Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pielęgnacja skóry dziecka - Emolienty

Zgłoś nadużycie #11 22 czerwca 2016, 19:56

sylwiawes Świeżo upieczona
Drogie mamy :0
Mam
przyjemność
testować kosmetyki allerco .Krem przeciw odparzeniom oraz emulsję
do kąpieli.
Skóra
moich dzieci jest bardzo sucha i podatna na liszaje dlatego
potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji. Kosmetyki allerco bardzo dobrze
się sprawdziły w naszym przypadku. Po kąpieli w emulsji skóra
dzieciaków jest delikatna w  dotyku , nie jest przesuszona a liszaje
jak na razie się nie pojawiły.
Krem
do przeciw odparzeniom jest świetny . Chroni pupę maluszka przed
podrażnieniami i regeneruje ją . Stosujemy krem już od dłuższego
czasu i problem z odparzeniami jak na razie zniknął. 

#Allerco #DbaODelikatnaSkore #Od1dniaZycia #AllercoEmolienty

Zgłoś nadużycie #12 22 czerwca 2016, 22:03

aniolekkk10 Świeżo upieczona
Produkty bardzo interesujące i dobre. Krem zdaje egzamin zwłaszcza w ciepłe dni Uważam że emulsja do kąpieli Allerco jest znakomitym produktem ponieważ, znakomicie nawilża suchą skórę mojej córki i nie potrzebne jest stosowanie oliwki po kąpieli. Dodatkowym atutem jest to iż skóra wygląda na zdrową bez przebarwień. Wydajność pojemnika jest duża więc wystarczy na dłuższy czas, cena również przemawia za #Allerco ponieważ tego typu kosmetyki dla dzieci są bardzo drogie.

Zgłoś nadużycie #13 5 lipca 2016, 14:34

msiaczka85 Zaprawiona w bojach
W temacie sucha skóra u dziecka moge sie wypowiedziec. A emolium uzywalyscie? Maja cala serie kosmetykow do pielegnacji, zarowno niemowlat, dzieci jak i osob doroslych.

Zgłoś nadużycie #14 21 lipca 2016, 13:18

Aguchan Zaprawiona w bojach
Nie słyszałam o produktach Allerco, ale chętnie spróbuje, bo skóra mojego dziecka jest bardzo wrażliwa i sucha.

Zgłoś nadużycie #15 26 maja 2017, 22:36

OEOillan Świeżo upieczona
Dzień dobry! Zdecydowanie warto wypróbować dermokosmetyków Oillan. Jako jedyne emolienty dla niemowląt mają w 100% naturalny skład – pozbawione są wszelkich substancji potencjalnie drażniących, tj. barwników, SLS/SLES, kompozycji zapachowej. Można je stosować już od 1. dnia życia dziecka, aby wspomóc naturalny, prawidłowy rozwój skóry oraz zmniejszyć ryzyko wystąpienia problemów skórnych w przyszłości. Ich skuteczność i bezpieczeństwo zostało potwierdzone w badaniach z udziałem alergików.

Całą gamę produktów niezbędnych do mycia i pielęgnacji niemowląt można kupić w aptekach (ich dostępność można sprawdzić na stronie www.ktomalek.pl). Zapraszam również na naszą stronę internetową www.oillan.pl, gdzie znajdzie Pani również więcej informacji o produktach oraz informacje o naszej akcji promocyjnej - za zakup dowolnych produktów z linii Oillan Baby lub Med+ za co najmniej 70 zł pierwsze 3000 osób, które wyśle paragon, otrzyma kod na zakupy 70 zł na produkty Oillan w sklepie kosmetykiaa.pl. Dla osób, które otrzymają taki kod, organizowany jest dodatkowy konkurs, zachęcam do wzięcia udziału w akcji.

W razie dalszych pytań pozostaję do dyspozycji, zachęcam również do kontaktu pod adresem: oillan@oillan.pl
Online Ekspert marki Oillan "

Zgłoś nadużycie #16 19 czerwca 2017, 14:09

arkmar Świeżo upieczona
Najpierw warto zmienić proszek na płyny hipoalergiczne i skasować większość chemii gospodarczej. Nagle okazuje sie, że większość problemów znika.

Zgłoś nadużycie #17 18 lipca 2017, 10:39

monciaczek Świeżo upieczona
my stosowaliśmy emolium, jeśli chodzi o proszki do prania to zrezygnowalismy, najlepiej sprawdzało się tarte mydło wsypywane bezposrednio do pralki na ubranka, tak nam poleciła pani alergolog

Zgłoś nadużycie #18 25 lipca 2017, 11:03

EdytaM Świeżo upieczona
U mnie się nie sprawdził, zmieniłam na Eloderm i widzę znaczna poprawę skóra powoli wraca do normy.

Zgłoś nadużycie #19 28 lipca 2017, 19:42

Dagmara32 Zaprawiona w bojach
Każdemu dziecku mogą służyć inne kremiki, preparaty. Tutaj jest bogaty wybór wszystkiego, co potrzeba, aby właściwie pielęgnować skórę maluszka: https://www.aptekamini.pl/category/dziecko
Tak, jak kobiety dbają o swoją cerę, tak trzeba dbać o skórę naszych kochanych maluchów.

Zgłoś nadużycie #20 4 sierpnia 2017, 13:42

sonia.poznanska Świeżo upieczona
My mamy duży problem z wybieraniem kosmetyków dla mojego dziecka, ponieważ ma ono wrażliwą skórę i skłonną do alergii, a ciężko znaleźć dobre kosmetyki stacjonarnie. Całe szczęście, że internetowa apteka Melissa ma szeroki wybór dermokosmetyków i kosmetyków hipoalergicznych.

Zgłoś nadużycie #21 5 sierpnia 2017, 22:36

krystynia Świeżo upieczona
No kosmetyki dla dzieci trzeba kupować ostrożnie, z odpowiednich źródeł i odpowiednio dobrane, ale takie emolienty czy inne nawilżające i natłuszczające kosmetyki dla dzieci często można w dobrej cenie w aptekach kupić - https://eapteka.pl/mama-i-dziecko

Zgłoś nadużycie #22 7 sierpnia 2017, 21:13

Robb Początkująca
Ja w okresie jesiennym i zimowym zawsze Kacperkowi podaje acerole dla dzieci z firmy meltiki. Nie łapie przeziębień cały rok.

Zgłoś nadużycie #23 Wczoraj, 10:23

EdytaM Świeżo upieczona
My stosujemy emolienty od pierwszej kąpieli z racji AZS i najbardziej nam podpasowały te z serii Eloderm w składzie mają kwasy Omega 3-6-9, które działają regenerująco na skórę i świetnie łagodzą podrażnienia.