Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2011

Zgłoś nadużycie #1231 16 grudnia 2011, 21:29

madziul Zaprawiona w bojach
A do jakiego wzrostu dziecko się mieści w kołysce bo też się zastanawiałam ale nie wiem bo kołyska jest mniejsza od łóżeczka, ale zawsze mi się podobała

Zgłoś nadużycie #1232 16 grudnia 2011, 21:37

Pola Gotowa na wszystko
Hej Maminy!! widze ze szalejecie z wlosami i ja tez zaszalalam pare dni temu... z jasnych blond zrobilam braz :) takie odmiany chyba dobrze nam robia po ciazy :) mam w niedziele egzamin z prawa i nie mam kiedy sie uczyc, masakra. Jak juz mam wolna chwile to jestem tak zmeczona ze nawet ksiazki mi sie nie chce brac do reki :(  
Wiola rewelacyjny kolor!! podobaja mi sie takie cieple odcienie :)

Zgłoś nadużycie #1233 16 grudnia 2011, 21:39

Pola Gotowa na wszystko
ale glupie mam to zdjecie hehe :) na zywo jest lepiej :)

Zgłoś nadużycie #1234 16 grudnia 2011, 21:44

ajtam, ajtam kobiety zawszę są piękne, czy na żywo czy na fotce

Zgłoś nadużycie #1235 16 grudnia 2011, 22:03

werciakol Fajna mama
Pola super :D ja na swoim wygladam koszmarnie :P P bez makijażu z dołami pod oczami... tragedia...

Zgłoś nadużycie #1236 16 grudnia 2011, 22:36

emilka21 Supermama
ja pewnie przed swietami sie pochwale swoimi wloskami jak sie ofarbuje i obetne hehe na szczescie moge to zrobis samiutka w domku nie musze nigdzie sie wybierac ogolnie nie lubie jak ktos mi grzebie przy wlosach musze miec wszystko pod kontrola i jak sama sobie obetne to wiem ze beda sie ukladac i w ogole hehe najgorszy byl pierwszy raz zeby samej obciac tyl ale teraz to juz looozik :P :P
Nasza córeczka już z nami...Kochamy Cię Julio :)

Zgłoś nadużycie #1237 16 grudnia 2011, 22:38

emilka21 Supermama
Pola super dalas czadu z blond na braz ale jak mi kiedys odbijalo z kolorami to tez potrafilam tak go zmienic ze szok normalnie hehe

Zgłoś nadużycie #1238 16 grudnia 2011, 23:19

zuzkaa123 Fajna mama
Pola wygladasz dobrze, fajne taie szlaenstwo - mi sie zdarza zaszalec z ciemnych na blond pewno na wiosne to zrobie.

Zgłoś nadużycie #1239 17 grudnia 2011, 10:06

Pola Gotowa na wszystko
Dzieki dziewczyny :) ciekawe ile wytrwam z tym brazem :) Emilka ja tez farbuje zawsze sama a z obcinaniem sobie rady nie daje wiec chodze do fryzjera i niestety nigdy nie jestem zadowolona z tego jak mnie obetna... 
Moj Bruncio dzisiaj obudzil sie o 4.00 i tak do 5.30 go usypialam.. co usnal i go wlozylam do lozeczka to po 10 min plakal, w koncu usnal na mnie i tak z nim spalam do 8 :) tzn on spal, a ja biedna matka czuwalam zeby mi gdzies na bok sie nie zsunal bo tak sie wierci ze szok!
Milego dnia Wam zycze! moj taki bedzie jak tylko tesciowie wyjadą hahah :)

Zgłoś nadużycie #1240 17 grudnia 2011, 10:38

Karolinia Supermama
Pola fajna fryzurka, a Bruno bombowy facet :)
Zuza, nic nie mów!! Ja po urodzeniu dostałam od ciotki bardzo trafiony prezent- winko- i jeszcze trafiła w jedno z moich ulubionych- Czarny Monastyr, i tak mnie kusi że szok!! Ale na Sylwka sobie ściągnę mleko i wypiję ze 2 kieliszki i pójdę spać, hehe :D :D
Madziul- ja czekam na kołyskę która ma 80 cm długości(w środku), mam nadzieję że pośpi w niej Zuza z 2 m-ce, a potem może już ją przelokujemy do łóżeczka w końcu.
Co do długości włosów to ja od podtawówki wczesnej najdłuższe miałam do ramion tak mniej więcej, dłuższe to juz dla mnie kosmos :) :) A ścinać się sama nie ścinam, bo musi być wszystko idealnie, a ja mam kędzierzawe włosy i ciężko mi to samej zrobić.
Zawsze razem:*

Zgłoś nadużycie #1241 17 grudnia 2011, 10:45

Karolinia Supermama
Cześć :)
U nas nocka tradycyjnie- wieczorem marudzenie, w końcu Paweł ukołysał ?Niuńkę na rączkach i już spała ładnie do 9, z pobudką o 3 na jedzenie. A właśnie, wiecie co ?? Zuza ma zmienianego pampersa tak ok. 20-21 ostatni raz, i potem jak się budzi o tej 3 na jedzenie to ma suchą pieluchę!! I już jej nie zmieniam w nocy, tylko wkładam cyca, i sobie pocmokta i śpi dalej :) I dopiero wtedy siusia(jak trzymam jej rękę pod pupą to czuję :) ), no ale wtedy już jej nie chcę budizć, zresztą do rana spokojnie wystarczy miejsca w nim, hehe :) I mama moja mówiła że moja iostra też tak miała, że jak skjończyła jakieś 2-3 miesiące, to siusiała po jedzeniu, i normalnie można by ją była na nocnik sadzać, no tyle że takiego dużego człowieka to nie am jak :)
Ja dziś jadę do koleżanki włoski jej robić, no i może się z nią umówię na mikrodermabrazję, bo maja twarz wygląda masakrycznie;/ A tak poozatym to pewnie jak wszyscy dziś będę się zabierać powoli za sprzątanie, no i może polepimy pierożki z kapsutką na święta.
A co do świąt-0 dziewczyny karmiące piersią- ściągacie mleko czy nie ?? Ja ostatnio od Pawła skubnęłam kapusty z grzybami, i niestety Zuzi bolał brzuszek :(  I to do jednego kęsa, a na Wigilię to wiadomo- pierożki, i wogóle.... A dla mnie pierożki to najlepsze jedzenie Wigilijne, i chyba nie będę potarfiła sobie odmówić :) I chyba będę musiała pościagąc mleczko, żeby na wieczorne, nocne i poranne karmienie przynajmniej było... A jak u Was ??

Zgłoś nadużycie #1242 17 grudnia 2011, 11:06

Elexis Zadomowiona
Mojego Malucha bolał brzuszek po pieczarkach, ale spróbowałam jeszcze raz - jakieś dwa tygodnie później i już zero reakcji - nic mu się nie działo. Więc może spróbuj za jakiś czas, może będzie zupełnie dobrze..

Zgłoś nadużycie #1243 17 grudnia 2011, 11:41

Paulina21 Fajna mama
Emilka21 widzę ze nie jestem sama z obcinaniem włosów i farbowaniem się  samej :) :)
ja do fryzjera nie lubię chodzić bo zawsze coś zrobią nie tak itp
Paulina :)

Zgłoś nadużycie #1244 17 grudnia 2011, 12:08

emilka21 Supermama
Hej dziewczyny :) u nas wszystko dobrze od rana pomylam okna, ogarnelam mieszkanie zarobilam ciasto na pierniki ktore teraz lezakuje w lodowce i zaraz bede pierniczyc hehe...

Zgłoś nadużycie #1245 17 grudnia 2011, 12:09

emilka21 Supermama
no moze jakbym nie byla fryzjerkom to bym sie bala ale co tam sama sobie krzywdy nie zrobie hehe....zreszta mam krotkie wloski tzn teraz juz za uszka delikatnie chcialam zapuszczac ale mnie wkurzaja i obetne sie na ktortko znow hehe

Zgłoś nadużycie #1246 17 grudnia 2011, 12:09

Karolinia Supermama
Zuzi tez po pieczarkach brzuszek boli. Może i spróbuję, ale na Wigilie chyba jednak ściagnę ;p

Zgłoś nadużycie #1247 17 grudnia 2011, 12:12

Karolinia Supermama
Ja mam z jednej strony za ucho, a z drugiej prawie do ramienia ;p Też myślę o krótkich, ale może mi jeszcze przejdzie ;) Sciełabym się na takiego a'la boba, kilka razy już tak miałam, no ale do tego musiałabym jeszcze bok zapuścić, a nie wiem czy mam cierpliwość ;p

Zgłoś nadużycie #1248 17 grudnia 2011, 12:15

emilka21 Supermama
karolina to zrob sobie taka asymetrie ale zachowujac tyl w stylu boba super sa takie fryzurki ja mam dwie klientki ktore tak obcianam ciezko bylo je namowic ale sie udalo i teraz tylko takie fryzurki chca hehe

Zgłoś nadużycie #1249 17 grudnia 2011, 12:20

Paulina21 Fajna mama
ja to od bardzo dawna nie miałam krótkich włosów... mój by mnie chyba udusił jak bym ścięła sie na króciutko. a mam az za łopatki  bo ścięłam jakieś 10 cm ostatnio :) ja fryzjerką nie jestem ale umiem ścinać włoski :) ide do mojej małej bo płacze
Paulina :)

Zgłoś nadużycie #1250 17 grudnia 2011, 13:16

U mnie to samo mój P. by się chyba zapłakał, a ile można słuchać potem. Więc mam dość długie ale tak mi wypadają po porodzie, że chyba będę łysa jak moje dziecko :P