Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pielęgnacja ciała, kremy do twarzy, rąk

Zgłoś nadużycie #171 18 kwietnia 2017, 12:09

basia0707 Zadomowiona
Ja używkam kremów z make me bio są bardzo bogate w składniki i super działają jeśli chodzi o włosy to używam INOAR

Zgłoś nadużycie #172 23 kwietnia 2017, 12:38

fuksssja Zaprawiona w bojach
Ja testuje teraz fajne kosmetyki ze sklepu Kontigo, wpadłam na nie za sprawą ich akcji Kosmetyki dla mojej urody - http://kosmetykidlamojejurody.pl/ Dziewczyny z top model prezentują tam zestawy ktore dla siebie skompletowały ( ja wlasnie wyprobowuje ten od Osi ) i opowiadają o sobie. Moża poznać ich styl, dowiedzieć się jaki makijaż lubią i jaki mają charakter :)

Zgłoś nadużycie #173 23 kwietnia 2017, 20:36

Anka1985 Zaprawiona w bojach
Do ciała nie używam balsamów czy maseł, bardzo lubię olejek do ciała w kremie od Bielendy. Mam abisyński, ma lekką konsystencję, ale bardzo dobrze nawilża i regeneruje. Szybko się wchłania i skóra przestaje się łuszczyć, jest gładka i nie jest ściągnięta.

Zgłoś nadużycie #174 24 kwietnia 2017, 13:21

claudia Gotowa na wszystko
Ja używam balsamu Mixa. Na noc masła shea.

Zgłoś nadużycie #175 30 kwietnia 2017, 11:03

muminka Początkująca
Różnych kremów, balsamów i peelingów mam mnóstwo. Za to co jakiś czas udaje mi się odkryć coś nowego i ciekawego. Ostatnio w temacie pielęgnacji odkryłam Epiltouch delikatnie złuszczającą maskę do rąk w formie rękawiczek. Pozbyłam się obumarłego naskórka, a dłonie wyglądają dużo lepiej i są miękkie w dotyku. Gdybyście chciały wypróbować to można ja zamówić w fajnych zestawach: http://byolie.com/pl/sklep/ :)

Zgłoś nadużycie #176 23 maja 2017, 12:32

Brabella Świeżo upieczona
A ja jestem strasznie leniwa, jeśli chodzi o to smarowanie się od stóp do głów różnymi środkami, więc idealnie sprawdzają mi się takie kosmetyki po prysznic, które jednocześnie nawilżają i nie mam potrzeby balsamowania się po. Szczególnie Le Petit Marseillais daje radę z całą serią z olejkiem arganowym, masłem shea czy innymi cudami: http://www.le-petit-marseillais.pl/zele-pod-prysznic/pielegnujace-zele-pod-prysz....

Zgłoś nadużycie #177 25 maja 2017, 7:39

april13 Zaprawiona w bojach
Ja miałam już okazję przetestować wiele różnego rodzaju kremów, w tym także przeciwzmarszczkowych z różnej półki cenowej ale w tej chwili moim numer jeden jest zdecydowanie ten krem przeciwzmarszczkowy na noc https://pl.oriflame.com/products/product?code=31545. Działa silnie nawilżająco, poprawia koloryt cery i likwiduje wszelkie nierówności na skórze. Ma bardzo dobry skład i przystępną cenę.

Zgłoś nadużycie #178 25 maja 2017, 10:00

Pamelcia Gotowa na wszystko
ja do pielęgnacji ciała i rąk używam przeważnie kosmetykków Ziaji bo bardzo je lubię i dobrze nawilżają moją skórę.

Zgłoś nadużycie #179 25 maja 2017, 12:02

Aguchan Zaprawiona w bojach
Ktoś tu wspominał o make me bio - tez ich używam, są fajne.

Zgłoś nadużycie #180 25 maja 2017, 13:24

zelka Zaprawiona w bojach
Krem ziołowy do rąk od Hildegard Braukmann. Naturalny, zauważycie sporą zmianę i to dosyć szybko. Sama doskonale wiem, jak to wyglądało u mnie, ile faktycznie udało się zrobić. W tym momencie cera wygląda w porządku, zmiany poszły na plus, jest zdrowa i odżywiona. Oby tylko tak dalej - systematyczność naprawdę robi mega różnicę.

Zgłoś nadużycie #181 29 czerwca 2017, 10:32

sukieneczka Początkująca
Moja kosmetyczka jest bardzo uboga jeśli chodzi o kremy. Mam tylko jeden uniwersalny do twarzy i na opryszczkę endvir. Kosmetyków praktycznie też nie używam.

Zgłoś nadużycie #182 24 lipca 2017, 12:03

ikonka Zaprawiona w bojach
Ja generalnie zmagam się z problemem bardzo wrażliwej a przez to tez wymagającej cery. Wybieram kosmetyki o jak najbardziej naturalnym składzie. Ze swojej strony polecam serię Avena Vital Care z Visplantis http://www.visplantis.pl/produkty/avena-vital-care/. Kremy świetnie nawilżają i regenerują wrażliwą skórę twarzy czy rąk.

Zgłoś nadużycie #183 8 sierpnia 2017, 10:24

niepewna_18 Zadomowiona
ja mało co używam kosmetyków do ust, czy twarzy. Niestety mam bardzo delikatną cerę i jakaś większa ingerencja to już u mnie opryszczka czy pryszcze się pojawiają. MAm w swojej apteczce endvir, jakiś krem na pryszcze i krem na dzień.

Zgłoś nadużycie #184 13 sierpnia 2017, 17:30

Trusia Zaprawiona w bojach
Ja do ciała najbardziej lubię krem witaminowy marki Hildegard Braukmann. Kupuje go w takim sporym pojemniczku, więc na trochę wystarcza. Mam suchą skórę, więc staram się ją nawilżać właśnie i odżywiać. Jak stosuje krem regularnie to widzę dużą poprawę.

Zgłoś nadużycie #185 16 sierpnia 2017, 15:07

MartaPoniedzielska Zaprawiona w bojach
A ja po prostu idę do bardzo dobrego gabinetu kosmetycznego na zabiegi na twarz i ciało , a teraz są fajne pakiety w miarę przystępnych cenach i tylko chodzę do http://adarasalon.pl/o-nas-salon-fryzjerski-i-gabinet-kosmetyczny-gdynia , mam zaufanie do tego salonu bo byłam nie raz i wiem że jak mam problem zawsze mi doradzą i znajdą rozwiązanie . Polecam
wciąż w ruchu...

Zgłoś nadużycie #186 22 sierpnia 2017, 19:11

basia_basia Zaprawiona w bojach
A pielęgnacja wlosow? Dla mnie to szalenie istotna kwestia, bo dobrze dobrane kosmetyki potrafia zdzialac cuda na glowie ;) przekonalam sie o tym niedawno, bo zakupilam taki profesjonalny zestaw z inoaru-photoshop- i widze roznice. Jednak lepiej wybrac takie fryzjerskie kosmetyki niz z drogerii ;)

Zgłoś nadużycie #187 13 września 2017, 11:46

marysia8383 Zaprawiona w bojach
Pielęgnacja ciała to nie tylko kosmetyki, ale też zabiegi kosmetyczne. Fajne różnego rodzaju takie zabiegi znajdziecie na pewno na; http://www.coco-time.pl . Mają tam spory wybór takich różnych spa dla Ciała w dobrej cenie.

Zgłoś nadużycie #188 2 października 2017, 18:42

boddekk Zadomowiona
Osobiście koleżanki mogę wam polecić ciekawy sklep gdzie znajdziecie wiele produktów, kremów firmy Arkana które rewelacyjnie działają na zmiany na skórze, można odmłodzić swoją cerę, zmienić cerę na dużo bardziej przyjemniejszą. Są też produkty bardzo zaawansowane jak hialuronidaza która jest stosowana do zabiegów antycellulitowych. Posiadają w swojej ofercie tak samo wiele innych ciekawych zestawów, kremów wysokiej jakości na trądzik, do rąk czy świetnie nawilżających twarz.

Zgłoś nadużycie #189 6 października 2017, 10:28

Sabell_pl Świeżo upieczona
Akurat tak się składa, że jeżeli chodzi o dobre i skuteczne kosmetyki do pielęgnacji ciała, to będziemy w stanie pomóc i doradzić ponieważ zajmujemy się tym na co dzień i znajdziecie u nas szeroki wybór :)

Zgłoś nadużycie #190 10 października 2017, 12:02

olcia3007 Początkująca
Sądze, że jeżeli juz widzimy lekkie zmarszczyki to juz chyba czas... Obojętnie czy masz 20lat czy 40lat... Od jakiegos czasu kupuję kosmetyki z serii rose vita sklep.eveline.eu/rose-revita-expert-l40743 Stosuję krem nawilzający 30+ juz drugi miesiąc i jestem zadowolona z efektów.