Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Program księgowy

Zgłoś nadużycie #51 21 listopada 2018, 13:21

aniulaxx Gotowa na wszystko
Rejestracja: Cze, 2016 Posty: 388 Podziękowania: 3
Dla prowadzenia niewielkiej działalności gospodarczej kluczowe jest prawidłowe wystawianie faktur. Mi bardzo w tym pomaga system http://szybkafaktura.pl/wystawianie-faktur.php , dzięki któremy wystawianie faktur online jest naprawdę szybkie i proste. Wystarczy wypełnić podstawowe dane i otrzymujemy gotową, zgodną z obowiązującymi przepisami fakturę ;)

Zgłoś nadużycie #52 27 listopada 2018, 15:38

mika.75 Gotowa na wszystko
Rejestracja: Paź, 2015 Posty: 505 Podziękowania: 1
Bardzo dużym ułatwieniem jest też Chmura Faktur, znacie? Jest to pierwsza w Polsce platforma, gdzie można wymieniać się z firmami fakturami w formie elektronicznej. To bardzo wygodne i bezpieczne, a na dodatek ekologiczne. Wszystkie faktury znajdują się w jednym miejscu. Zresztą polecam wejść na stronę https://chmurafaktur.pl/ i tam poczytać więcej na ten temat.

Zgłoś nadużycie #53 29 listopada 2018, 15:51

bartek88 Gotowa na wszystko
Rejestracja: Lis, 2014 Posty: 216 Podziękowania: 0
Zobacz jeszcze sobie na stronie connecto.pl jak działa elektroniczny obieg dokumentów opisany tu https://www.connecto.pl/jak-elektroniczny-obieg-dokumentow-wplywa-na-dzialanie-firmy/  jest dokładnie przedstawione jak działa, kto korzysta i jakie ma zalety. Myślę, że warto się zapoznać, szczególnie że integruje się z rozwiązaniami klasy ERP.

Zgłoś nadużycie #54 30 listopada 2018, 20:49

veryAnka Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Sty, 2013 Posty: 200 Podziękowania: 1

mika.75 napisał(a)

Bardzo dużym ułatwieniem jest też Chmura Faktur, znacie? Jest to pierwsza w Polsce platforma, gdzie można wymieniać się z firmami fakturami w formie elektronicznej. To bardzo wygodne i bezpieczne, a na dodatek ekologiczne. Wszystkie faktury znajdują się w jednym miejscu. Zresztą polecam wejść na stronę https://chmurafaktur.pl/ i tam poczytać więcej na ten temat.A ile to kosztuje miesięcznie? Jest jakiś abonament po okresie próbnym? Bo rozumiem, że za darmo to na jakiś czas jest.

Zgłoś nadużycie #55 3 grudnia 2018, 21:36

beata333 Gotowa na wszystko
Rejestracja: Mar, 2015 Posty: 302 Podziękowania: 0
Jak chcesz dobry program mieć w firmie to polecam Ci zainteresować sie oprogramowaniem jakim jest https://wfirma.pl/program-do-faktur-online Jest to bardzo dokładny i tani w subskrypcji program do faktur, Dzieki integracji z kasą fiskalną oraz magazynem będziesz mieć porzadek w papierach i nie dopuścisz do powstawania błedów w spisie towarów i sprzedaży.