Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

PIERWSZY RAZ PO RAZ DRUGI - CZYLI PIERWSZY STOSUNEK PO PORODZIE

Zgłoś nadużycie #131 18 września 2015, 10:09

kroliczek Zaprawiona w bojach
To jest ekstremalne przeżycie, ale jak się przygotuje do tego to może być od razu przyjemnie a nie za którymś tam razem. Ja miała duży problem z samoakceptacją po porodzie więc mój mąż w tajemnicy przede mną zamówił mi piękną bieliznę erotyczną na sensile.eu i sprawił mi wielką radość tym prezentem :D

Zgłoś nadużycie #132 7 października 2015, 10:03

kapusta Zadomowiona
fajny maz, wyrozumialy bardzo :) czasem jednak seksowna bielizna nie wystarcza...bo np.sluzowka pochwy jest jeszcze nie do konca zregenerowana i ma sie problem z nawilzeniem jej przed karmienie piersia... wtedy warto siegnac po cos z apteki, mnie lekarz zalecil globulki Hydrovag, ktore zawieraja hialuronian sodu, ktory nawilza i regeneruja, maja tez kwas mlekowy, ktory chroni przed infekcjami, co tez sie przydaje :) po takiej kuracji jest znacznie latwiej i przyjemniej!

Zgłoś nadużycie #133 30 grudnia 2015, 18:49

Wiaderko Świeżo upieczona
Ja długo się bałam, ale po "drugim pierwszym razie" było potem chyba jeszcze lepiej niż przed porodem :D

Zgłoś nadużycie #134 1 września 2016, 7:14

biedronkaja Gotowa na wszystko
Jeżeli bielizna erotyczna nie pomaga to warto skorzystać z gadżetów erotycznych. Duży ich wybór znajdziecie tu http://www.sexish.pl/ Wydaje mi się że najlepszy był by wibrator dla par. Doznania są dużo wyraźniejsze, pozwala na przeżywanie rozkoszy w jednym czasie obu osobom. A może zainteresują was i inne propozycje. Dla pań przykładowo polecane są kulki gejszy.

Zgłoś nadużycie #135 26 kwietnia 2019, 9:31

kamblog Świeżo upieczona
czesc