Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Powierzchnie reklamowe

Zgłoś nadużycie #11 20 października 2017, 8:33

maksiu432 Zadomowiona
  Firma www.ooha.pl zaprojektowała
profesjonalną reklamę mojej firmy. Polecam!

Zgłoś nadużycie #12 22 października 2017, 12:28

bronna Zaprawiona w bojach
Świetnym sposobem na reklamowanie firmy są gadżety dla klientów albo jakieś upominki. Warto jednak postawić na bardziej oryginalne elementy niż długopisy czy smycze. Na przykład takie pokrowce http://www.izisport.pl/ One spiszą że w większości firm, bo są na siedzenia samochodowe, ubrania, opony, można je dostosować do branży co jest bardzo fajne

Zgłoś nadużycie #13 28 listopada 2017, 0:06

Alicja01 Zaprawiona w bojach
Jakby nie patrzeć to coraz więcej osób korzysta z Internetu a dobrze poprowadzona kampania to klucz do sukcesu . Więc ja bym postawila na działania internetowe. Ta agencja https://contentorganica.pl/ ma na koncie wiele sukcesów , współpracowali z wieloma znanymi firmami. W razie wątpliwości można śmiało się z nimi skontaktować.

Zgłoś nadużycie #14 29 listopada 2017, 12:39

natkawal76 Początkująca
Witam, pewnie nie tylko ja mam problem ze znalezieniem dobrych sklepów z ubraniami. Na reklamie wszystko pięknie wygląda i na wszystkich jednak nie zawsze. Ciuchy później nie wyglądają tak jak oczekiwaliśmy. Dlatego ja znalazłam sklep z tkaninami dziecięcymi http://tkaninydzieciece.com.pl gdzie sama mogę wybrać nie tylko kolor ale i grubość materiału i wzór. Dostawa odbywa się błyskawicznie, dzięki czemu mam towar u siebie na następny dzień. Wiem, że powiecie, kto dzisiaj szyje sam ubrania, a muszę Was zdziwić wiele bardzo wiele osób. Nie chcą wyglądać tak samo jak pół miasta i jeśli nie potrafią sami to zanoszą materiał do krawcowej. Dlatego polecam takie rozwiązania, szczególnie dla osób z alergią na materiał czy osób, które mają problemy z wagą i nie wszystkie ubrania na nich dobrze leżą. W sklepach wszystko szyte jest na osoby bardzo szczupłe, a dla osób już o większej wadze jest problem ze znalezieniem czegoś dla siebie. Spróbujcie kupić materiał lub kila jego rodzajów i połączyć w piękny sweter, czy sukienkę i zobaczycie czy Wam się spodoba. Kto nie robił niech się nie wypowiada. Zobaczycie jak można za niewielkie pieniądze ubierać się pięknie i modnie, a przede wszystkim wyglądać niepowtarzalnie.

Zgłoś nadużycie #15 29 listopada 2017, 20:32

tina32 Gotowa na wszystko
Ile kosztuje wynajem takich powierzchni?