Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

pochwa po porodzie

Zgłoś nadużycie #31 25 lutego 2015, 20:31

samancik Świeżo upieczona
czesto tak sie zdarza ze podczas karmienia piersia wystepuje suchosc pochwy, wtedy nie ma sie co meczyc tylko trzeba uzyc odpowiednich srodkow nawilzajacych, jak np. globulki dopochwowe Hydrovag, ktore zawieraja hialuronian sodu, skutecznie nawilzajacych pochwe "na dluzej" wielu ginekologow poleca go karmiacym mama :) globulki maja tez wlasciwosci regeneracyjne sluzowki, co szczegolnie jest przydatne po porodzie naturalnym

Zgłoś nadużycie #32 21 lutego 2018, 13:26

paaula Świeżo upieczona
Warto też pomyśleć o zabiegu rewitalizacji pochwy https://cashmire.pl/oferta/ginekologia-estetyczna/rewitalizacja-pochwy/. Do niedawna nie wiedziałam, że wykonywane są tego typu zabiegi, dowiedziałam się od koleżanki, która zdecydowała się na to. Zainteresowałam się tym i dużo czytałam, dlatego chyba też się na to zdecyduje. Skoro medycyna estetyczna idzie nam na przeciw, to czemu z tego nie skorzystać? :)

Zgłoś nadużycie #33 19 maja 2018, 22:07

wemiko Zaprawiona w bojach
Wiele pochw po ciąży jest o wiele większa, ale można o nie bardziej zadbać, wszelkie informacje znajdziesz na stronie http://www.akademiatroskliwejmamy.pl/rozmiar-pochwy-nie-pasuje-do-rozmiaru-czlon...

Zgłoś nadużycie #34 11 sierpnia 2018, 10:16

bronna Zaprawiona w bojach
Ja po porodzie miałam tez polecone żeby stosować invag, żeby uregulować florę bakteryjną która jest wyjałowiona i osłabiona. Faktycznie udało sie nie dostać żadnej infekcji co mnie bardzo ucieszyło

Zgłoś nadużycie #35 14 sierpnia 2018, 11:13

lusiaa Zaprawiona w bojach
Nie łatwo zdecydowanie jest się odnaleźć po porodzie, całe ciało jest przemęczone, a my psychicznie też nie najlepiej się czujemy, ale jest jedna najbardziej pozytywna rzecz w tym wszystkim a mianowicie nasz dzidziuś. Nie sądziłam że będę w stanie kogoś tak kochać jak mojego maluszka. Kilka dni po porodzie zaczęłam mieć problemy i czułam straszne pieczenie, próbowałam sama się leczyć ale to nic nie pomagało. Dopiero jak się wybrałam do apteki to pani farmaceutka poleciła mi zakup tabletek provag

Zgłoś nadużycie #36 11 października 2018, 19:52

MarkowskaJul Zaprawiona w bojach
Witam, czy kojarzy ktoś MonaLisa Touch? Potrzebuję badania, ponieważ po porodzie rozregulowało mi się wszystko...co sądzicie http://doktorginekolog.pl/service/monalisa-touch/ ? Czy ktoś poddawał się temu badaniu? Proszę o opinie wszytskie mamy. Ja urodziłam 3 miesiące temu,

Zgłoś nadużycie #37 13 października 2018, 2:57

Paola_33 Supermama
Ja nie miałam żadnych sensacji, do współżycia wracamy z Małżem po ok. 4 tyg. Mam krótki połóg, moze p/cc.
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #38 13 października 2018, 2:57

Paola_33 Supermama
Suchość jest mi obca. Wręcz przeciwnie 😜
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #39 14 października 2018, 20:20

Smerfetka70 Zadomowiona
Oj tez miałam problem z suchością pochwy po porodzie i okazało się,że jest to wywołane zaburzeniami hormonalnymi - niedobór estrogenów :/ Piekło swędziało ale na szczęście do poważnej infekcji nie doszło bo od razu ginekolog zaczął moje leczenie i kazał mi stosować globulki dopochwowe HydroVag, które miały przywrócić odpowiednie ph w pochwie i odbudować błonę śluzową z, którą był problem.