Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2011

Zgłoś nadużycie #27851 10 marca 2014, 21:09

zuzkaa123 Fajna mama
Karola jak buty do biegania przydatne?
ja dzis tylko 8 km zaliczylam :)

Zgłoś nadużycie #27852 11 marca 2014, 10:18

Karolinia Supermama
Mam nadzieję, że kropelki pomogą!
Monia, jasne, jasne, już ja wiem jak odpoczywasz :D Ale na serio, trzeba czasami zebrać siły po prostu.
Yyyy, Zuza udam, że nie zauważyłam ostatniego posta :) No myślę, że w tym tygodniu już zacznę- dotąd zimno było, po prostu. Wczoraj myślałam, że koleżankę namówię, ale lenie ma, więc chyba sama muszę się zmobilizować.
Zawsze razem:*

Zgłoś nadużycie #27853 11 marca 2014, 10:31

zuzkaa123 Fajna mama
Hej Karola troche usprawiedliwiona jestes z tym zimnem bo u Was zawsze zimniej niz we Wrocku, a co do biegania z kim sto ja jestem zwolennikiem samemu. Nie patrze na mobilizacje kogos, biegam swoim tempem i jakos tak wole samej.

Zgłoś nadużycie #27854 11 marca 2014, 13:33

monia25 Fajna mama
Hej,
Karolka odpoczywam :) , dziś wypełzłam na poczte naszą osiedlową, normalny PRL, porażka, poźniej wstąpiłam do osiedlowego sklepu, kupiłam sobie flaczki i właśnie gotuję, jakoś mnie tak naszło. Mam nadzieje że wyjdą takie jak Mamusine, kiedyś nie znosiłam flaczków, a teraz normalnie na sama myśl mi ślinka leci.
A z rana napisałam zaległe sprawozdania do sądu, myślałam ze prze Week napiszę ale ani reka ani noga nie ruszylam wiec dzis juz wypadało, bo nie lubie przeciagac, teraz sobie leniucje, moze jeszcze napisze opinie do sadu, bo dzwonilam do pracy i wezwanie przyszło o opinie, a wzielam akta do domu wiec podgonie, zeby mnie nawal pracy po zwolnieniu nie przywitał.
A tak poza tym to pogdoda boska, normalnie ludziska bez kurtek chodza, dzieciaki szaleja na placu zabaw, wiosna pełna parą. Za godzinke jade po mojego Skarba. Jejku jaki on jest z dnia na dzien doroslejszy, no wierzyc sie nie chce. Dzonił wczoraj do mojego taty, normalnie sobie pogadali jak starzy. Adi pyatał, co jobisz dzidek? aha sprzatasz? a po co? masz bajagan ?? A ogladasz bajki? ja tez ogladam, a jaka ogladasz itd. no polew normalnie. I naskarzyl na mnie lobuz. Wypil syropek, i do kieliszka plastikowego wyblagal odrobine coli (hoop cytrynowej), no i mowie nikomu nei mow. A ten tekst do dziadka: A ja pije KOLE, mama mi dała. A dziadek, ale Cola jest niedobra, a on ALE MAMA MI DALA.

Zgłoś nadużycie #27855 11 marca 2014, 17:47

edyta.s Fajna mama
hej
Monia dobrze, że odpoczywasz :)
Zuzka podziwiam wytrwałość - w ogóle to Ty z nas wszystkich masz chyba najtwardszy charakter ( pamiętam jak pisałaś dawniej o tym że nie jadłaś słodyczy przez długi czas :) ) No i oby Beatce się wszystko unormowało!
U nas dziś boska pogoda -około południa 13,5 stopnia - mmmm aż czuję tą wiosnę :) korzystamy z Darcią ile się da z pogody :) No. a tak poza tym to ok

Zgłoś nadużycie #27856 12 marca 2014, 19:55

Kasiula260 Fajna mama
Hej Mamuśki ;)

Adaś rozwija się w błyskawicznym tempie...no aż zazdroszczę ;)
Zuzka, oby Beatce było lepiej po tych kropelkach.
Karolina, nie martw się ja też tyłka nie podnoszę do ćwiczeń,a obiecuję sobie codziennie :D
MOże zaraz znajdę ćwiczenia z Chodakowską na yt ;)

Ogólnie co u Was słychać?
Ja dzisiaj miałam masakryczny dzień...ludzie strasznie namolni...ah praca w sklepie bywa trudna :D

No ale przyszły moje spodnie skórzane na motor i są genialne :D
No takie jak chciałam, obcisłe...seksowne :P hehe

Malutki pije mleko i chyba zaraz zaśnie ;)
Jeśli zaśnie, to poćwicze :D
Nasz Okruszek urodził się 04.11.2011r. :)

Zgłoś nadużycie #27857 13 marca 2014, 8:57

neri84 Fajna mama
Życzę Wam miłego dnia. :)
U mnie też zrobiła się już piękna wiosna, że aż znowu chce się żyć.
Zmień myślenie, a świat zmieni się dookoła Ciebie. :)

Zgłoś nadużycie #27858 13 marca 2014, 9:27

monia25 Fajna mama
Hej,
Kasiu, to prawda, Adi z dnia na dzień mnie zaskakuje, ale to w głównej mierze przedszkole wpływa na jego rozwój (no i dobre geny :) , kontakt z dziećmi, zajęcia przedszkolne. No ja dostrzegam same plusy tego że poszedł do przedszkola. Buzia mu się nie zamyka, do niedawna 2-3 tyg temu mówił tak dla obcyc niezrozumiale, wczoraj moja kolezanka byla i juz rozumiala kazde jego slowo no i sama przyznaje ze niesamowity postęp.
No a u nas tak piekna pogoda, ze wczoraj zabralam Adiego z przedszkola i kolezanki syna i poszlismy an plac zabaw, pozniej pizza, chlopcy malo mieszkania nie rozniesli ale jacy zadowoleni. Dzis malego po 14 zabieram, po zajeciach tanecznych i tez idziemy na sacerek, szkoda ze pogode na week zapowiadaja nieciekawa.
Miłego dnia babaeczki
Neri milo czytać, że u Ciebie "słońce" wyszło :)

Zgłoś nadużycie #27859 13 marca 2014, 19:45

neri84 Fajna mama
Tak, Monia, wyszło dla mnie "słońce", bo wreszcie mam w sobie wewnętrzny spokój, a w każdym razie zaczynam go powoli odzyskiwać, chociaż pewnie daleka droga do tego. :) Pogodziłam się z przeszłością, z tym że nie na wszystko miałam wpływ i że nie wszystko mogłam przewidzieć, przestałam rozpamiętywać i przejmować się błędami, bo też nie wszystkie były moją winą. Już nie obwiniam się o wszystko, jak kiedyś, bo właśnie to wpędziło mnie w pesymizm i smutek. Nie zdawałam sobie sprawy z tego, że to aż tak było widać. Życie toczy się dalej, muszę się skupić na przyszłości, na Michałku, a nie ciągle żyć przeszłością, choćby nie wiem jak była bolesna. Za długo żyłam złymi wspomnieniami i  to wszystko strasznie mnie dołowało. Teraz staram się żyć teraźniejszością i z niej czerpać radość. :)
Pozdrawiam i życzę Wam miłego wieczoru. :)

Zgłoś nadużycie #27860 14 marca 2014, 13:51

monia25 Fajna mama
hej mamuski,
a ja dziś od rana intensywnie. Wczoraj zadzwonili z meblowego ze dziś mable przywioza, to znaczy łóżko dl aAdania i regał do jego pokoju. No mieli być we wtorek i mnie bardzo zaskoczyli wiec dziś od rana porzadkuje zabawki, maluje pokój, oddalam już stare łóżko. Przysiadłam na chwilke aby zregenerowac sily i jeszcze wyniesc musze zabawki do piwnicy umys podloge i jade po mlodego, a miedzy 16-18 ma byc dostawa. Eh mimo zamieszania to już sie tak ciesze jak nie wiem :)

Zgłoś nadużycie #27861 14 marca 2014, 22:03

konwalia Fajna mama
Hello. U nas boska pogoda, aż chce się żyć. :)
Zuzka, mam nadzieję, że Beatce kropelki pomogą. Co do biegania to ja też wolę sama, z muzyką i swoim tempem. Taka chwila dla siebie. :) Chociaż ostatnio sporo się opuściłam, ale cicho. ;) Zuzka, chłopcy też śpią pajacach, tzn, takich piżamo-pajacach polarkowych ale tylko przez zimę bo oni nie tolerują kołder. Jak robi się cieplej to śpią w normalnych piżamach 2 częściowych.
Monia, no Adaś mnie powala tekstami. Zdolniacha. :) Wrzuć fotki nowych mebli Adasia no i wracaj już do pełni zdrowia.
Co do bodów to bardzo dziękuję, będę pamiętać a przyszłość. :) Już kupiłam w c&a 2 pary za 30 zł. Tak to mi mama zawsze duże przysyła ale potrzebowałam na teraz bo nie lubię jak im gołe plecy wychodzą na dworze.
My byliśmy zapisać chłopców do przedszkola ale nie wiem czy się dostaną bo pani dyrektor mówiła, że mało miejsc w tym roku a bardzo dużo chętnych. Mamy dodatkowe 100pkt za to, że oboje pracujemy ale nie mamy za to, że dzieci będą krócej niż 9h w przedszkolu (chce żeby chodzili na 6h od 8 do 14). Ale zobaczymy jak będzie.
U nas sukces nocnikowy. :D Maciek od 3 dni woła i siusia do nocnika. Dziś zrobił kupę nawet bo przedtem się wstydził. :) Ale Dawida siusiający brat nie zmotywował. :)
Lecę spać bo ciężki weekend przede mną. Zamieniłam się z koleżanką i pracuje całą sobotę i niedzielę. Pa,pa..
W końcu mamy naszych Przystojniaków. :)

Zgłoś nadużycie #27862 14 marca 2014, 22:06

konwalia Fajna mama
Aaaa, Kasia, dawaj zdjęcie w skórzanych spodniach, koniecznie! :)
W końcu mamy naszych Przystojniaków. :)

Zgłoś nadużycie #27863 15 marca 2014, 12:18

monia25 Fajna mama
hej,
no u nas dziś się pogoda popsuła. Deszcz i chłodno się zrobiło. Ale za to poprzednie dni były boskie. Olu, trzymam kciuki aby chłopcy się jednak dostali do przedszkola. Kasia, no właśnie dawaj zdjęcie w spodniach :) Adi śpi w piżamach, od zawsze tak spał, a teraz to już innej opcji nie ma, bo czasami w nocy wstaje na siusianie.
Zaraz spróbuję wrzucić jakieś zdjęcia, ale mam na telefonie wiec i jakość taka sobie i nie wiem czy uda mi się z tel dodać.
A i mam pytanie, na święta mamy uroczystość rodzinna 80 urodziny dziadka Marcina. Babcia chce zrobić spotkanie w restauracji, no i wymyśliłam sobie, że kupię chłopakom takie same koszule, ale cce takie do dżinsów a nie do garnturu. Wiecie może gzie można dostać takie same dla taty syna?
Pozdrawiam

Zgłoś nadużycie #27864 15 marca 2014, 17:07

neri84 Fajna mama
U nas też zgodnie z prognozami pogody przed południem lał deszcz, wiał silny wiatr i zrobiło się chłodniej niż było wczoraj, ale przestało padać i mimo chłodu wyszło słońce.
Miłego weekendu Wam życzę. :)

Zgłoś nadużycie #27865 15 marca 2014, 17:07

neri84 Fajna mama
U nas też zgodnie z prognozami pogody przed południem lał deszcz, wiał silny wiatr i zrobiło się chłodniej niż było wczoraj, ale przestało padać i mimo chłodu wyszło słońce.
Miłego weekendu Wam życzę. :)

Zgłoś nadużycie #27866 15 marca 2014, 21:39

zuzkaa123 Fajna mama
hej
Monia miałaś odpoczywać a nie robić remonty, pochwal się pokojem Adasia
Ola gratulacje dla Macka a na Dawida przyjdzie czas
Neri życzę dalszego optymizmu a świat na pewno będzie łatwiejszy do życia
Wystawiam ubrania po Szymku i mam super fajna kurtkę typu przejściówka cena 35 zl , rozmiar 104  - 110 firmy Zara  nie jest to skora  Szymon nosil ja jeszcze jesienia a teraz ma wzrostu 115

Zgłoś nadużycie #27867 15 marca 2014, 21:48

zuzkaa123 Fajna mama
ad Betki oczek to teraz ma kropione (wielka walka bo nie lubi) i we wtorek kontrola , cieszy mnie bardzo trafna diagnoza pediatry bo ponoc u dzieci 2 letnich zeza trudno wykryc, wiiec wszystko bedzie wiadomo we wtorek

Zgłoś nadużycie #27868 15 marca 2014, 21:55

zuzkaa123 Fajna mama
Monia Adaś to mega zdolniacha i jego rozwój jest błyskawiczny - pozazdrościć . Ja tez dostrzegam sama plusy żłobka choć Betka to leniwiec :)
Ola życzę powodzenia w rekrutacji do przedszkola, my tez jesteśmy przed rekrutacja do przedszkola . We Wrocławiu jest elektroniczna od 16 do 29 kwietnia i mam nadzieje ze Beciulka sie dostanie. Fakt ze idzie do tego samego co brat i ma dodatkowe punkty za to. Choć niepewność do dnia wyników zawsze zostaje.

Zgłoś nadużycie #27869 15 marca 2014, 21:59

zuzkaa123 Fajna mama
Ola co z bieganiem widziałam ze się opuściłaś!!!!! No żeby to było ostatni raz !!!!!
Edyta a taka silna babka nie jestem a słodycze faktycznie jem bardzo rzadko - czasami kostkę gorzkiej czekolady.

Zgłoś nadużycie #27870 16 marca 2014, 7:47

monia25 Fajna mama
Hej. Nie mogę dodać zdjęć z telefonu. Później zrzucę na komputer i sie pochwale. Ale jestem zadowolona z zakupu, teraz chlopaki leżą u nas s łóżku i układają puzzle, a ja schowałam sie u Adasia i mam jeszcze czas na leniuchowanie z książką :) Adas te, zadowolony. Chodzi i ciągle nam dziekuje za nowy pokoj. A tak naprawdę to tylko nowe lóżko i regal na zabawki. Zuzka kurtka jest super, chętnie bym wziela ale dostalam od kolezanki ala skore tez na rozmiar 104. Ale wrzucaj ciuchy które masz na sprzedaż moze cos nam wpadnie w oko.
A pogody deszczowej u nas ciag dalszy, mam nadzieje ze szybko sie skonczy i znów wroci sloneczko.