Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2011

Zgłoś nadużycie #27891 18 marca 2014, 20:49

Kasiula260 Fajna mama
Hej ;)
Beatka śliczniutka. Ja nie wiem jak wykryła lekarka u niej zeza. Patrze i patrze w te jej śliczne oczka i dla mnie idealne. No ale to fajnie, że macie spostrzegawczą lekarkę i szybko zareagowała.

Monia, fajny pokoik ;) I pościel fajna, chociaż Marcel kompletnie nie wie co to jest :D
Chociaż u mnie w sklepie panuje moda na Angry Birds.
My mamy z myszką Miki pościel, a nawet prześcieradło :D Niedawno w Biedrze było to kupiłam, a drugą mamy z kubusiem Puchatkiem.

Edyta gratuluje rozpoczęcia budowy i też troche zazdroszczę ;)
Jeśli my kiedykolwiek zaczniemy budowe ( a mamy tylko działkę), to na kredyt...no ale cóż, z kredytem też można żyć ;)
Nasz Okruszek urodził się 04.11.2011r. :)

Zgłoś nadużycie #27892 19 marca 2014, 8:54

monia25 Fajna mama
hej,
no my ten pokoik Adasia mamay malutki wiec zaszalec nie ma jak, al enie jest zle. Adi nigy nie pglaała Angry Birds, ani gier, poprostu mu sie spodobał ten kurczak. Mało tego nigy ni eglądała i nie widział Monster High, i ciągle mówi że chce być "mostej haj" i on bedzie spiewal piosenke monstej haj. Kiedys u na s w galerii jak bylismy na zakupach byl jakis kasting i dziewczynki spiewaliy i on sie zapytal co spiewaja. Wiec mu powiedzialam ze spiewaja piosenke Monster High, no i podlapal.
Ja kupilam druga pościel w bieronce z McQueenem, choć on by wolał ze złomnkiem. Narazie mam 2 bo dopiero co mu zmienilam posciel na duze rozmiary wiec sie powoloi zaopatruje.

Zgłoś nadużycie #27893 20 marca 2014, 13:57

zuzkaa123 Fajna mama
hej Monia pokoik ładny dla Adasia pewno wystarczy (bynajmniej chwilowo)
ja na L4 wczoraj poszłam do pediatry po skierowanie do ortopedy. Betka miała minimalny kaszle ale tylko rano Nawet odbierając ja ze żłobka Pani powiedziała ze wszystko w porządku ze Betka nie kaszlała w żłobku. Poprosiłam pediatrę by przy okazji osłuchała Beatę a lekarka do mnie ze Ona ma zapalenie płuc. Zdziwienie moje wielkie , mowie ze żadnych objawów choroby nawet kataru nie ma . Pediatra ze ma wirusowa odmianę zapalenia płuc i tak czasami bywa. Zwolnienie na tydzień i głownie inhalacje stosować i za 2 dni na kontrole celem czy poprawa czy włączyć antybiotyk .
Pogoda ładna sie zrobiła to my w domu musimy siedzieć :(

Zgłoś nadużycie #27894 20 marca 2014, 14:10

zuzkaa123 Fajna mama
a gdybyście popatrzyły na Bete to biega , skacze , apetyt w normie , gorączki żadnej , chyba dzisiaj zakaszlała 2 razy a to tak jakby cos jej wpadło do gardelka. Pediatra mówiła ze właśnie taka bezobjawowe zapalenie płuc czasami występuje. Ja z czymś takim spotkałam sie pierwszy raz i ciesze sei ze przypadkiem ale zostało wykryte

Zgłoś nadużycie #27895 20 marca 2014, 15:11

monia25 Fajna mama
Hej
Zuzka, no to zdrówka dla Beatki. Jajku jakie te choroby sa podstępne. Pewnie gdybyś przypadkiem nie poprosiła o osłuchanie to by się rozwinęło porządnie. Kurcze jak przeczytałam, to az nie uwierzyłam i przeczytałam kolejny raz.
U nas tez pogoda piękna. Zuzka, a jak z ZOO o tej porze roku, juz można się wybrac czy nie wszystkie gatunki bęa na wybiegu ?? orientujesz się może ??

Zgłoś nadużycie #27896 20 marca 2014, 15:57

zuzkaa123 Fajna mama
Monia na stronie wroclawskiej wczoraj bylo napisane zew Zoo juz bardzo duzo zwierzat na wybiegu i do konca marca bilety w nizszych cenach , pewno nie wszystkie zwierzeta ale pewno warto sie wybrac

Zgłoś nadużycie #27897 21 marca 2014, 12:47

zuzkaa123 Fajna mama
hej jestesmy po kontroli i jednak same inhalacje to za malo od dzisiaj betka ma wlaczony antybiotyk przez 7 dni - niestety. A taka piekan wiosna za oknem a my w domku.

Zgłoś nadużycie #27898 21 marca 2014, 14:55

monia25 Fajna mama
Hej,
Zuzka, boy jaknajszyciej pusciło chorubsko Beatkę..
U nas tez tak pięknie, że az żal sieziec w domu. Adi miał dziś wycieczkę w przedszkolu w poszukiwaniu oznak wiosny. Och jak on to przezywał. Dziś wszytkie dzieci ubrane byly na zielono, super widok jego grupa nazywa się Leśne Ludki, wiec dziś wyglądali idealnie do nazwy :)
A ja jeszcze 40 minut w pracy i wkońcu weekend :) , mam zaplanowane gruntowne porządki w mieszkaniu, czyszczenie auta, i kupiłam 10 krzaków malin więc wizyta na ziałce i sadzenie, no i ofkors trzeba będzie ogarnąć działkę po ziemie, wiec zapowiada się pracowiecie wobec czego Zoo przesuwamy.

Zgłoś nadużycie #27899 21 marca 2014, 15:55

zuzkaa123 Fajna mama
Monia fajnie Adas musial wygladac a i plany super , no my tez sie wybieralismy na dzialke ale na chorobe Betki musimy przesunac

Zgłoś nadużycie #27900 22 marca 2014, 8:51

neri84 Fajna mama
Zuzka, dużo zdrowia dla Beatki. Niestety zapalenie płuc potrafi bardzo długo nie dawać żadnych objawów, dlatego jest takie niebezpieczne i wielki szacun dla Waszej lekarki, że rozpoznała je od razu. Kurujcie się i nie martwcie się tym, że siedzicie w domu, a za oknem piękna pogoda, wiosna dopiero się zaczęła i jeszcze dużo słonecznych i ciepłych dni przed nami.
Zmień myślenie, a świat zmieni się dookoła Ciebie. :)

Zgłoś nadużycie #27901 22 marca 2014, 8:54

neri84 Fajna mama
Monia, pokoik Adasia super, malutki, ale bardzo przyjemny i dla takiego malca w sam raz. :)

Zgłoś nadużycie #27902 22 marca 2014, 9:00

neri84 Fajna mama
A u nas zaczął się kolejny piękny, ciepły i słoneczny dzień, więc niedługo wychodzę z Michałem i wrócimy do domu pod wieczór. Także miłego i słonecznego dnia Wam życzę. :D

Zgłoś nadużycie #27903 24 marca 2014, 21:24

zuzkaa123 Fajna mama
hej u nas spoko Betka wariuje - chyba po antybiotyku ma energie z kosmosu , a oczywiscie Szymon tez siedzi w domu wiec sie razem nakrecaja i wariuja . Do piatku chyba dom rozniosa :) pogoda jesienna zimno szaro i deszcowo

Zgłoś nadużycie #27904 24 marca 2014, 22:54

monia25 Fajna mama
hej,
Zuzka, fajnie że Beatka wraca do zdrowia. Ja tez się zawsze zastanawiam, skad dzieciaki mają tyle energii.
U nas week minął leniwie, w sobote troszke porzadkó ale nie zawiele, pogoda nei dopisala. Od soboty pada deszcz. Wiec ja rozpoczelam lekture Graya. Mam za soba 50 twarzy i polowe ciemniejszego oblicza.
Ma któraś do odsprzedania Nowe oblicze ??
Teraz się zmęczyłam. Biegałąm na steperze, 4 km a ja myśłałąm ze duca wyzione :) ale jest mi ztym zmeczeniem dobrze. Kurcze musze byc wytrwała, w cwiczeniach, bo jak się wdaje lenistwo to się rozgaszcza a dobre :)
uciekam pod prysznic. dobrej nocy

Zgłoś nadużycie #27905 25 marca 2014, 9:23

Karolinia Supermama
Heloł!
Monia, ja też na steperku działam, ale nieregularnie :P na bieganie jednak mi brak weny chyba. Tylko licznik się zepsuł już dawno temu- ale z 20-30 min minimum się staram.
U nas też pogoda się psuje, w sobotę trochę popracowaliśmy w ogrodzie, bo było super ładnie, a w niedzielę się leniliśmy, bo już deszczowo i pochmurno się robiło. Wczoraj jeszcze pojechałyśmy i posadziłam iglaki w przerwach między deszczami :)
Zawsze razem:*

Zgłoś nadużycie #27906 25 marca 2014, 12:10

konwalia Fajna mama
Hej. Ja przeziębiona, mam nadzieję, że się szybko wyleczę i nie sprzedam nic chłopcom. Maciuś ładnie woła na nocnik a w sumie na nakładkę. :) CZasem zdarzy mu się wpadka ale jest ok. Pogoda u nas koszmarna, od soboty leje a dziś od rana padał śnieg! Teraz już przestał ale znowu pada deszcz.
Monia i jak lektura? Ja przeczytałam wszystkie 3 części i zdecydowanie 1 najlepsza ale nie mam odsprzedać bo sama pożyczałam. Może nie jest to literatura najwyższych lotów ale czyta się lekko i przyjemnie. :)
W końcu mamy naszych Przystojniaków. :)

Zgłoś nadużycie #27907 25 marca 2014, 12:11

konwalia Fajna mama
Zuzka, dobrze, że Beatka już lepiej się czuje, oby szybko wyzdrowiała. Aż byłam w szoku jak przeczytałam diagnozę lekarki.
Miłego dnia! :)
W końcu mamy naszych Przystojniaków. :)

Zgłoś nadużycie #27908 25 marca 2014, 13:31

zuzkaa123 Fajna mama
hej u nas dziś na przemian pada , świeci słońce
Ola zdrówka , gratulacje dla Maciusia
Monia ad Grey'a to sprzedałam cala trylogie .
Dzis krupniczek zjedzony choć dzieciaki się trochę krzywiły, a później jakieś pulpety będą . Od czwartku kiedy jestem w domu to Betka cały czas wola na toaletę i mało tego sama wszystko sama rozbiera, ubiera, raczki myje itp. Jeszce każe mi wyjść z toalety mówiąc "mama yjdz , ja ama " Właśnie spakowałam praktycznie wszystkie body - bo już przeszkadzać będą (chyba 1 szt zostawiłam) .
Co do ćwiczeń to Monia I Karola trzymam kciuki za wytrwałość , a w tym tyg mam przerwę bo cały tydzień sama jestem z urwisami (tatuś w delegacji tygodniowej) ja mogę biegać lub jeździć na rolkach a do ćwiczeń w domu to lenistwo .

Zgłoś nadużycie #27909 25 marca 2014, 20:48

zuzkaa123 Fajna mama
moje dzieci sa przeurocze ale wreszcie nastala bloga cisza :)

Zgłoś nadużycie #27910 25 marca 2014, 21:17

werciakol Fajna mama
cześć.. wiem szok.. daaawno mnie tu nie było.. od grudnia Was poczytałam i jestem w szoku co tu się działo.. jak cudnie się asze dzieciaczki rozwijają. Te hasełka dzieci no miodzio;D  u nas co.. szaleństwo :D Andrzej dalej jeździ wiec siuedze cały czas sama z dziećmi, Marysia tez duzo mówi :) zdania składać zaczyna.. liczy po swojemu 1,2,3 ,6,8,9,12,18 ;)   nogę ma 24 i mierzy 98cm ale ciuchy ma wszystkie na 104.  Piotruszek rośnie jak na drożdzach ;) to jest wielkie chłopisko. Skończył 5 miesiecy pare dni temu a waży 8,3kg  i ciuchy 74 to ma takie na wsam raz nawet przymaławe. Lekarka powiedziłą ze wygląda na 3 miesiące starszego, kula się fajnie  bawi z Mary :D uwielbia ją, A ONA JEGO:d wchodzi mu do łózeczka i tam go rozśmiesza :) karmić przewijać to norma.. zazdrosna tez jest chce by ja na przwijaku kłaść.. papersy tylko jak gdzies jedziemy daleko ma, ale i tak jest suchy.