Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

pielęgnacja i rozwój dziecka- prośba o pomoc w ankiecie

Zgłoś nadużycie #11 12 stycznia 2017, 23:07

fizjoterapeuta15 Świeżo upieczona
Rejestracja: Sty, 2017 Posty: 1 Podziękowania: 0
Drodzy rodzice! jestem fizjoterapeutka i zwracam się do Was z ogromną prośbą o wypełnienie ankiety na temat Waszej wiedzy o rozwoju i pielęgnacji dziecka w wieku 0-12 miesięcy.(warunkiem jest posiadanie maluszka w tym wieku :) ) Wyniki posłużą mi do napisania pracy dyplomowej. Dziękuję za pomoc i poświęcony czas! link do ankiety http://www.survio.com/survey/d/F4H7M2Q7F6A7U2U7G

Zgłoś nadużycie #12 20 października 2017, 12:07

Mytychowa Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Lip, 2015 Posty: 232 Podziękowania: 0
Bradzo ważne są skoki rozwojowe u dziecka. Nie byłam na początku obeznana w temacie ale teraz już wiem, że warto poczytać takie artykuły jak ten https://www.babyboom.pl/niemowleta/rozwoj/raz_burza_raz_sloneczko_skoki_rozwojow... by zorientować się jak szybko nasze dziecko może się rozwijać. W pierwszym roku życia tych skoków jest dość sporo.

Zgłoś nadużycie #13 29 grudnia 2017, 13:19

blankaa Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Kwi, 2016 Posty: 147 Podziękowania: 0
Ja tak szczerze to nic nie wiedziałam o pielęgnacji dziecka. A na szkole rodzenia też wiele nie mówią. dobrze przynajmniej, że jest internet i w nim można wszystko znaleźć. Uważam, że miałam szczęście iż natrafiłam na https://www.eloderm.pl/15,szkola-pielegnacji-i-dotyku.html . Jest tam bardzo dużo artykułów właśnie o pielęgnacji i wpływie dotyku na dziecko. I nie są to jakieś byle jakie artykuły. Ja się z nich bardzo dużo nauczyłam i polecam każdemu. Choć nie powiem na pewno nie zmniejszają one strachu przed dzieckiem. Ja się strasznie bałam. Nie tego, że będę miała dziecko, ale tego jak ja dam sobie radę. A skoro wcześniej nie miałam kontaktów z tak małymi dziećmi to bałam się, że mogę przez pomyłkę zrobić krzywdę. Tusz przed porodem naprawdę bardzo dużo czytałam o pielęgnacji dziecka. I jak się w końcu urodziło moje pierwsze dziecko to fakt z części informacji skorzystałam, ale myślę, że bardzo dużo rzeczy robi się intuicyjnie. Matka samo chce być blisko dziecka, przez co jej dotyk wpływa na jego rozwój. Choć gdzieś z tyłu głowy na pewno miałam wszelkie informację na ten temat.

Zgłoś nadużycie #14 26 maja 2018, 0:24

dawako Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Lis, 2017 Posty: 235 Podziękowania: 2
Być może wiedza tego typu przyda się w Twojej pracy. Z początkowym rozwojem naszego dziecka był spory problem. Nie nadganiał za rówieśnikami, wydawał się mocno zacofany. Nawet z jedzeniem bywały kłopoty. Specjalnie w tym celu nawiązaliśmy współpracę z http://agathum.pl/ , którzy wspomogli wczesny rozwój naszego dziecka.