Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Prezenty na mikołajki

Zgłoś nadużycie #71 18 marca 2020, 13:40

dawako Gotowa na wszystko
Rejestracja: Lis, 2017 Posty: 544 Podziękowania: 3
Interesującym wyborem okazała się książka personalizowana, jako prezent dla dziecka. https://bajkowierszownia.pl/ zrealizowali ten pomysł, poprzez napisanie wierszowanych opowieści z właściwie dobranymi fotografiami. Coś takiego działa na wyobraźnię!

Zgłoś nadużycie #72 16 kwietnia 2020, 12:08

Cziczi23 Początkująca
Rejestracja: Wrz, 2019 Posty: 20 Podziękowania: 0
U mnie jest taki zwyczaj, że mikołajki obchodzimy głównie w szkole czy przedszkolu maluchów. I ostatnio organizacją takiego wydarzenia zajmowała się firma https://pestkaevent.pl/oferta/imprezy-mikolajkowe-dla-dzieci/ wtedy też dzieciaki otrzymują paczki prezentowe ze słodyczami, każdy to samo, bez podziałów :) Dlatego zawsze mam z głowy takie prezenty. Natomiast taką imprezę bardzo polecam, zwłaszcza tę firmę. Super wszystko zorganizowali. Dużo animacji, do tego animatorzy bardzo mili i z podejściem do dzieci. Było sporo atrakcji, różnych zabaw i gier, żaden maluch się nie nudził :)

Zgłoś nadużycie #73 16 kwietnia 2020, 14:05

telene Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Maj, 2018 Posty: 374 Podziękowania: 3
Polecam książkę https://wydawnictwopoligraf.pl/1264/maloy-jolanda/piekni-mlodzi-i-bogaci.html jest bardzo ciekawa, nie spotkałam się z taką do tej pory. Książka opowiadająca o miłości i nienawiści. Sięgnij po nią, a na pewno Ci się spodoba.

Zgłoś nadużycie #74 26 października 2020, 7:33

mamuska91 Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Cze, 2016 Posty: 217 Podziękowania: 0
Jeśli szukasz pomysłów na prezenty dla kolegów i koleżanek z pracy to polecam ten artykuł http://www.jpg.pl/artykul,4-najlepsze-fotograficzne-prezenty-dla-kolegow-i-kolez... Znajdziesz tam bardzo ciekawe pomysły na prezent z okazji mikołajek i nie tylko. Ja zawsze staram się dawać coś swoim współpracownikom.

Zgłoś nadużycie #75 5 listopada 2020, 9:09

anciak Początkująca
Rejestracja: Sie, 2020 Posty: 57 Podziękowania: 1
Czapki! To u mnie jest bardzo często jakiś dodatek do prezentu, bo czapki zimowe to bardzo ważna sprawa, trzeba je nosić szczególnie jak teraz szaleje koronawirus ;) Tutaj są przeróżne czapki zimowe https://www.sklep.kochamczapki.pl/pl/menu/czapki/zimowe-963.html wydaje mi się że dla każdego coś się znajdzie :)