Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Prezent dla męża

Zgłoś nadużycie #11 2 sierpnia 2016, 1:01

Mytychowa Zaprawiona w bojach
Jak myślicie co będzie odpowiednie na  prezent dla ukochanego z okazji urodzin? Wstępnie myśle o butach. Znalazłam już strone gdzie są modne buty męskie. Ciekawe fasony i nie tak drogo. Chociaż cena tak naprawdę nie jest ważna. Jak myślicie buty to dobry pomysł?

Zgłoś nadużycie #12 2 sierpnia 2016, 20:56

boddekk Zaprawiona w bojach
Dobrym prezentem dla Twojego męża byłby zakup lub wypożyczenie takiego niesamowitego sprzętu jakim jest Telewizory LED wynajem zobaczcie na tą niesamowitą ofertę tej firmy, stoi na wysokim poziomie !

Zgłoś nadużycie #13 8 sierpnia 2016, 11:54

tina32 Gotowa na wszystko
Z takiego telewizora to na pewno się ucieszy :)

Zgłoś nadużycie #14 10 sierpnia 2016, 12:01

beata333 Gotowa na wszystko
Znalazłam prezent idealny- wycieczka na Galapagos. Będzie na pewno zachwycony. Nie raz wspominał że chciałby zobaczyć troche świata. Także odpocząć od codzienności i pracy. To bedzie bomba i ja na niej też skorzystam.

Zgłoś nadużycie #15 17 sierpnia 2016, 10:45

Ola_1 Zaprawiona w bojach
Hmm butów podobno się nie daje w prezencie :) Ja bym postawiła na jakiś oryginalny gadżet. Tu mają fajne https://mygiftdna.pl/prezent-na-wieczor-kawalerski . Najbardziej podobają mi się te spersonalizowane portfele albo karafki. Każdy facet powinien się ucieszyć z takiego prezentu :)

Zgłoś nadużycie #16 17 sierpnia 2016, 15:53

claudia Gotowa na wszystko
Tak mawiają. To może mężowi zegarek na prezent?

Zgłoś nadużycie #17 19 sierpnia 2016, 11:13

agolmena Początkująca
Buty to świetny pomysł na prezent, ale tylko jeżeli wiesz, że twoja druga połowa będzie chciała je nosić. Ja kupiłam mężowi buty do biegania, bo wiem, że takie chciał. Wybrałam adidasy z https://www.limango-outlet.pl/obuwie-meskie Są nie tylko dobrej jakości, ale i fajnie wyglądają :)  

Zgłoś nadużycie #18 26 sierpnia 2016, 13:05

Grazzka Zaprawiona w bojach
Myślę że dla męża warto kupić taki prezent aby zauważył że wciąż Go kochamy oraz że nam zależy. Jak dla mnie możecie zajrzeć http://bralbym.to/przewodnik/prezenty-dla-mezczyzn-inspiracje/ gdzie mają idealną ofertę specjalnie dla facetów. W zasadzie każdy z tych produktów to oryginalny i inny niż wszystkie prezenty. Jestem pewna tego że znajdziecie tutaj coś wyjątkowego. Podoba Wam się ?

Zgłoś nadużycie #19 19 września 2016, 20:40

Alicja01 Zaprawiona w bojach
Ja kupiłam mężowi poleasingowy laptop. Ogólnie za namową paru użytkowników skorzystałam z oferty tej strony http://www.mdmkomputery.pl/ i stwierdzam ,że był to dobry wybór. Akurat trafiłam na super okazję porządnego poleasingowego della. Jak go dostałam to wyglądał jak nowy i faktycznie - wszystko działa dobrze.

Zgłoś nadużycie #20 21 września 2016, 8:25

Majka80 Zadomowiona
Z prezentami dla facetów bywa różnie - po prostu trzeba znać upodobania swojej drugiej połówki. Jak wiecie jedni panowie są tace że w życiu nie potrzebują żadnego nowego ciucha i jeszcze często się obrażają jak im się coś kupi - jakąś koszula lub nowe spodnie. Takiemu typowi faceta najlepiej kupić coś "do garażu". Dlatego nie zgadniecie co kupiłam ostatnio wujkowi.... Kupiłam po prostu olej silnikowyMotul 5W30 http://www.millers-oleje.pl
Po prostu na wspomnianej stronie internetowej znajdziecie sporo różnego rodzaju oleje samochodowe ale i inne płyny samochodowe. Jak dla mnie jest to super pomysł na prezent dla "technicznego" miśka.

Zgłoś nadużycie #21 28 września 2016, 20:21

Klara91 Początkująca
seksowna bielizna zawsze :)

Zgłoś nadużycie #22 28 września 2016, 22:05

Serna Świeżo upieczona
Proponuję zaprosić go na czekoladowe fondue (nie od dzisiaj wiadomo, że faceci są strasznymi łasuchami na słodycze), koszt: 49 zł. (dla dwojga) lub 79 zł. (dla czworga), albo na Tajską kuchnię dla dwojga - koszt 99 zł. (w Warszawie). Prezenty te znalazłam przez stronkę www.superprezenty.pl Myślę, że stosunkowo niewielkim kosztem zrobisz mu oryginalny prezent. dobre whiskey, koniak. Ja swojemu mężowi kupuję ze sklep-wina.pl bo mają tam jego ulubione whiskey w dobrej cenie.
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś.

Zgłoś nadużycie #23 6 października 2016, 22:26

monik45 Zaprawiona w bojach
A może jakaś miła kolacja we dwoje? W stolicy jest takie miejsce, które niedawno odwiedziłam i na kameralną kolację i na imprezę po ślubie. To Kmicicrestauracja.pl, bardzo ładne i klimatyczne miejsce. Myślę, że taką kolację mąż na długo zapamięta niż kolejny prezent, który albo mu się spodoba, albo nie.

Zgłoś nadużycie #24 8 października 2016, 17:01

Klara91 Początkująca
[prosze o usunięcie wpisu]

Zgłoś nadużycie #25 8 października 2016, 17:40

DJRezurecto Świeżo upieczona
Ja też mam zawsze wrażenie, że mąż nie cieszy się z prezentu i się doptyuję czy aby na pewno mu się podoba. Kiedyś mieliśmy poważniejszą rozmowę na ten temat i cóż się dowiedziałam? Otóż mąż twierdzi, że facetów nie kręcą materialne sprawy i kolejna koszula lub krawat nie sprawiają przyjemności żadnej. Powiedział, że dla niego najwspanialszym prezentem byłoby wykwintne danie na kolację przy świecach, albo np. prezent który wykonałabym samodzielnie a nie poszła do sklepu i kupiła. No a jeśli juź naprawdę chce się kupić prezent to mąż twierdzi, że wtedy faceta cieszą takie typowe męskie gadżety.... ciekawa jestem tylko czy rzeczywiście tak ma ogół facetów (jak twierdzi mój mąż), czy to tylko jego marzenia ;D No więc ja ostatnio staram się być twórcza i oryginalna, ale cholerka trudno tak. Ciągle powtarzam, że my kobiety jesteśmy łatwiejsze w pożyciu bo kolejny perfum, ciuszek czy kwiaty zawsze nas cieszą. Ostatnio na urodziny męża zabrałam więc go w rejs statkiem (sprzyjały akurat okoliczności bo byliśmy na wczasach nad morzem).
Miłość cier­pli­wa jest, łas­ka­wa jest.

Zgłoś nadużycie #26 16 października 2016, 13:08

Kazimka Początkująca
Mój mąż lubi wszelkie rzeczy ze skóry. Często zamawiam mu coś w tym sklepie http://sklep.solier.pl/ i zawsze prezent do niego trafia. Teraz zmienia pracę na znacznie lepszą, gdzie będzie miał częsty kontakt z klientem i dlatego upolowałam mu już aktówkę. Niech wygląda na prawdziwego profesjonalistę ;)

Zgłoś nadużycie #27 16 października 2016, 16:26

claudia Gotowa na wszystko
No i dobrze. rzeczy ze skóry są wytrzymałe. Można zawsze kupić portfel lub pasek.

Zgłoś nadużycie #28 16 października 2016, 23:38

aguska Zadomowiona
Na drobniejsze okazje kupuję czteropak piwa ;p on mi czekoladki lub kwiaty a ja mu piwo ;p na święta czy urodziny to już bardziej wykazuję się inwencją, chociaż mąż bije mnie pod tym względem na głowę, zawsze mnie zaskoczy czymś nowym :) Mam kumpla który maluje na t-shirtach co sobie wymarzysz. Dostał koszulkę z herbem swojego ulubionego klubu piłkarskiego i widzę że go to mega ucieszyło :) portfel dostał rok temu na gwazdkę więc przez kolejne kilka lat portfela nie dostanie ;p

Zgłoś nadużycie #29 26 października 2016, 14:01

Alicja1 Początkująca
Ja mojemu kupiłam zestaw narzędzi na electro.pl. Mówił wcześnie, że stare już ma zużyte. Prezent okazał się trafiony :)

Zgłoś nadużycie #30 5 listopada 2016, 11:21

olcia3007 Zaprawiona w bojach
A mój mąż uwielbia podróże, dlatego kupuję mu książki podróżnicze w najwiekszej księgarni internetowej jaka udało mi się znaleźć http://bonito.pl/menu/o-nas.html Zawsze interesujące pozycje i wysyłka na czas, przedewszystkim tanio! Polecam wszystkim zainteresowanym