Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Prezent dla starszego dziecka

Zgłoś nadużycie #91 9 listopada 2015, 11:54

MojeKLocki24_pl Zaprawiona w bojach
Jeżeli chodzi o prezent dla starszego dziecka,to proponuję zerknąć na nasze zestawy klocków Lego,które znajdziecie w znacznie niższej cenie,a wybór jest naprawdę szeroki,w razie pytań służymy pomocą na forum :)

Zgłoś nadużycie #92 13 listopada 2015, 19:25

mamuska25 Zaprawiona w bojach
Nastolatek chyba najbardziej ucieszy się z jakiegoś wypasionego smartfona ;) Wiadomo- to drogi prezent ale jest alternatywa http://goophone.pl/ - telefony wizualnie identyczne jak oryginalne modele ale ceny duzo niższe. Myślę ze to jest pomysł wart przemyślenia :)

Zgłoś nadużycie #93 13 listopada 2015, 20:36

ulka32 Świeżo upieczona
Dla starszego dziecka?hmm to 6-7 czy jeszcze starsze? Osobiście kupuje zabawki w sklepie http://skrzatonline.pl - warto sobie porównać z innymi sklepami :)

Zgłoś nadużycie #94 16 listopada 2015, 17:12

KacikSkrzata_pl Początkująca
Właśnie określenie wieku dziecka będzie tutaj wskazane, bo dzięki temu możemy doradzić, podpowiedzieć na jakich zabawkach warto się skupić, co sprawi naszemu dziecku radość :) Szereg ciekawych inspiracji znajdziecie na naszej stronie KacikSkrzata.pl

Zgłoś nadużycie #95 17 listopada 2015, 16:10

Fanicza Świeżo upieczona
ja bym dziecku kupiła klocki lego. A dlaczego taki wybór. To proste. Klocki lego rozwijają kreatywność dzieci. Lepszy taki prezent który oderwie od komputera i innych urządzeń elektronicznych niż gra multimedialna która do tego komputera przyciąga i nie pozwala na relaks oczom.

Zgłoś nadużycie #96 1 grudnia 2015, 14:02

Zgadzam się i to samo można napisać również o drewnianych klockach, nie tylko tych Lego- one także znakomicie spełniają swoje zadanie podczas budowanie, kształtowania kreatywności naszego dziecka.

Zgłoś nadużycie #97 9 grudnia 2015, 12:04

on38 Świeżo upieczona
Witam
Wszedłem tu bo szukam pomysłu na prezent dla syna. Przeczytałem 2 strony i kilka pomysłów mnie przerazilo. Pamiętajcie ze podstawowym zadaniem prezentu jest to że ma ucieszyć dziecko, a nie mamę. I te wszystkie pomysły z slownikami czy encyklopedia przypomniały mi moje dziadoskie prezenty jakie dostałem bo dorosłym wydawało się, że słownik chemiczny czy bluzka jest super dla chłopca.
Zawsze warto podpytac dziecka i patrzeć jego oczami a nie swoimi wybujalymi ambicjami o dziecku geniuszu. Proszę nie bierzcie tego do siebie , bo to nie jest atak tylko troska o to żeby dziecko pomyślało o was o jaka super ciocia czy mama, bo to jest bezcenne.

Moje propozycje to:
1. Gry na konsole lub PC - czemu nie. Nie zawsze dziecko jest maniakiem gier i gra w nie od czasu do czasu jak się nudzi czy jest zła pogodna albo po prostu ma ochotę.
2. Jeśli chłopak lubi sport to proponuję bramki (jeśli mieszka w domku z ogrode) kosz do koszykówki, siatka do badmintona, która posłuży też do zagrania w siatkę.
3. Stół do piłkarzykow, cymbergaj lub lotki.
4. Lego
5. Zdalnie sterowany śmigłowiec, samochód, dron z kamerą

Zgłoś nadużycie #98 7 stycznia 2016, 12:58

Gry na konsole lub komputer- w porządku, ale wszystko ma swoje granice i nie pozwólmy aby właśnie ten prezent stał się czymś niezbędnym, naczelnym co kupujemy każdego roku. Klocki lego lub strój sportowy to też bardzo fajna opcja na prezent z którego każdy chłopak będzie zadowolony :)

Zgłoś nadużycie #99 23 stycznia 2016, 23:30

ulakoszula Świeżo upieczona
Ja uwielbiam kupować zabawki drewniane, kojarzą mi się z moim dziadkiem, który opowiadał mi, że tylko takimi się bawił :) Znalazłam fajną stronę: http://www.epinokio.pl/pol_m_Zabawki-drewniane-5381.html i tam robie zakupy :) Drewno ma swój urok!

Zgłoś nadużycie #100 29 stycznia 2016, 18:19

jsainina Początkująca
Ja staram się szukać fajnych konkursów, w których można wygrać fajne zabawki. Ostatnio znalazłam taki https://www.facebook.com/DlaDzieciaczka/photos/a.194936003873005.46045.138368762... i musiałam wziąć w nim udział :D Warto spróbować swojego szczęścia

Zgłoś nadużycie #101 3 lutego 2016, 8:34

MojeKLocki24_pl Zaprawiona w bojach
Fajne,atrakcyjne zabawki dla swojego dziecka można znaleźć również na MojeKlocki24.pl gdzie teraz mamy kilka ciekawych rabatów i chętnie pomożemy wybrać odpowiedni zestaw klocków Lego :)

Zgłoś nadużycie #102 14 lutego 2016, 11:44

biedronkaja Gotowa na wszystko
Wszystko zależy ile lat ma dziecko. Jeśli jest to nastolatka to można skorzystać z tej oferty http://prezenty-zakupy.pl/bizuteria-murano-glass-prezent-pelna-oferta jakiś ładny wisiorek np na rzemyku. A może ładna bransoletka. Dla nastolatki to odpowiedni prezent.

Zgłoś nadużycie #103 14 lutego 2016, 17:27

JolaA Zaprawiona w bojach
myślę że wybór prezentu zawsze uzależniony jest od tego czym się taki nastolatek interesuje.

Zgłoś nadużycie #104 15 lutego 2016, 8:15

karolkka1 Świeżo upieczona
A może sprawdzą się jakieś fajne akcesoria do kąpieli dla dzieciaków? Myjki gąbki czy żele do kąpieli ,teraz takie fajne produkują, bardzo słodkie i urocze!

naturalne
suplementy diety

Zgłoś nadużycie #105 3 marca 2016, 13:26

badaniazabawki Świeżo upieczona
Witamy wszystkich,
jesteśmy studentkami Politechniki Łódzkiej i w ramach koła naukowego chcemy przeprowadzić badania dotyczące bezpieczeństwa zabawek. Bardzo prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej zabawek:
https://docs.google.com/forms/d/1nYkr1-itj81FznZYmyf0FPXb3ZTvtgJcqHcIF4bFoKs/vie...
Z góry serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję, że nasze badania mogą przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa dzieci.
Nie uda nam się to bez WASZEJ pomocy

Zgłoś nadużycie #106 7 marca 2016, 12:10

Yogurth Zaprawiona w bojach
A mi się wydaje, że to wcale tak nie jest. Też mam bratanków i siostrzeńców, którzy akurat cieszą się z fajnych ubrań i później ich mamy opowiadają mi, jak bardzo następnego dnia chcieli to ubrać. To zależy od tego, co kupisz dziecku i czy trafisz w jego gust. Oczywiście, że ucieszy się z gry komputerowej, ale serio chcemy, żeby nasze dzieci siedziały przed komputerem grając w ogłupiające gry? Jak wybierzesz mądrze, to maluch będzie zadowolony, a Ty przyczynisz się do rozwoju, a nie jego cofania. Mi na przykład teraz bardzo podoba się kolekcja Mayoral wiosna lato 2016 http://mala-mi.com.pl/pl/content/10-katalog-mayoral-wiosna-lato-2016-junior i myślę, że byłby to idealny prezent dla niejednego małego chłopca, już o dziewczynce nie wspominając ;)

Zgłoś nadużycie #107 18 marca 2016, 13:18

Beata635 Świeżo upieczona
Ja zazwyczaj kupuje jakieś gadżety, gry lub bony ostatnio byliśmy na urodzinach siostrzenica i kupiliśmy mu bon podarunkowy do sklepu sportowego, wiemy ze syn siostry jest zapalonym sportowcem wiec uznaliśmy to za doby pomysł. Naszemu synowi zaś kupiliśmy karnet ale związany z gokartami coś takiego http://www.crusar4rally.eu/prezent-dla-14-latka/ gdyż z kolei nasz syn jest zapalonym fanem wyścigów samochodowych :) . Wydaje mi sie ze najlepiej coś zwiazanego z zainteresowania dziecka.

Zgłoś nadużycie #108 23 marca 2016, 10:27

Aguchan Gotowa na wszystko
Myślę, że starsze dziecko jest już na tyle odpowiedzialne, że można mu powierzyć opieke nad jakimś zwierzątkiem. Ostatnio tutaj http://mangopress.pl/jakie-zwierzatko-domowe-dla-dziecka/ znalazłam porady na temat tego, jakie zwierzątko domowe podarować dziecku i na co zwracać uwagę.

Zgłoś nadużycie #109 4 kwietnia 2016, 9:22

JolaA Zaprawiona w bojach
ale jeśli już myślimy o zwierzaku to chyba najlepiej najpierw zapytać dziecko czy chce mieć takiego pupila, niestety schroniska są pełne niechcianych zwierząt :(

Zgłoś nadużycie #110 27 kwietnia 2016, 7:42

agaposzek Gotowa na wszystko
Ja bym na Waszym miejscu kupiła hulajnogę trójkołową w sklepie Urwis.pl. Z tego co widzę, to jest bardzo dobrze wykonana i powinna być bezpieczna dla dzieciaków. Ponadto, w tym sklepie jest wiele innych zabawek, więc warto zapoznać się z ich ofertą.