Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Problemy z erekcją

Zgłoś nadużycie #11 13 stycznia 2016, 10:34

Lubiekotki Gotowa na wszystko
Witam. Mąż ma problem z erekcją.Przez to mamy problem z zajściem w ciążę ;/ Rozmawiać o tym nie chce, do lekarza tym bardziej nie chce iść ( ale się na mnie zdenerował  jak mu wspomniałam o tym,ze może warto byłoby się wybrać...).
Czy możecie podpowiedzieć co robić? Czy są może jakieś strony, na których mozna zamówić leki bez konieczności konsultacji z lekarzem?

Zgłoś nadużycie #12 14 stycznia 2016, 9:25

olga29 Zaprawiona w bojach
Nie zamawiaj wiagry przez internet. Dziewczyno przecież jest to lek oraz ma swoje dzialania niepożadane. Chcesz mu zaszkodzić? Poza tym nigdy nie wiesz z jakiego to źródła jest brane. Sama polecam wypróbować raczej bezpieczne ziołowe środki. Mogą być tak samo skuteczne ale jednocześnie są bezpieczne oraz nie powodują efektów ubocznych . Na przykład cum on, potency therapy czy też man tabs. Działanie takie jak wiagra ale przynajmniej się nie uzależni.
optymistka

Zgłoś nadużycie #13 16 stycznia 2016, 18:37

Szpilkka Supermama

Lubiekotki napisał(a)

Witam. Mąż ma problem z erekcją.Przez to mamy problem z zajściem w ciążę ;/ Rozmawiać o tym nie chce, do lekarza tym bardziej nie chce iść ( ale się na mnie zdenerował  jak mu wspomniałam o tym,ze może warto byłoby się wybrać...).
Czy możecie podpowiedzieć co robić? Czy są może jakieś strony, na których mozna zamówić leki bez konieczności konsultacji z lekarzem?

Ostatnio w wiadomościach mówili, że ktoś sprzedawał niby wiagre a tak naprawde był to cement. Swoją drogą ludzie to mają pomysły, żeby zarobić ;/ dlatego nie polecam zamawiać z żadnych stron tylko udać się jak dorosły człowiek do lekarza . ;-)

Zgłoś nadużycie #14 18 stycznia 2016, 10:09

Lubiekotki Gotowa na wszystko
No właśnie nie chcę aby mąż coś takiego sobie zamawiał. Jesli już to jakis ziołowy środek bez efektów ubocznych. Nawet sama wiagra od lekarza jak czytałam ma jakieś efekty uboczne tak więc wolałabym aby mąż jej nie brał. Olga czy te środki są do kupienia w aptece?

Zgłoś nadużycie #15 19 stycznia 2016, 8:52

olga29 Zaprawiona w bojach
Nie wiem czy jest w aptece.My zamawialiśmy przez internet (może to i trochę głupie ale trochę wstydziłabym się kupować takie środki w sklepie stacjonarnym). Mozesz sobie zerknąć tutaj;
http://intymnosc.pl/tabs-prawdziwa-sila-erekcji-kapsulkach-p-1640.html
Może nie jest to takie tanie ale przynajmniej ma działanie oraz nie jest to placebo.
optymistka

Zgłoś nadużycie #16 26 stycznia 2016, 14:11

MarekWolkowski Świeżo upieczona
Matko kochana, cement... jestem przerażony :( Lepiej uważać na zakupy w sieci.

Zgłoś nadużycie #17 17 lipca 2016, 18:09

JowitkaMama Zaprawiona w bojach
też jestem zdania że możecie wypróbować jakieś ziołowe suplementy wspomagające erekcje, jak erekton fast na przykład, był taki czas że mój mąż to brał, działają więc potwierdzam z pierwszej ręki.

Zgłoś nadużycie #18 22 sierpnia 2016, 5:22

biedronkaja Zaprawiona w bojach
Coraz więcej młodych jeszcze panów ma problemy z potencją. Dlatego warto spróbować http://wzaufaniu.pl/pl/p/WhiteHorse-3x-White-Horse-Na-silna-i-szybka-potencje/94... jest to suplement, który gwarantuje natychmiastowe działanie. Dłuższy stosunek, większa wrażliwość. Zupełna nowość na naszym rynku.

Zgłoś nadużycie #19 19 września 2016, 6:32

beata333 Zaprawiona w bojach
Wizyta w http://www.sexish.pl/ na bank pomorze. Jest wiele zabawek erotycznych które bardzo pobudzaja. Trzeba stworzyć w sypialni też miłą atmosfęrę. taką strefę relaksu. Nie spieszyć się.

Zgłoś nadużycie #20 20 września 2016, 10:23

Trusia Zaprawiona w bojach
Mąż kiedyś stosował viagrę, ale to takie tymczasowe działanie, teraz bierze codziennie Vigrax, to takie tabletki, które działają długofalowo, więc nie trzeba zawsze wcześniej się wspomagać, bo mąż może teraz praktycznie zawsze :D A mowa o tym suplemencie, sprawdź ten link tu teraz.

Zgłoś nadużycie #21 27 października 2016, 19:23

Marikka Zaprawiona w bojach
Ja na pewno w takiej sytuacji nie sięgałabym po tabletki. Warto pomóc mężczyźnie chociażby przygotowując zdrowe posiłki. Jeżeli odpocznie i to nie pomoże, można też sięgnąć po bieliznę erotyczną, bądź też różnego rodzaju gadżety, przy czym ogromny ich wybór znajdziemy w sexownysklep.pl. Sklep ten ma świetny design i na pewno z przyjemnością dostępne tam produkty.

Zgłoś nadużycie #22 19 listopada 2016, 7:29

Kava Początkująca
Marikka masz rację - zmiana odżywiania. Oczywiście też jakiś sport i mniej stresu. Nie jestem jakimś specjalistą, więc podsyłam link do artykułu http://obk.pl/problemy-z-erekcja-skad-sie-biora-i-jak-sobie-z-nimi-poradzic/ życzę powodzenia

Zgłoś nadużycie #23 21 stycznia 2017, 19:59

Powrotna Początkująca
Wyczytałam ostatnio w gazecie, że problem ten dotyczy wielu mężczyzn. Powody są różne, jednak najczęściej prowadzi do tego stres. To duży problem w związku, jednak można sobie z nim poradzić. Zawsze można sięgnąć po jakieś tabletki na erekcję, jak np. te: http://www.maxigrago.pl/. Z tego co wiem, są dostępne bez recepty.

Zgłoś nadużycie #24 22 stycznia 2017, 18:27

aniucha Zaprawiona w bojach
Czynniki wywołujące impotencję to nieodpowiednia dieta, nałogowe palenie papierosów, nadużywanie alkoholu, przewlekły stres, przemęczenie, zbyt intensywna praca i niedostateczna ilość snu. Po usunięciu tych czynników możliwa jest normalna aktywność seksualna.

Zgłoś nadużycie #25 22 marca 2017, 18:38

Hefajstos Świeżo upieczona
Zioła najbezpieczniejsza sprawa! moja babcia zawsze mawiała Lubczyk- dupczyk haha żeń-szeń też pomaga :)
Najlepsze tory samochodowe w Polsce

Zgłoś nadużycie #26 18 kwietnia 2017, 16:38

mlodamama26 Świeżo upieczona
Ja powiem z drugiej strony, nie ma co się bać leków jak choćby ta wiagra, chyba lepiej żeby mu coś pomogło według mnie te zioła i ich działanie to mozna sobie darować.. :)
Forum o odchudzaniu i nie tylko

Zgłoś nadużycie #27 18 kwietnia 2017, 23:14

Landia Świeżo upieczona
tu nie są potrzebne leki a kobieta z odpowiednim podejściem :>

Zgłoś nadużycie #28 8 maja 2017, 11:11

xapitt3 Początkująca
Myślę podobnie, dodatkowo można by wybrac coś z takiego asortymentu bielizny http://ekskluzywna.pl/bielizna-erotyczna i zaskoczyć mocno partnera, na pewno to nie zaszkodzi a z doświadczenia wiem że pomaga.