Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Piękne ubranka dla dzieci! :-)

Zgłoś nadużycie #31 15 sierpnia 2017, 15:16

myszka2508 Zadomowiona
Fajne ubranka, miłe w dotyku, uszyte z najlepszej tkaniny i w żywych kolorach ma marka https://mybasic.pl/ mam od nich kilka koszulek dla synka i dresików i jest zachwycony, bardzo lubi je nosić bo nie ograniczają mu ruchów podczas zabawy a to przecież najważniejsze.

Zgłoś nadużycie #32 24 sierpnia 2017, 23:11

kroliczek Zaprawiona w bojach
My tez mamy juz u siebie DearEco! Zakochalam sie w tych ciuszkach !

Zgłoś nadużycie #33 13 września 2017, 10:09

Wercia26 Zaprawiona w bojach
Ja często kupuję ubranka dla swojego synka i córci w sklepie internetowym https://www.ubierajdziecko.pl gdzie jest w czym wybierać, a ubranka z licencją charakteryzują się wysoką jakością wykonania i trwałością motywów z bohaterami :)

Zgłoś nadużycie #34 19 września 2017, 11:02

Cocomini_pl Świeżo upieczona
Witam Wszystkich na forum :) Akurat jeżeli chodzi o ubranka dla dzieci, to zawsze zwracam uwagę na jakość ich wykonania bo to ma bardzo duże znaczenie a poza tym muszą być także wygodne. W sklepach internetowych znajdziemy szeroki wybór i niższe ceny, też często wybieram właśnie taką opcję.

Zgłoś nadużycie #35 21 września 2017, 12:08

kamilla Zaprawiona w bojach
fajnie, że tyle mam samodzielnie też umie szyć, ja mam do tego dwie lewe ręce i co do ubranek polegam na psoty.com do odszyte są świetnie, z dobrych materiałów więc wiem, że nie zniszczą się po pierwszej szalonej zabawie dzieciaków i częstych praniach