Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

pomocy - zapalenie pecherza

Zgłoś nadużycie #31 17 października 2017, 10:01

alamamama Zadomowiona
Myślę, że to najlepsze rozwiązanie. Fakt, wystarczy teraz łykać tabletki zgodnie z tym co napisali w ulotce i znów spokój z zapaleniem na dłużej. Gdyby jednak objawy nie ustępowały to idź do lekarza. Wiadomo też, że jest jesień i trzeba się dodatkowo ubierać. Bo podwiać może zawsze.

Zgłoś nadużycie #32 1 grudnia 2017, 16:30

koalka Początkująca
jak jestes w ciazy to jedynie naturalne sposoby... mnie pomaga suszona zurawina i napar z pokrzyw, a gdy popuszczalam w majtki to zakladalam pieluchomajtki z teny http://www.tena.pl/ bo dobrze chlonne i wygodne

Zgłoś nadużycie #33 31 stycznia 2018, 19:09

melfi Zaprawiona w bojach
Na problemy z pęcherzem lekarz przepisał mi jakiś czas temu taki lek https://ktomalek.pl/metronidazol-polpharma-interakcje-ulotka-cena-dawkowanie-tabletki-0-25-g-20-tabl/ub-4232301 i nawet pomógł, ale nie wiem, czy mówimy o tej samej przypadłości. U mnie to było jakieś bakteryjne zakażenie.

Zgłoś nadużycie #34 17 lutego 2018, 17:54

loska Zadomowiona
Jesien i zima chyba najbardziej sprzyjają zapaleniom, wystarczy sę za lekko ubrać albo posiedzieć sobie na przemarznietej ławce, my kobiety to mamy szczęście :/, jakby co to zawsze mozna sobie kupić bez recepty urofuraginum max, to chyba najbardziej znany lek na takie dolegliwości

Zgłoś nadużycie #35 11 grudnia 2018, 17:31

ritaa Świeżo upieczona
Jak takie zapalenie rozpoznać? Pobolewa mnie w okolicy pecherza, czuję ze pęcherz się do końca nie opróżnia, nie wiem już czy iść z tym do lekarza czy samo przejdzie.