Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Prezent dla dziecka

Zgłoś nadużycie #131 15 lutego 2016, 10:18

tuCudaNaKiju Świeżo upieczona
Dziękuję :) . Pewnie też zależy od jakich plastikowych :) . Tak około 40zł. Przede wszystkim ich pochodzenie jest wiadome :) .

Zgłoś nadużycie #132 26 lutego 2016, 12:31

Yogurth Zaprawiona w bojach
Moja sobie wymarzyła bluzki Mayoral, więc szukałam na jej urodziny jak potępiona. Na szczęście koleżanka podesłała mi linka do fajnych promocji http://mala-mi.com.pl/pl/bluzki-tuniki/314-bluzka-mayoral-4061-57.html no i dostała dzięki temu nawet dwie. Swoją drogą to straszne, że dzieci w wieku przedszkolnym rozróżniają już marki ubrań...

Zgłoś nadużycie #133 2 marca 2016, 21:00

badaniazabawki Świeżo upieczona
Witamy wszystkich,
jesteśmy studentkami Politechniki Łódzkiej i w ramach koła naukowego chcemy przeprowadzić badania dotyczące bezpieczeństwa zabawek. Bardzo prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej zabawek:
https://docs.google.com/forms/d/1nYkr1-itj81FznZYmyf0FPXb3ZTvtgJcqHcIF4bFoKs/vie...
Z góry serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję, że nasze badania mogą przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa dzieci.
Nie uda nam się to bez WASZEJ pomocy

Zgłoś nadużycie #134 21 marca 2016, 9:44

dlaczegotakinie Świeżo upieczona
Dzień Dziecka już w sumie niedługo. W tym roku mam do obdarowania czworo dzieciaczków i już mi słabo. nawet jakbym miała wydać po minimum 30-40 zł, to i tak okragła kwota się uzbiera:/

Zgłoś nadużycie #135 23 marca 2016, 11:52

Chicaa84 Początkująca
Mój syn wariuje na punkcie takich zabawek: http://achdzieciaki.pl/parking-2-poziomowy-5-pojazdow-52x34-cm-571.html. Samochodów ma cały karton, więc możliwości ma wiele. :)

Zgłoś nadużycie #136 23 marca 2016, 11:58

wredota Świeżo upieczona
na electro.pl znajdziesz masę takich fajnych zabawek. Od edukacyjnych po gry, i kreatywne zabawki. Wpisz odpwiednią kategorię wiekową i poszukaj. moze coś Ci wpadnie w oko. Ja tam na zajączka ost dzieciom zamawiałam

Zgłoś nadużycie #137 24 marca 2016, 15:52

alaa90 Świeżo upieczona
Moja córka ma bzika na punkcie lalek. Nie dawno miała urodziny i zażyczyła sobie wózek dla lalek. No to poszukałam i kupiłam taki : http://skrzatonline.pl/557-smoby-wozek-gleboki-minnie-chuli-pop-car.html Ogólnie, bardzo cenię markę ''smoby'' bo mają zabawki dobrej jakości i nie drogie.

Zgłoś nadużycie #138 14 kwietnia 2016, 12:03

agaposzek Gotowa na wszystko
Wydaję mi się, że dla siedmiolatka odpowiednia będzie gra pingwiny z madagaskaru ze sklepu urwis.pl. A jako, że król Julian, Riko i Kowalski są teraz modne wśród dzieci, to możecie mieć pewność, że taka zabawka się spodoba.

Zgłoś nadużycie #139 19 kwietnia 2016, 10:24

BajkowyPokoik_pl Początkująca
A może jakieś dekoracje,akcesoria do pokoju,jak np komplet pościeli z motywem ulubionej bajki? To też wydaje mi sie bardzo fajnym i trafnym pomysłem na prezent.

Zgłoś nadużycie #140 15 maja 2016, 18:33

galineczka Zadomowiona
U nas bardzo fajnie się sprawdziły balony z helem z http://balomania.eu - dzieciaki się uganiały po mieszkaniu w gonitwie za swoimi dmuchanymi zwierzakami :) Plusem takich balonów jest to że nie kosztują drogo a wytrzymują nawet parę tygodni (te lepsze).

Zgłoś nadużycie #141 20 maja 2016, 11:19

Smykolandia.pl Zadomowiona
Jeżeli chodzi o prezent dla dziecka,to musimy czym prędzej podjąć decyzję bo 1 czerwiec zbliża się wielkimi krokami :) Akurat teraz w sklepach internetowych znajdziemy szeroki wybór zabawek oraz ciekawe rabaty,warto sprawdzić :)

Zgłoś nadużycie #142 31 maja 2016, 18:51

Lilia Zaprawiona w bojach
Ja swojej pocieszce zawsze kupuje kolorowanki w matrasie . Odkąd poznałam te księgarnie co miesiąc przy wypłacie tam jestem. Dzieciaki z takich ksiązek, kolorowanek, gier edukacyjnych, bardzo dużo się z tego uczą. Może z niej wyjść mały ajsztajn :)

Zgłoś nadużycie #143 11 czerwca 2016, 13:35

Grazzka Zaprawiona w bojach
Kupić prezent dla dziecka to chyba najprostsze co można. Zwłaszcza jak masz małą córeczkę która lubi się bawić lalkami. Jeśli tak to kup jej domek dla lalek a najlepszą taką ofertę znajdziesz na http://www.trendysmyk.pl/30-domki-dla-lalek Osobiście uważam że taki prezent dla dziecka jest super i na pewno każda chciałaby się tak bawić. A co Ty o tym sądzisz ?

Zgłoś nadużycie #144 19 września 2016, 0:54

cream Początkująca
To ja dam pomysł na prezent inny niż zabawka, których nasze dzieci mają ogrom i tak naprawdę przestały się cieszyć z czegokolwiek, a jak już je coś cieszy to kilka dni i zabawki rzucane są w kąt. Ja mam małego niejadka więc ostatnim prezentem jaki kupiłam dziecku był zestaw naczyń dla dzieci . Nawet nie spodziewałam się takiej radości, szczerze to byłam nawet zaskoczona, że nie grymasi na brak zabawki. Plus jest taki, że dziecko dzięki ładnym kolorowym naczyniom je chętnie, a ja nie mam poczucia, że nie rozpieszczam tylko zabawkami.

Zgłoś nadużycie #145 19 września 2016, 0:54

cream Początkująca
To ja dam pomysł na prezent inny niż zabawka, których nasze dzieci mają ogrom i tak naprawdę przestały się cieszyć z czegokolwiek, a jak już je coś cieszy to kilka dni i zabawki rzucane są w kąt. Ja mam małego niejadka więc ostatnim prezentem jaki kupiłam dziecku był zestaw naczyń dla dzieci . Nawet nie spodziewałam się takiej radości, szczerze to byłam nawet zaskoczona, że nie grymasi na brak zabawki. Plus jest taki, że dziecko dzięki ładnym kolorowym naczyniom je chętnie, a ja nie mam poczucia, że nie rozpieszczam tylko zabawkami.

Zgłoś nadużycie #146 19 września 2016, 0:54

cream Początkująca

Zgłoś nadużycie #147 19 września 2016, 20:25

Cytrynka3 Zaprawiona w bojach
Mój syn jest na tyle duży że zakupiłam mu laptop. Ogólnie to nie wydałam dużo, bo zakupiłam poleasingowy ze strony http://www.mdmkomputery.pl/ . Na początku nie miałam pewności co do tych używanych ale jak go dostałam to byłam mile zaskoczona. Wbrew moim oczekiwaniom komputer wyglądał jak nowy! Działa równie sprawnie ,także polecam, bo czasem można trafić na dobre okazje.

Zgłoś nadużycie #148 20 września 2016, 12:16

Yogurth Zaprawiona w bojach
A myśmy na osiedlu zrobili wszystkim dzieciakom wyjątkowy prezent, a mianowicie dzięki budżetowi obywatelskiemu (o którym można poczytać tu: http://budzet-obywatelski.pl/), stworzyliśmy im nowy plac zabaw. Teraz dzięki tej inicjatywie dzieciaki mają się gdzie bawić, a dorośli mogą chwilę odetchnąć ;)

Zgłoś nadużycie #149 21 września 2016, 10:03

MOlcia Świeżo upieczona
Może jakaś maskotka, gra planszowa lub koszulka z nadrukiem. Ja często wybieram coś z tych rzeczy, gdy kupuję przenty dla siostrzenic. Mogę polecić firme Allprints gdzie zamawiam koszulki dzieciece. Tanio i dobra jakość :)

Zgłoś nadużycie #150 30 września 2016, 15:31

kanka Świeżo upieczona
Co sądzicie o takim pomyśle na prezent dla starszego dziecka? Pierwszy samodzielny wyjazd na narty. Do tej pory jeździł z nami i jego umiejętności na pewno pozwalają na wyjazd na ferie w góry. Wymyśliłam, że mógłby to być obóz narciarski na Słowacji. Znlazłam ofertę, w której pensjonat położony jest zaledwie 5 km od granicy z Polską. Syn ma 15 lat i z pewnością ucieszyły się z możliwości spędzenia ferii zimowych bez rodziców. A w jakim wieku wyjeżdżały wasze dzieciaki?