Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

po ktorej str montujecie fotelik sam. w samochodzie??

Zgłoś nadużycie #51 16 maja 2016, 10:29

baska123 Zadomowiona
Kiedyś był o tym program chyba w DDTVN i przedstawiali badania, że to mit, że za siedzeniem kierowcy jest najbezpieczniej. A o fotelikach mówili, że najkorzystniej z tyłu i na środku - bo w przypadku zderzenia od boku, to dziecko jest nieco dalej od właśnie boku auta. Tak samo przy czołowym zderzeniu - jesli jest z tyłu, to jest bezpieczniejsze niż siedząc z przodu.
Nie pamiętam tylko jak jest z tymi poduszkami powietrznymi :/ Kiedy je wyłączać a kiedy mogą być...

Zgłoś nadużycie #52 27 maja 2016, 11:47

MamaAni Zaprawiona w bojach
Jak dziecko siedzi z przodu to muszą być wyłączone, z tyłu chyba to nie ma znaczenia. Teraz w fotelikach są specjalne zabezpieczenia boczne, warto więc poszukać modeli z taką funkcją.

Zgłoś nadużycie #53 1 października 2016, 22:28

Laura_Lessing Zaprawiona w bojach
Nie rozumiem, jak można wozić dzieci z przodu :-(

Zgłoś nadużycie #54 2 października 2016, 21:24

Klaudyna Początkująca
Zgadzam się, ja wożę z tyłu od strony pasażera

Zgłoś nadużycie #55 19 kwietnia 2018, 12:55

mania999 Świeżo upieczona
Wydaję mi się że jednak za pasażerem najlepiej.

Zgłoś nadużycie #56 10 maja 2018, 21:08

wemiko Zaprawiona w bojach
Co to za problem wejść na jakiś tematyczny blog o samochodach? Taki temat już jest na blogu http://www.fastcars.pl/opony-szczecin/ tam znajdziesz ciekawe propozycje.

Zgłoś nadużycie #57 16 maja 2018, 14:50

telene Zadomowiona
Mi ostatnio udało się natknąć na portal http://www.auto-speed.com.pl/auto-detailing-warszawa/ sporo teraz na nim siedzę i jak się okazuje, bardzo dużo nie wiem jeszcze o samochodach.