Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

piłowanie paznokci

Zgłoś nadużycie #11 5 października 2011, 13:27

sysia Zaprawiona w bojach
czy wy piłujecie swoim malca paznokcie wczoraj kupiłam nowy zestaw do panokci  który posiaał nozyczki pilniczek i obcinaczki dla brzdaca ?
Jeżeli skrzywdzona kobieta się uśmiecha wobec krzywdziciela, to albo nie ma wstydu, albo jest pewna, że się dobrze zemścić potrafi.

Zgłoś nadużycie #12 5 października 2011, 13:34

Konto usunięte

sysia napisał(a)

czy wy piłujecie swoim malca paznokcie wczoraj kupiłam nowy zestaw do panokci  który posiaał nozyczki pilniczek i obcinaczki dla brzdaca ?

też mam ten zestaw ale używam tylko nożyczek
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #13 5 października 2011, 13:43

MADZIUNIA Gotowa na wszystko
oj ja też miałam ten zestaw i po miesiącu nożyczki mi się rozwaliły musiałam kupić zwykłe "dla dorosłych"
straszny badziew ja miałam canpol - pilnika ani cążek do tej pory nie użyłam

Zgłoś nadużycie #14 5 października 2011, 13:50

Konto usunięte

MADZIUNIA napisał(a)

oj ja też miałam ten zestaw i po miesiącu nożyczki mi się rozwaliły musiałam kupić zwykłe "dla dorosłych"
straszny badziew ja miałam canpol - pilnika ani cążek do tej pory nie użyłam

tez mam canpol ale za to u mnie cążki to badziew :(
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #15 5 października 2011, 14:05

ja takze mam canpol z nozyczek jestem bardzo zadowolona , ale ten pilniczek własnie jakos mnie nie przekonuje .
Jeżeli skrzywdzona kobieta się uśmiecha wobec krzywdziciela, to albo nie ma wstydu, albo jest pewna, że się dobrze zemścić potrafi.

Zgłoś nadużycie #16 5 października 2011, 14:20

snoopy90 Fajna mama
ja tez mam campola ale kupiłam tylko nozyczki bo reszta wyadała mi sie być nie potrzebna jak narazie i widac po was ze dobrze ze nie kupilam skoro nie uzywacie :D

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #17 5 października 2011, 14:24

Kasiula260 Fajna mama
Jakoś nie wyobrażam sobie piłowania paznokci niemowlakowi...ciężko pewnie znaleźć odpowiednią chwilę na obcinanie, a co dopiero piłowanie :D
Nasz Okruszek urodził się 04.11.2011r. :)

Zgłoś nadużycie #18 5 października 2011, 14:26

snoopy90 Fajna mama
mi dopiero dzis sie udalo obciąć pazurki niestety tylko 8 bo 2 paznokcie juz nie dała ;)

Zgłoś nadużycie #19 5 października 2011, 14:48

snoopy90 Fajna mama
he to mnie pocieszylas ...ona ciagle podrapana

Zgłoś nadużycie #20 5 października 2011, 15:27

Black_rose Supermama
cążków i pilnika nie używam ;) ->jak obcinam nożyczkami to piłowanie wydaje mi się zbędne, bo sama reguluję kształt żeby był nie ostry

Zgłoś nadużycie #21 5 października 2011, 15:41

editwil napisał(a)

A ja tylko i wyłącznie używam obcinacza. Jakoś nożyczkami się bałam że utnę palca. Zresztą sobie też nie obcinam nożyczkami

za to ja obcinaczem nie moge mu obciac bo ma takie jakies elastyczne te paznokcie , albo ten obcinacz jest jakis nie wydarzony ;/

Zgłoś nadużycie #22 5 października 2011, 15:42

a słyszałyście o tym zabobonie że przez sen sie nie obcina bo rozum sie skróci . hahahaha

Zgłoś nadużycie #23 5 października 2011, 21:11

Konto usunięte
ja mam z canpola zestaw, uzywam nozyczek ale niedlugo je pierdykne chyba przez okno. predzej urwe te paznokcie niz poobcinam. kupie jakies porzadne 'dorosle' bo tymi to ja sobie moge dizecko w ucho polaskotac.
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #24 13 stycznia 2018, 14:02

Mytychowa Zaprawiona w bojach
Żeby mieć ładne dłonie i paznokcie trzeba o nie po prostu regularnie dbać. Ja maluje paznokcie,
stosuje frezy do frezarki kosmetycznej - http://motylpro.pl/kategoria-produktu/. A od czasu do czasu robię sobie też dzień spa i wtedy nawilżam dłonie, robię peelingi itd

Zgłoś nadużycie #25 14 maja 2018, 16:30

wemiko Zadomowiona
Dbanie o paznokcie potrafi się nawet stać wielką pasją. http://www.nailsworld.pl/paznokcie-slubne/ - czytając ten portal będziesz wiedzieć jak o nie zadbać i poznasz techniki malowania paznokci