Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Podstawka czy fotelik?

Zgłoś nadużycie #51 21 stycznia 2017, 22:18

MamaAni Zaprawiona w bojach
Dokładnie tym bardziej że już za 400 zł można dostać fotelik (np. BabySafe Husky), który starczy na wiele lat.

Zgłoś nadużycie #52 17 grudnia 2017, 13:33

amanda2918 Świeżo upieczona
Też muszę pomyśleć o nowym foteliku widzę ,że można tu sporo się dowiedzieć na ten temat.

Zgłoś nadużycie #53 2 stycznia 2018, 18:52

Korrek Początkująca
Na początku to oczywiście fotelik ale w chwili gdy moje dziecko miało już 15 kg to zastosowałam Smart Kid Belt http://smartkidbelt.com/sklep/produkt/smart-kid-belt/. Pas z klamrami, który dopasowuje pasy bezpieczeństwa do wymiarów dziecka. Bardzo funkcjonalny, łatwy do przenoszenia pomiedzy autami bo miesci się w torebce i możliwy do zastosowania w taksówkach czy na zagranicznych wakacjach w UE w chwili wypożyczenia samochodu. Jest bardzo bezpieczny, przeszedł pomyślnie testy zderzeniowe i co najważniejsze posiada homologacje.
Czy zapomnieć o kimś boli bardziej niż pogodzić się z jego błędami?

Zgłoś nadużycie #54 1 marca 2018, 18:16

aniulaxx Zaprawiona w bojach
Myślę, że jeśli dziecko jest już w wieku troszkę starszym niż niemowlę to wystarczy mieć siedzisko ;) Ze swojej strony mogę Wam polecić stronkę https://www.abcdomu24.pl/siedziska-caretero-c-629_630_632.html . Sama z niej korzsytałam wraz z mężem i stamtąd zakupiliśmy takie siedzisko ;) Zerknijcie sobie na to okiem ;) Kluczowe jest tutaj bezpieczeństwo i wydaje mi się, że jeśli dziecko będzie przypięte pasami bezpieczeństwa na siedzisku, to takie właśnie będzie

Zgłoś nadużycie #55 13 kwietnia 2018, 23:03

ela111 Świeżo upieczona
Foteliki są dla małych dzieci .A podstawki dla dzieci powyżej 4 roku życia.

Zgłoś nadużycie #56 2 sierpnia 2018, 17:06

doktorka Zaprawiona w bojach
Moim zdaniem o wiele bardziej bezpieczną opcją jest kupno fotelika. Co powiesz o takim modelu kiddy guardianfix 3 Znajoma nie dawno kupiła taki model dla swojego synka i bardzo sobie chwali.