczne, balkoniki, aparaty słuchowe, łóżka szpitale i inne.