Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

przedłużanie włosów

Zgłoś nadużycie #11 5 kwietnia 2017, 17:33

samanciak Świeżo upieczona
dziewczyny jak w temacie chodzi mi o przedłużenie włosów. Jaką metod ę polecacie do samodzielnego przedłużania? znalazłam fajny sklep w sieci - Rubin Extensions https://www.rubin-extensions.pl i tak się zastanawiam która będzie lepsza ta clip in czy może do metody kanapkowej?

Zgłoś nadużycie #12 7 kwietnia 2017, 10:52

rozrabiara Zaprawiona w bojach
Jak komus sie takie cos podoba.. ;)

Zgłoś nadużycie #13 17 lipca 2017, 8:54

krystynia Świeżo upieczona
Ja uważam że to super sprawa, zwłaszcza jak ktoś swoje włosy ma rzadkie i słabe, to już nie czasy że takie dopinki wyglądają kiepsko i kiczowato. Ja sama się zdecydowałam na przedłużanie i zagęszczanie włosów z Remy-Hair i bardzo sobie te rozwiązanie chwalę

Zgłoś nadużycie #14 17 lipca 2017, 10:39

claudia Gotowa na wszystko
Moim zdaniem to nie jest dobry pomysł. Doczepiane włosy jeszcze bardziej osłabiają te naturalne.

Zgłoś nadużycie #15 23 lipca 2017, 14:15

Marlenka33 Zaprawiona w bojach
a ja chętnie bym się na taki zabieg urodowy zdecydowała...leczenie, wcierki, drogie szmapony...i zero rezultatow. Kilka włósów na krzyż. Nie każdy ma szansę na bujną czupryne no ja widocznie takiej nie mam i to chyba u nas rodzinne.

Zgłoś nadużycie #16 21 listopada 2017, 12:51

Milka28 Początkująca
Hej ja polecam włosy słowiańskie dziewicze, znajdziesz je na https://www.headstyler.pl/sklep/wlosy-slowianskie-dziewicze Salon Headstyler wykonuje ich doczepianie za pomocą kilku metod: na mikroringi / tulejki lub zgrzewy keratynowe . Polecam mikroringi, włosy słowiańskie są bardzo miękkie i świetnie się prezentują, nie plączą się i są wygodne :)
POLECAM!!

Zgłoś nadużycie #17 8 stycznia 2018, 21:42

basia_basia Zaprawiona w bojach
chcesz przedluzac wlosy w domu? nie wiem czy to dobry pomysl... rezultat moze nie byc najlepszy, a mozesz jeszcze zniszczyc swoje naturalne wlosy ;( nie wolisz isc do fryzjera? moja kolezanka ostatnio przedluzyla sobie w Hair atelier&spa Piotr Sierpinski w Poznaniu i wyglada rewelacyjnie. Ten salon ma swietną renomę, na terminy czeka się czasem kilka miesiecy, ale warto, by miec zadbane wlosy ;)

Zgłoś nadużycie #18 11 stycznia 2018, 18:51

claudia Gotowa na wszystko
Moim zdaniem to kiepski pomysł. Szkoda włosów naturalnych.

Zgłoś nadużycie #19 15 stycznia 2018, 11:59

Ofelia Świeżo upieczona
Tez nie zdecydowałabym się na przedłużanie włosów nawet przez profesjonalnego fryzjera. Jestem pewna, że to ma jakiś negatywny wpływ na naturalne włosy, wolę poczekać i sama zapuścić.

Zgłoś nadużycie #20 16 stycznia 2018, 9:37

tina32 Gotowa na wszystko
Ile kosztuje takie przedłużanie włosów?

Zgłoś nadużycie #21 13 lutego 2018, 15:37

aniela231 Świeżo upieczona
Też uważam, że przedłużanie i zagęszczanie włosów to świetna sprawa :) Koleżanka poleciła mi stronę https://hairtalk.pl/hairtalk/111/hairtalk_pielegnacja - korzystam z ich kosmetyków do pielęgnacji przedłużanych włosów. Efekt jest świetny i nie żałuję :)

Zgłoś nadużycie #22 14 lutego 2018, 12:23

Aguchan Gotowa na wszystko
To na pewno drogi zabieg i nie wiadomo czy nie osłabi naturalnych włosów.

Zgłoś nadużycie #23 24 kwietnia 2018, 12:19

mocca Zadomowiona
Kiedyś myślałam, że przedłużanie włosów bardzo niszczy naturalne pasemka. Teraz wiem, że stosuje się nowoczesne metody, które są nie tylko bezpieczne ale również niewidoczne, praktycznie niewyczuwalne i wyglądają bardzo naturalnie. Polecam system o nazwie HAIRDREAMS HAIR CREATION. Będziecie nim zachwycone. Zabieg wykonacie chociażby u Pani Małgosi, w warszawskim salonie: http://salonalterego.pl/long-systemy-przedluzania-wlosow-hair-creation/ . Gorąco rekomenduję! :)

Zgłoś nadużycie #24 24 kwietnia 2018, 12:34

groszek75 Świeżo upieczona
Jakoś na ten moment nie jestem przekonana do takiego zabiegu

Zgłoś nadużycie #25 26 kwietnia 2018, 11:38

MalinowaPanna Świeżo upieczona
Ja chciałam kiedyś przedłużać, ale kupilam doczepy i fryzjer mi je odpowiednio przyciął do kształtu moich włosów i nawet spoko się to komponuje, ale zakładam raczej na wyjątkowe okazje, bo na co dzień mi się po prostu nie chce.

Zgłoś nadużycie #26 26 kwietnia 2018, 12:15

Aguchan Gotowa na wszystko
Ja mam krótkie i chyba zamiast przedłużać wolałabym poczekać aż urosną naturalnie.