Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Quinny Speedi

Zgłoś nadużycie #11 2 lipca 2012, 9:22

ewelinakb1 Supermama
Witam, czy któraś z mam posiada ten wózeczek, jakie macie opinie o nim i od kiedy można używać spacerówki? Mój Jaś jest bardzo długi i nie mieści mi się już w gondoli, a spacerówka niestety nie rozkłada się na płasko :(

Zgłoś nadużycie #12 23 lipca 2012, 18:50

Konto usunięte
Wydaje mi się, że jest ok. Ja osobiście go nie posiadam ale moja znajoma ma go i jest z niego bardzo zadowolona. A spacerówki można używać jak tylko dziecko samo potrafi sobie usiąść. Przynajmniej ja moje dziecko wtedy dopiero włożyłam do takiej spacerówki.
www.modnybrzuszek.pl - odzież ciążowa.

Zgłoś nadużycie #13 24 lutego 2014, 12:00

KarolinaKrasuska Gotowa na wszystko
Quinny speedi ma moja siostra i nie narzeka na niego, a wręcz chwali jego lekkość a przy tym stabilność, jeśli tak jak ona jesteś aktywną mamą, która mnóstwo czasu spędza z dzieckiem na zewnątrz to powinnaś być zadowolona. :)

Zgłoś nadużycie #14 27 kwietnia 2014, 22:49

jabluszko Świeżo upieczona
u nas speedi sprawdzil sie bardzo dobrze, fajny zwrotny wozek, do tego lekki i stabilny

Zgłoś nadużycie #15 1 maja 2014, 10:20

jabłuszko a jak długo użytkujecie? u mojej siostry speedi jest od 9 miesięcy i sprawdził się zimą, jak teraz wiosną też

Zgłoś nadużycie #16 29 maja 2014, 22:36

anie23 Zaprawiona w bojach
My przy pierwszym synku uzywalismy Quinny Speedi, zlego slowa nie moge na ten wozeczek powiedziec wszystko w nim bylo tak jak nalezy...

Zgłoś nadużycie #17 12 czerwca 2014, 20:43

basia_basia Zaprawiona w bojach
dwie kolezanki maja speedi i super pomyka im sie na spacerkach. powinnas byc zadowolona. ten wozek jest chyba nie do zdarcia :)

Zgłoś nadużycie #18 13 czerwca 2014, 20:46

dokladnie nie do zdarcia az szkoda bylo go oddawac, te nowsza modele sx sa jeszcze fajniejsze :)

Zgłoś nadużycie #19 14 czerwca 2014, 8:42

anie23 napisał(a)

My przy pierwszym synku uzywalismy Quinny Speedi, zlego slowa nie moge na ten wozeczek powiedziec wszystko w nim bylo tak jak nalezy...

a co sie stalo z wozkiem speedi? sprzedaliscie?

Zgłoś nadużycie #20 15 czerwca 2014, 8:50

anie23 napisał(a)

dokladnie nie do zdarcia az szkoda bylo go oddawac, te nowsza modele sx sa jeszcze fajniejsze :)

wlasnie teraz je przegladam- rzeczywiscie dobrze sie prezentuja, pewnie tez sprawdzi sie na kazdym terenie, sportowy styl, no i na pewno solidny i wytrzymaly :) od ilosci tych wozkow to sie kreci w glowie :)

Zgłoś nadużycie #21 16 czerwca 2014, 22:08

KarolinaKrasuska napisał(a)

a co sie stalo z wozkiem speedi? sprzedaliscie?

nie nie sprzedalismy ja jestem z tych osob co chomikuja rzeczy po dziecku na nastepne, ale akurat szwagierka zaszla w ciaze, a maly juz nie korzystal i oddalismy... jakbym wiedzialaze bedzie drugi maluch tak szybko napewno by moj speedi czekal na strychu :) tak jak mowilam bardzo go lubilam

Zgłoś nadużycie #22 17 czerwca 2014, 12:48

no to szwagierka pewnie zadowolona ze speedi, a czy drugi tez wybraliscie quinny?

Zgłoś nadużycie #23 17 czerwca 2014, 22:02

nie drugi mamy rownie fajny bo mure z Maxi Cosi, ma dokladnie wszystko to co dla mnie powinien miec wozeczek, duze kola gondole i przede wszystkim jest stabilny bo trzykolowy wozek jednak latwiej by bylo wywrocic dla mojego starszego synka a tak maluszek jest bezpieczny nawet jak braciszek zaglada do wozka :)

Zgłoś nadużycie #24 20 czerwca 2014, 22:39

anie23 napisał(a)

nie drugi mamy rownie fajny bo mure z Maxi Cosi, ma dokladnie wszystko to co dla mnie powinien miec wozeczek, duze kola gondole i przede wszystkim jest stabilny bo trzykolowy wozek jednak latwiej by bylo wywrocic dla mojego starszego synka a tak maluszek jest bezpieczny nawet jak braciszek zaglada do wozka :)

moja siostra tez miala mure tyle ze czworke :) to ten wozek z piankowymi kolami prawda? :) ona tez byla z niego bardzo zadowolona :)

Zgłoś nadużycie #25 23 czerwca 2014, 16:41

anie23 napisał(a)

no to fajnie, u nas miala byc mura lub elea, stanęło na elea :)