Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

prezent na dzień dziecka

Zgłoś nadużycie #91 8 lutego 2018, 11:33

kamilla Zaprawiona w bojach
Zabawki dla mojego dziecka kupowałam tylko w internecie. Porównajcie sobie ceny w takich stacjonarnych sklepach i tych online, różnice są kolosalne!! Najbardziej lubię swierzaki.pl, są super angażujące i też edukacyjne, więc mam świadomosć że mój synek nie tylko się bawi ale uczy i rozwija przy okazji ;)

Zgłoś nadużycie #92 8 lutego 2018, 14:26

onamiki Początkująca
Ja bym Ci poleciła kupić jej tą Else https://www.al.to/p/382513-lalka-i-akcesoria-jakks-pacific-disney-elsa-baby.html :) Ma puszyste, blond włosy, urocze ubranko z błyszczącym motywem a brzuszek wykonany jest z miękkich materiałów. Małe księżniczki szaleją za tą lalką, a dla nas jako dla mam jest zabawką bezpieczną.

Zgłoś nadużycie #93 12 lutego 2018, 12:15

Kornelia1 Zaprawiona w bojach
Ja ostatnio coś takiego widziałam dla dziecka do pokoju https://bajecznepokoje.pl/sklep/fototapeta-dla-dzieci-bajkowa-mapa-swiata/ wyposażenie pokoju/dekoracje to bardzo praktyczne i użyteczne prezenty, do tego ewentualnie jakiś drobiazg i powinno być cacy.

Zgłoś nadużycie #94 15 lutego 2018, 13:18

Uulala Świeżo upieczona
ja bym kupiła coś odpwoeidniego do wieku dziecka. Rok temu mloją dwuletnią chrześnicę zabrałam do Zoo,oj była pod wrażeniem, zachwycona była, były tylko achy i ochy :) A jak nie to może jakieś klocki Lego duplo, albo interaktywne zabawki.

Zgłoś nadużycie #95 16 lutego 2018, 13:10

Papillon4 Świeżo upieczona
Zgadzam się całkowicie z moim poprzednkiem. Nic dodać oraz nic ująć...
Znajdę mężczyznę, o którego imię nawet nie zapytam, a jeśli je poznam, zapomnę.