Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pytanie o domostwo za miastem

Zgłoś nadużycie #11 23 października 2017, 0:08

Jeti82 Świeżo upieczona
Rejestracja: Cze, 2017 Posty: 4 Podziękowania: 0
Moje uszanowanie,
Nie chcąc specjalnie przedłużać sprawy, pozwolę sobie zapytać o Wasze doświadczenia (jeśli takowe w ogóle były), związane z przenoszeniem się z miasta (centrum, trochę poza centrum), do domu pod miastem lub na jego skrajach. Pytam, ponieważ przydarzy się niebawem okazja do wzięcia kredytu, a świadomość posiadania własnego kawałka ziemi i nieba jest wielce kusząca. Pomijam, że przejrzany przeze mnie w tym temacie internet wykazał wiele różnorodnych zdań, ale najbardziej mnie interesują opinie rodziców, bo my się właśnie z dzieckiem będziemy przenosić. Są dla ułatwienia oczywiście firmy, które dają właściwie rozwiązania na tacy, jak już gotowe projekty domów jednorodzinnych, co zdecydowanie ułatwia ewentualny wybór i nie traci się czasu na rozmyślanie jaki ma dom być, gdzie co ma stać itp. Ale pytam o doświadczenia, o wady i zalety, o nastawienie względem dziecka, ułatwień życiowych i utrudnień organizacyjnych. Czy to w ogóle warto, czy lepiej skupić się na pozostaniu w mieście i rozmyślaniu, czy sąsiad z góry nas w końcu zaleje? ;) miłego.

Zgłoś nadużycie #12 24 października 2017, 10:20

Otylia11 Świeżo upieczona
Rejestracja: Lip, 2017 Posty: 10 Podziękowania: 0
domek za miastem to swietna sprawa, jesli chodzi o dziecko- trzeba pamietac, że ono chodzi do przedszkola, szkoły... ktos bedzie musiał je wozic. w kwestii domu warto zdbac o stronę pro ekologiczna, polecam poczytanie o rozwiazaniach na stronie http://formpat.com.pl/1/strona-glowna - rozdrabnianie odpadow kuchennych, neutralizacja zapachów, czy akumulatory do fotowoltaiki.

Zgłoś nadużycie #13 29 listopada 2018, 12:29

jjusti18 Gotowa na wszystko
Rejestracja: Kwi, 2017 Posty: 314 Podziękowania: 0
To już zależy od twoich oczekiwań, ale możesz sobie przykładowo zerknąć na stronę https://dariuszstasik.com/ bliżej poznać się z różnymi miastami. W tych artykułach dowiesz się jak są rozwinięte niektóre miasta i jakie mają udogodnienia. Może to cię jakoś nakieruje.

Zgłoś nadużycie #14 29 listopada 2018, 22:34

zedd Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Gru, 2016 Posty: 116 Podziękowania: 0
Najlepiej sprawdzić portale z ogłoszeniami nieruchomości. Pewnie wszystkie oferty z twojej okolicy tam znajdziesz.

Zgłoś nadużycie #15 11 kwietnia 2019, 17:33

MarkowskaJul Fajna mama
Rejestracja: Sie, 2014 Posty: 1436 Podziękowania: 7
Wszystko zależy od tego czego szukasz i jakie masz możliwości finansowe. To główne kwestie do określenia. My również planujemy przenieść się z miasta na jego peryferia. Właśnie wybieramy interesujące nas oferty. Aż dwie z nich są w biurze nieruchomości https://www.russjan.com/gdansk-domy,21,pl.html