Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Praca, gdzie szukać?

Zgłoś nadużycie #11 14 listopada 2017, 14:05

myszka2508 Zaprawiona w bojach
Dziewczyny kończy mi się zasiłek macieżyński, ponieważ umowę miałam do czasu porodu, niestety nie mam szans wrócić do wcześniejszego zakładu. Chciałabym znaleźć prace tak by po zasiłku mieć zatrudnienie. Córeczka zostanie w domu z moją mama. Nie mogę sobie pozwolić na brak pracy. Czy możecie podpowiedzieć gdzie mogę szukać pracy dla kobiety? Koleżanka mówiła, że pod Warszawą jest drukarnia Ellert i oni tam poszukują kobiet do prac manualnych, ale niestety ja tam nie mam jak dojechać. Może coś bliżej by się znalazło, macie jakieś informacje?

Zgłoś nadużycie #12 14 grudnia 2017, 14:58

Eulalia Zaprawiona w bojach
Może w takim razie pomyśl o swojej działalności? Może masz jakiś pomysł, hobby, które przerobi się w Twoją pracę? Sporo osób w ten sposób działa z sukcesem i jest przy okazji zadowolona z faktu, że zajmuje się tak naprawdę swoją pasją, a nie pracą.
Jeśli masz pomysł to bardzo łatwo i szybko pokonasz biurokrację związaną z rejestracją działalności, bo teraz możesz zainwestować w gotowe spółki do kupienia , które prawnie i formalnie mogą działać od razu, od momentu kupienia.
Czas, który dzięki temu zaoszczędzisz warto przeznaczyć chciażby na rozwijanie infrastruktury firmy, czy pozyskiwanie dofinansowań do działalności.
Co sądzisz na ten temat? Jest to jakiś pomysł według Ciebie?

Zgłoś nadużycie #13 Wczoraj, 13:01

marylka77 Świeżo upieczona
Ja polecam szukać na OLX, jest coraz popularniejszy i znajduje się tam bardzo dużo fajnych ofert