Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Praca, gdzie szukać?

Zgłoś nadużycie #11 14 listopada 2017, 14:05

myszka2508 Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Paź, 2015 Posty: 143 Podziękowania: 1
Dziewczyny kończy mi się zasiłek macieżyński, ponieważ umowę miałam do czasu porodu, niestety nie mam szans wrócić do wcześniejszego zakładu. Chciałabym znaleźć prace tak by po zasiłku mieć zatrudnienie. Córeczka zostanie w domu z moją mama. Nie mogę sobie pozwolić na brak pracy. Czy możecie podpowiedzieć gdzie mogę szukać pracy dla kobiety? Koleżanka mówiła, że pod Warszawą jest drukarnia Ellert i oni tam poszukują kobiet do prac manualnych, ale niestety ja tam nie mam jak dojechać. Może coś bliżej by się znalazło, macie jakieś informacje?

Zgłoś nadużycie #12 14 grudnia 2017, 14:58

Eulalia Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Lut, 2015 Posty: 83 Podziękowania: 0
Może w takim razie pomyśl o swojej działalności? Może masz jakiś pomysł, hobby, które przerobi się w Twoją pracę? Sporo osób w ten sposób działa z sukcesem i jest przy okazji zadowolona z faktu, że zajmuje się tak naprawdę swoją pasją, a nie pracą.
Jeśli masz pomysł to bardzo łatwo i szybko pokonasz biurokrację związaną z rejestracją działalności, bo teraz możesz zainwestować w gotowe spółki do kupienia , które prawnie i formalnie mogą działać od razu, od momentu kupienia.
Czas, który dzięki temu zaoszczędzisz warto przeznaczyć chciażby na rozwijanie infrastruktury firmy, czy pozyskiwanie dofinansowań do działalności.
Co sądzisz na ten temat? Jest to jakiś pomysł według Ciebie?

Zgłoś nadużycie #13 16 stycznia 2018, 13:01

marylka77 Świeżo upieczona
Rejestracja: Sty, 2018 Posty: 3 Podziękowania: 0
Ja polecam szukać na OLX, jest coraz popularniejszy i znajduje się tam bardzo dużo fajnych ofert

Zgłoś nadużycie #14 7 kwietnia 2018, 12:35

lilijka83 Początkująca
Rejestracja: Gru, 2015 Posty: 27 Podziękowania: 0
Dobrą opcją jest również szukanie pracy przez internet. Spory wybór ofert i oszczędność czasu :)

Zgłoś nadużycie #15 21 czerwca 2018, 14:06

lukrecja0209 Świeżo upieczona
Rejestracja: Cze, 2018 Posty: 4 Podziękowania: 0
Cześć Dziewczyny, ja własnie wróciłam po urlopie macierzyńskim do pracy.Niestety musiałam, ponieważ istniało niebezpieczeństwo, że jak się "zasiedzę" w domu to już tego stanowiska nie odzyskam, a pracuję jako menadżerka w sporej korporacji.Tuż po powrocie do firmy otrzymałam propozycję, aby dalej się kształcić i w związku z tym dostanę spore dofinansowanie do studiów podyplomowych jeśli je rozpocznę.
Zaproponowani mi, abym podjęła studia coaching w Wyższej Szkole Bankowej https://www.wsb.pl/poznan/studenci/studia-podyplomowe/kierunki/coaching-studia-t...
Jestem bardzo zadowolona, ponieważ Uczelnia ta cieszy się bardzo dobrą opinią.Nie wiem tylko jak pogodzę obowiązki domowe, opiekę nad córeczką i pracę zawodową.Na początku będzie mi dość ciężko ale mam nadzieje, że jak już wpadnę w ten "rytm" to jakoś pójdzie :) Mam pytanie czy orientujecie się jak często odbywają się zjazdy?W jakim trybie czy piątkowym czy weekendowym? Będę wdzięczna za informacje.Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Zgłoś nadużycie #16 20 sierpnia 2018, 10:24

marika25 Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Kwi, 2016 Posty: 87 Podziękowania: 0
Zależy na jakiej pracy Ci zależy. Bo część młodych osób - zwłaszcza jeśli mają inne obowiązki - interesuje tylko praca dorywcza np. w weekendy. Jeśli chodzi o poszukiwanie pracy to opcji jest wiele - może Ci pomóc bezpośrednio agencja jak np. agencja modelek i hostess Trójmiasto, która znajdzie zlecenia dla Ciebie. Możesz szukać przez internet, przez znajomych czy w końcu przez urząd pracy.

Zgłoś nadużycie #17 22 sierpnia 2018, 16:50

telene Zadomowiona
Rejestracja: Maj, 2018 Posty: 163 Podziękowania: 0
Całkiem niedawno powstał portal http://www.pracawbiurze.pl/doradcy-finansowi/ pomaga on w znalezieniu lepszej pracy, wyjaśnia na czym powinno się skupić, oraz jak je później korzystnie zainwestować.

Zgłoś nadużycie #18 22 sierpnia 2018, 17:31

Daor31 Świeżo upieczona
Rejestracja: Sie, 2018 Posty: 5 Podziękowania: 0
Mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć :)
- Dni są krótkie - stwierdziła - a droga długa.