Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

psycholog

Zgłoś nadużycie #31 5 czerwca 2018, 11:28

joana_6 Świeżo upieczona
Wiele osób zmaga się z różnymi problemami, często także i traumami. Warto umówić się na wizytę do poradni psychologicznej http://cwikwlodarska.pl/ , podjąć leczenie i pokonać problemy, które nas ograniczają.

Zgłoś nadużycie #32 8 czerwca 2018, 9:55

Maminka Zaprawiona w bojach
Po ilu wizytach widziałaś zmianę w ich zachowaniu?

Zgłoś nadużycie #33 9 czerwca 2018, 15:57

drschulze Świeżo upieczona
Ja niestety w ogóle się na tym nie znam... Dlatego też nie będę mógł pomóc...
Wszystkie szczęśliwe rodziny są do siebie podobne, każda nieszczęśliwa rodzina jest nieszczęśliwa na swój sposób.

Zgłoś nadużycie #34 14 czerwca 2018, 20:50

karoli Świeżo upieczona
Mnie rodzice w czasach podstawówki wysyłali do szkolnej psycholog, która jednocześnie była logopedą. Miałam problemy z mówieniem i wstydziłam się nawiązywać kontakty z innymi dziećmi, bo uważałam, że będą się ze mnie śmiać. Przyniosło to jakieś efekty, bo poprawiłam wymowę, przestałam się aż tak przejmować opiniami rówieśników, a w dodatku odkryłam moje zamiłowanie do rysowania. Dlatego jak ktoś ma możliwość posłania dziecka do psychologa, to niech to zrobi. Nie pożałujecie.