Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Praca, gdzie szukać?

Zgłoś nadużycie #31 24 lipca 2019, 23:25

GosiaZ Świeżo upieczona
Rejestracja: Lip, 2019 Posty: 6 Podziękowania: 0
Tu dzisiaj wysłałam kilka CV na interesujące mnie oferty https://pl.jobsora.com/ a wieczorem  już otrzymałam dwie odpowiedzi,  jutro pójdę na spotkanie z pracodawcą.  Życzę sobie powodzenia :)

Zgłoś nadużycie #32 25 lipca 2019, 1:02

Robert Świeżo upieczona
Rejestracja: Lip, 2019 Posty: 1 Podziękowania: 0

GosiaZ napisał(a)

Tu dzisiaj wysłałam kilka CV na interesujące mnie oferty https://pl.jobsora.com/ a wieczorem  już otrzymałam dwie odpowiedzi,  jutro pójdę na spotkanie z pracodawcą.  Życzę sobie powodzenia :)


Moje gratulacje! Życzę Ci powodzenia! Teraz też szukam pracy, mam nadzieję że wkrótce znajdę.

Zgłoś nadużycie #33 10 sierpnia 2019, 22:16

JoannaPodleska Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Lip, 2016 Posty: 125 Podziękowania: 0
Jeżeli chodzi o oferty pracy, na naszym rynku znajdziemy ich dzisiaj całkiem sporo, np. na https://gratka.pl/praca/kontroler-jakosci/ob/13143293 . Co sądzicie generalnie o pracy w charakterze kontrolera jakości? Może ktoś był zatrudniony na podobnym stanowisku i może podzielić się swoimi doświadczeniami? :) .

Zgłoś nadużycie #34 4 września 2019, 9:57

carolka Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Cze, 2019 Posty: 184 Podziękowania: 0
Moim zdaniem najlepiej szukać pracy przez internet - jest najwięcej ofert. Jeśli interesuje cię praca na budowie zajrzyj na https://www.inserv.com.pl/ i zapoznaj się z ofertą tej firmy budowlanej. Działa ona jako podwykonawca niemieckich firm z branży budowlanej. Zarobki są tam bardzo wysokie.

Zgłoś nadużycie #35 4 października 2019, 22:16

justyskiper Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Paź, 2017 Posty: 193 Podziękowania: 1
Teraz powstaje coraz więcej portali, które proponują przeróżne oferty pracy. Z doświadczenia mogę szczerze polecić Ci stronkę: www.dako-jobcenter.eu/oferty-pracy/ zarówno ja, jak i moja siostra właśnie dzięki niej uzyskałyśmy zatrudnienie na terenie Katowic. Oczywiście oferty z innych miast również są dostępne. Nic tylko sprawdzać na bieżąco, a praca łatwo się znajdzie!

Zgłoś nadużycie #36 12 stycznia 2020, 18:01

bartek88 Gotowa na wszystko
Rejestracja: Lis, 2014 Posty: 251 Podziękowania: 0
Pracy obecnie możesz szukać w wielu miejscach. Obecnie jak we wszystkim najwięcej informacji o niej znajdziesz w internecie. Od jakiegoś czasu rośnie zapotrzebowanie na opiekunki osób starszych a ja zaczynam się interesować tym tematem. Tutaj https://careofyou.pl/zycie-w-niemczech/ znalazłem cenne dla mnie informacje. Muszę poszukać jeszcze takich, z których dowiem się czy mężczyźni są również potrzebni w tym zawodzie.