Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

pierwsze zmarszczki

Zgłoś nadużycie #51 25 maja 2019, 16:47

hannam Zadomowiona
Wydaje mi sie, że mega istotna jest taka codzienna regularna pielegnacja odpowiednimi kosmetykami :) Ja stawiam na naturalne odżywcze produkty i ostatnio na dzień używam kremu z Eveline z serii Natural Beauty Foods. Przekonal mnie przyjemny skład bez zbędnych zapychaczy. Skóra od razu lepiej wygląda, nie pojawiają sie zadne wypryski, a kremik ma wegańską formulę :)

Zgłoś nadużycie #52 25 maja 2019, 20:18

toww Świeżo upieczona
Umów się na sex randkę z najlepszymi dziewczynami/chłopakami z twojej okolicy już teraz !
http://najlepszerandki.eu/
Darmowa Rejestracja !

Zgłoś nadużycie #53 29 maja 2019, 13:26

Lilia Zaprawiona w bojach
Wiem, że zmarszczki jak i naczynka mogą troszkę kłopotów przysporzyć, dlatego warto mieć namiary na taką klinikę http://bodycareclinic.pl/oferta/zabiegi/zamykanie-rozszerzonych-naczyn-na-nogach... , która zadba o wasze potrzeby, ciało i dusza to coś o co każda kobieta, a szczególnie matka powinna zadbać.

Zgłoś nadużycie #54 31 maja 2019, 14:32

telene Zaprawiona w bojach
Dzięki medycynie estetycznej https://klinikiurody.com.pl/ pozbyłam się zmarszczek, które zaczęły mi się pojawiać, zrobiono mi zabieg usuwający zmarszczki, który nie był bolesny

Zgłoś nadużycie #55 3 czerwca 2019, 13:47

kiniamama Zaprawiona w bojach
Moimi zmarszczkami profesjonalnie zajęli się w Magicznej Klinice. Teraz nie widać nic a ubyło z 10 lat na twarzy. Spokojnie można umówić się na konsultację aby dobrać odpowiedni zabieg do jej potrzeb i oczekiwań.

Zgłoś nadużycie #56 5 czerwca 2019, 19:17

karolina86 Zadomowiona
To prawda, potwierdzam bo sama byłam już na konsultacji własnie w Magicznej Klinice (Radom). Wszystko mi wyjaśniono, zalecono przygotowanie do zabiegu by wyszło idealnie i bez żadnych niespodzianek (siniaczków chociażby). Umówiona jestem na botoks :)

Zgłoś nadużycie #57 6 czerwca 2019, 19:21

adela82 Zaprawiona w bojach
I ja ze swojej strony mogę polecić Magiczną Klinikę - naprawdę znają się na rzeczy.Zawsze chcą dla pacjenta jak najlepiej i robią wszystko, by był tylko zadowolony. Lekarze tam pracujący to świetni, mili i przede wszystkim doświadczeni specjaliści.

Zgłoś nadużycie #58 13 czerwca 2019, 19:49

adik356 Gotowa na wszystko
Magiczna Klinika ma wiele zabiegów i dla każdego, tylko trzeba umówić sie i na konsultacji wszystkiego mozna się dowiedzieć. Rzeczywiście kusi nie tylko niska cena ale i jakośc zabiegów czy materiały i technologie tam wykorzystywane.

Zgłoś nadużycie #59 16 czerwca 2019, 22:30

Teraz mają sporo promocji w Magicznej Klinice wiec tym bardziej warto zaglądać i korzystać.

Zgłoś nadużycie #60 17 czerwca 2019, 17:56

adela82 Zaprawiona w bojach
adik356, fajne jest właśnie to, że są te konsultacje. Można o wszystkim na spokojnie porozmawiać, rozwiać swoje wątpliwości i dowiedzieć się, co i jak. Dzięki temu można czuć się dużo pewniej na takim zabiegu ;)

Zgłoś nadużycie #61 17 czerwca 2019, 21:43

adela82 no pewnie, można dopytać o wszystko, lekarz prowadzi wywiad, w formie rozmowy, w którym ocenia ryzyko, szanse powodzenia dobiera idealne rozwiązanie by i on i pacjent był zadowolony.

Zgłoś nadużycie #62 18 czerwca 2019, 14:51

Teraz mają super promocje na botoks wiec warto korzystać. Tym bardziej, że zabieg wykonywany jest bardzo profesjonalnie.

Zgłoś nadużycie #63 19 czerwca 2019, 20:38

No fakt, promocyjne ceny wybranych zabiegów są kuszące :) Zwykle i ja czekam na okazję i działam. Sporo osób wykorzystuje szanse jaka daje Magiczna klinika w różnych lokalizacjach. Na bieżąco można śledzić zniżki na stronie www kliniki

Zgłoś nadużycie #64 21 czerwca 2019, 16:20

april13 Gotowa na wszystko
ja też jestem stałą klientką magicznej kliniki :) najlepsza jest właśnie ta ich mobilność. Ja korzystam mieszkając w Warszawie ale mam też przyjaciółkę z Wrocławia, która też korzysta z ich oferty. Ceny nawet bez promocji są mega atrakcyjne :)

Zgłoś nadużycie #65 25 czerwca 2019, 11:46

mocca Gotowa na wszystko
Moim problemem są zmarszczki i szukałam jakiegoś zabiegu na nie. Zdecyduje się zapisać do kliniki http://www.preibisz.com/zabiegi/ultraskin-ii-hifu/ na bezinwazyjny lifting, bez skalpela. Zabieg nazywa się UltraSkin II HIFU. Czytałam wiele pozytywnych opinii, a efektem jest widoczne zmniejszenie wiotkości skóry i długotrwały efekt liftingu.

Zgłoś nadużycie #66 25 czerwca 2019, 12:16

wersons Świeżo upieczona
niestety od niedawna problem zaczął dotyczyć i mnie... Dostałam info z polecenia, że fajnym kremem przeciwzmarszczkowym jest taki z serii Camelia Oil od Bielendy. Przyznam, że faktycznie jest niezły. Stosuje go zbyt krótko, żeby jakoś super zachwalać, ale póki co wydaje się spoko

Zgłoś nadużycie #67 29 czerwca 2019, 17:31

czosnekwrg Zaprawiona w bojach
Nie bój się zmarszczek, tylko je pokonaj! Mi w tym pomogli http://dermetis.pl/ , czyli instytut kosmetologii estetycznej. Z ich wsparciem i pomocą udało mi się w pełni wyeliminować ten wstydliwy kłopot. :)

Zgłoś nadużycie #68 2 lipca 2019, 8:19

Ingrid Gotowa na wszystko
Te pierwsze zmarszczki są powodowane intensywną mimika. Po prostu poruszamy twarzą i w miejscach, w których marszczymy się najbardziej tworzą się zmarszczki. Sama miałam z nimi problem w dwóch miejscach
na czole - zmarszczki poprzeczne
jak również miałam problem z lwią zmarszczka poprzeczna na czole

Pomaga botoks:
http://www.resinet.pl/aktualnosci/botox-skuteczne-usuwanie-zmarszczek-mimicznych...

Zabieg nie bolał mnie bardzo a efekt bardzo dobry.

Zgłoś nadużycie #69 24 lipca 2019, 15:26

broszka Gotowa na wszystko
Zmarszczki można wypełniać kwasem hialuronowym. Jest to zabieg bezpieczny, a efekt jest naturalny. Można go wykonać na przykład w klinice medycyny estetycznej Neonia w Krakowie. Poczytajcie o ich ofercie na stronie https://neonia.com.pl/medycyna-estetyczna/wolumetria-twarzy/.

Zgłoś nadużycie #70 29 lipca 2019, 20:22

janja Zaprawiona w bojach
Spróbujcie sobie kosmetyków z klapp cosmetics z serii hydra complete, bardzo głęboko nawilża, zawiera kwas hialuronowy, ekstrakty z owsa, papai i alg sprawiają, że skóra staje się wygładzona, elastyczna , mniejsze zmarszczki są niewidoczne.