Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Po wizycie u lekarza :(

Zgłoś nadużycie #11 27 maja 2013, 21:52

chochlik Początkująca
Dziewczyny , czy ktoras z was ma lub miala taka sytuacje :( Otoz mialam dzis wizyte kontrolna , moja gin stwierdzila iz moj szyjka macicy mierzy 2cm , skrocila sie , a jestem w 32 tyg ciazy . Chciala polozyc mnie do szpitala juz dzis , ale w ostatecznoci dala mi czas do jutra , mialam reszte dnia przelezec , i magnez 3 tabletki .Jutro po poludniu mam znowu badanie , jesli nie poprawi sie to do szpitala koniecznie :( Kurcze , mam nadzieje , ze jednak nie skroci sie bardziej , i maly urodzi sie przynajmniej w 36tc , dzis wazy 1,600 ,i to nie pora na poród :( Prosze powiedzcie jak bylo u was .

Zgłoś nadużycie #12 27 maja 2013, 22:22

chochlik Początkująca
Sama nam zaszkodziłam , miałam tyle energii , sprzatalam , gotowalam pieklam , nawet 3dywany wynioslam i wyszorowalam , nie wspomnę o malowaniu pokoju .. A teraz będę leżeć non stop , duża odmiana , ale napewno nie będę marudzic , będę szczęśliwa gdy będzie 36tyd , i malutki nadal będzie w brzuszku , trochę sie przestraszylam, ale optymizm mnie nie opuszcza , czuję że będzie dobrze :)

Zgłoś nadużycie #13 27 maja 2013, 23:14

Konto usunięte
Na lipcówkach MonikaCz musiała leżeć, potem się jej poprawiło.
Kobietka666 czerwcowo-lipcowa też była w szpitalu, po tygodniu (chyba) wypuscili ją z krążkiem. Nie pamiętam w którym tyg, ale też jakiś już z 3 na początku chyba.
Ja przy 2,5cm od razu dostałam krążek nie byłam w szpitalu, ale mam głównie odpoczywać.
Wszystkie bez krążka ze skróconą szyjką leżą.

Zgłoś nadużycie #14 27 maja 2013, 23:28

olga91 Supermama
U nas w Kwietniówkach też dużo dziewczyn leżało a potem urodziły z terminie. Ja sama miałam akcję w 36 tygodniu ale zatrzymali i w końcu urodziłam w 38 :)

Zgłoś nadużycie #15 28 maja 2013, 14:40

credible Supermama
chochlik ciesz sie że to 32 tydz i musisz lezec a nie poczatek ciazy :) a skoro lekarz tak mówi to lepiej tego nie podważaj, widac wie co mowi.... wytrzymasz tyle na pewno a to dla dobra Twojego dziecka wierze że szybko Ci minie już nie długo będziesz tulić swoja dzidzie urodzoną o czasie pozdrawiam ;)

Zgłoś nadużycie #16 28 maja 2013, 14:42

credible Supermama
ja w 35 tyg tez trafilam do szpitala z silnymi bolami brzucha polezalam 2 dni wypuscili mnei i urodzilam w 39. Ale od 6 miesiaca tez mialam zakaz chodzenia, nei az jak Ty że leżeć plackiem ale mialam ograniczac sie do minimum ruszania

Zgłoś nadużycie #17 28 maja 2013, 14:47

Moniczka21 Supermama
uff faktycznie troszkę się przeforsowałaś, dywany nosić ?? a mąż co robił w tym czasie, kochana teraz trzeba o siebie bezwzględnie dbać...hmm no trudno teraz pozostaje Ci w spokoju dotrzymać ciążę leżąc plackiem...mam nadzieję że dzieciaczek nie będzie się spieszył :) żdrówka życzę
dziecko to największy skarb:*:*

Zgłoś nadużycie #18 28 maja 2013, 14:53

Tilia Fajna mama
uuuu zaszalałaś z tymi porządkami :-(
u mnie ostatecznie (przy ostatnim pomiarze) mimo leżenia w łóżku skróciła się do 1,5 cm, coś koło 26 tc.
Skończyło się na lekach, brałam magnez, fenoterol i potem doszedł krążek. Cały czas leżenie. Urodziłam w 39 tc. Całe szczęście obyło się bez szpitala w ciąży. Powodzenia i leż, nie szalej!

Zgłoś nadużycie #19 1 czerwca 2013, 12:01

Shiadhall Gotowa na wszystko
u mnie w 32 tc tez szyjka się skróciła i w 36 tc miałam już 4 cm rozwarcia , urodziłam dzień po terminie ,

brałam od 32 tc luteinę , nospe forte i magnez , odstawiłam w 37 tc

Zgłoś nadużycie #20 1 czerwca 2013, 12:22

lalunia Fajna mama
Ja też poleżałam trochę w ciąży, lekarz zalecił mi luteinę, magnez i aspargin. Nogi w górze na poduszce, laptop, książka, piloty, telefon i leżałam. Mąż mi gotował, więc tylko odgrzewałam jedzenie, najważniejsze dzieciątko. Niestety szpital mnie nie ominął, ale pamiętaj że to wszystko dla zdrowia malucha.

Zgłoś nadużycie #21 1 czerwca 2013, 13:19

marzena8888 Supermama
oj tam jak dziewczyna miała książkowa ciąże to nic dziwnego że ją energia roznosiła, ciąża to nie choroba. Wiadomo ciężarów Bóg wie jakich nie zalecam dźwigać ale takto po staremu. Każda z nas ma swój rozum nie? :)

Nic się nie martw, to już 32 tyg, także bliżej niż dalej! teraz leż leż i korzystaj z tego bo niedługo nie poleżysz! :) legnij przed tv, poczytaj książkę rylaks na maksa :P
Jeśli pójdziesz do szpitala to jakoś Cię na pewno wzmocnią, będzie dobrze, myślisz pozytywnie a to już więcej niż połowa sukcesu!
moja niunia :*

Zgłoś nadużycie #22 19 maja 2018, 13:44

kosmiczna Zadomowiona
Jeżeli jesteś z Wrocławia to koniecznie zapisz sobie tę stronę https://lekarzobok.pl
W razie jakiegokolwiek problemu ze zdrowiem możesz wezwać lekarza do domu bez kolejek i bez czekania.
W razie gdy zdrowie szwankuje dobrze jest wiedzieć gdzie szukać pomocy.

Zgłoś nadużycie #23 19 maja 2018, 14:52

wemiko Zaprawiona w bojach
Wiele informacji na temat dej dolegliwości możesz dowiedzieć się ze strony http://www.dlamojegodziecka.pl/aktywnosc-fizyczna-przyszlej-mamy-fakty-i-mity/wa... ją odwiedzać nawet codziennie, ponieważ zawsze jest coś na niej nowego