Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2011

Zgłoś nadużycie #27831 6 marca 2014, 11:44

monia25 Fajna mama
Hej.
karolka tak jak pisalam ostre zapalenie zatok, tylko przenoszone. Zlogi ropne sie potworzyły w okolicach galki ocznej, wskutek tego opuchłam jednostronnie jak ropucha, powieka mi opadła i z bolu galki nie moglam nawet myśleć. Juz lepiej z okiem, tylko te punkcje bolesne. Jutro rano kolejna, dopuki nie wyleci wszystko co sie nazbieralo to mnie nie puszcza, zatoki są bardzo niebezpieczne, moga nawet dać powikłania do mózgu. Punkcje są niefajne przez nos przebijają sie igla do zatok. Reszte wam oszczędzę, bo nie jest to przyyjemna opowieść. Nie dość ze przez oko wyglądam jak kwazimodo to w dodatku w nocy spalam 3 godziny i jestem opuchnięta. .myślę ciągle o Adasiu, choć krzywda mu sie nie dzieje. Dziś ok 19 juz będzie Marcin wiec chiciaz będzie mial tate. Zabierze gl do zoo, albo do figloraju i umili mu czas
Karolina ja zamawiam Adiemu buty w sklepie internetowym Buty dla malucha. Znajdz ich na FB, polub ich profil i będą ci sie pojawialy promocje. Zajrzyj do dzialu tanie piątki, orginalne adidaski mozna kupić od 49 zl, kupilam juz kilka par dla siebie i znajomych wiec sklep sprawdzony i polecam. Podaja tez miezona przez siebie wkladke co daje mozliwosc dopasowania bucików.

Zgłoś nadużycie #27832 6 marca 2014, 11:48

konwalia Fajna mama
Hej. Monia, jak się czujesz? Mam nadzieję, że jak najszybciej wrócisz do domu.
Ja mam dziś wolne, P w pracy. Maciek obudził się o 7! :( A w te dni kiedy wstaję do pracy to dobudzić ich nie mogę. :) Chłopcy się bawią, ja ogarnęłam mieszkanie, wstawiłam pranie a teraz wypadałoby się ruszyć i iść upolować coś na obiad.
Edytka, w Twoim przypadku to chyba faktycznie bez sensu posyłać Darię do przedszkola. Ja chcę żeby chłopcy poszli do przedszkola bo mam nadzieję, że to dobrze wpłynie na ich rozwój mowy. :) Z resztą im się przyda kontakt z dziećmi bo wiecznie tylko ze sobą są.
Karola, ja już też czekam na wiosnę. Dzięki Bogu śnieg u nas nie padał bo chyba bym się załamała ale słońca też brak.
Miłego dnia! :)
W końcu mamy naszych Przystojniaków. :)

Zgłoś nadużycie #27833 6 marca 2014, 12:01

monia25 Fajna mama
Pociesze waz ze w porodzie długoterminowej zapowiadali sloneczny weekend. U nas cieplo ale slonca brak. Karolka Ty z tej zyberii nie strasz śniegiem. Olu, poczuje sie lepiej jak będę w domu, poki co jest roznie, ale ciesze sie ze widzę na oko😃

Zgłoś nadużycie #27834 6 marca 2014, 12:24

konwalia Fajna mama

monia25 napisał(a)

Pociesze waz ze w porodzie długoterminowej zapowiadali sloneczny weekend. U nas cieplo ale slonca brak. Karolka Ty z tej zyberii nie strasz śniegiem. Olu, poczuje sie lepiej jak będę w domu, poki co jest roznie, ale ciesze sie ze widzę na oko😃

Monia, dobrze, że to się gorzej nie skończyło. :( A Ty nie czułaś, że coś złego się dzieje? Nie dokuczał Ci wcześniej ból zatok? Niech Cie wyleczą i wypiszą szybko do domu!
U nas weekend tez ma być słoneczny ale też pracowity bo P w sobotę pracuje a ja w niedzielę.

Zgłoś nadużycie #27835 6 marca 2014, 14:12

monia25 Fajna mama
Od dawna mialam uporczywy bol glowy i obfity katar ale zawsze czasu brak na lekarza. Zresztą po kiedyś czulam się fatalnie są mialam bardzo dużo pracy i poszlam do lekarz po jakieś leki żeby mnie postawily na nogi uslyszalam ze to jakiś wirus i mam brać rutiniskorbin. Wiec od tamtej pory sama sie ldzylam lekami bez recepty i tak sie skonczylo niestety. Teraz wiem ze trzeba dbać o siebie bo jestem potrzebna asadiozdrowa bo z chory mamy pozytku nie ma. Zresztą zmieniłam lekarz i juz u niego zostane, godny zaufania. Dobry lekarz to podstawa. No nic teraz musze dojsc do siebie i pilnować na przyszłość zatok bo moga nawraca , sidc każde przeziębienie rowna sie konsultacja z lekarzem.

Zgłoś nadużycie #27836 6 marca 2014, 15:32

edyta.s Fajna mama
Oj Monia wspolczuje...  
Ciesze sie ze rozumiecie moja postawe w sprawie przedszkola :) zobaczymy jak sie wszystko dalej pouklada z naszymi planami :) M od wtorku w pracy wiec na nowo zostalam sama z Daria i tak bedzie do grudnia (oprocz weekendow oczywiscie). no a tak poza tym to nic nowego. Mialam zaczac diete ale za slaba jestem :/ nie mowiac o aktywnosci ruchowej. A przyzwoicie byloby spasc choc o te 5 kg, hmmm...
u nas deszczowo i zimno, ok  2-3 stopni. Ale Dara ma zaciesz bo z parasolem biega na spacero-zakupy :) tez zobacze na te adidasy dla Malej bo te obecne juz mocno przyciasne.

Zgłoś nadużycie #27837 6 marca 2014, 19:41

Kasiula260 Fajna mama
Hej.
Monia i ja współczuję...

Edytka, ja też jestem teraz słomianą wdową, M. już miesiąc temu zaczął robotę...eh ciężko bez niego :(
Miał dzisiaj już być w domu, a będzie dopiero jutro albo w sobotę :/

Buciki też zobaczę bo nie ma na wiosnę żadnych konkretnych, dzięki Monia za namiary ;)
Nasz Okruszek urodził się 04.11.2011r. :)

Zgłoś nadużycie #27838 7 marca 2014, 8:11

zuzkaa123 Fajna mama
hej Monia szybkiej porotu do zdrowia i jeszce wyscia do domu. Uwazaj na Siebie z tymi zatokami .
dzis mam wolne bo z Betka mam wizyte w poradni leczenie zeza . Kiedys pediatra zasugerowala ze Betce lekko ucieka lewo oczko i jedziemy to sprawdzic. A przy okazji Szymon zostal w domu . Moze podjedziemy do decathlonu zobaczyc buty bo kolezanka tam mowila ze sa fajne na wiosne buty dla dzieci. Zreszta na ta strone tez zajrze choc jakos kupowanie butow w necie mnie nie przekonuje bo Szymon ma wyzsze podbicie i nie kazde mu pasuja

Zgłoś nadużycie #27839 7 marca 2014, 11:58

monia25 Fajna mama
hej,
mamuśki dziękuję za życzenia zdrowia. Wyszłam przed chwilką, teraz to mogę zdroweic :) mam zwolnienei do końca następnego tygodnia, reklamówkę eków liste zaleceń itd, ale teraz juz z górki. W poniedziałek możliwy jeszcze jeden zabieg bo mam zglosic się na oddziałą ale w razie konieczności to tylko na 2 godzinki wiec luz :) niech mi tylko wróci czucie w twarzy i zejdzie opuchlizna a bede jak młody bóg :)

Zgłoś nadużycie #27840 7 marca 2014, 13:07

neri84 Fajna mama
Dziewczyny, miłego Dnia Kobiet Wam życzę. :)
Monia, to wspaniała wiadomość, że już wyszłaś ze szpitala, zdrowiej kochana i dbaj o zatoki. Jaki wspaniały prezent dostałaś na sam Dzień Kobiet. :)
Zmień myślenie, a świat zmieni się dookoła Ciebie. :)

Zgłoś nadużycie #27841 7 marca 2014, 20:30

monia25 Fajna mama
no i dzien zleciał, troche mnie zmeczyl, za dużo sobie wyobrażałam, ale to nic mam czas odpoczać. Adi zadowlony, jak go rozierałam do kąpania to się tak tulił i mówił "ale Ty mnie umyjesz ?? Tak ?? " stęskniony widać. Ciągle mówi "już nie jesteś choja, już nie musisz spać w szpitalu". Teraz już usypia w łóżku Ja też zaraz się kładę i regeneruję siły.

Zgłoś nadużycie #27842 7 marca 2014, 21:19

neri84 Fajna mama
Mam nadzieję, że nie macie mi za złe, że się odezwałam i że złożyłam Wam życzenia z okazji naszego jutrzejszego święta? Życzę Wam udanego weekendu.
Monia, regeneruj siły, w domu zawsze szybciej wraca się do zdrowia, w otoczeniu rodziny. :)
Pozdrawiam Was wszystkie. :)

Zgłoś nadużycie #27843 8 marca 2014, 11:40

konwalia Fajna mama
Monia, dobrze, że już jesteś w domku. Jednak u siebie człowiek szybciej zdrowieje. :)
U nas piękna pogoda, chłopcy na spacerze z ciocią a ja ogarniam mieszkanie, jak P wróci zjemy obiad i ruszymy rodzinnie na rowery. :)
Aha i wszystkiego najsłodszego w Dniu Kobiet. :)

Zgłoś nadużycie #27844 8 marca 2014, 12:20

monia25 Fajna mama
Hej,
i ja dołączam się do życzeń. Babeczki wszystkiego co najlepsze :)

Zgłoś nadużycie #27845 8 marca 2014, 19:35

neri84 Fajna mama
Tęsknię za forum na Fajnej Mamie, chciałabym znów z Wami pisać.

Zgłoś nadużycie #27846 10 marca 2014, 11:30

konwalia Fajna mama
Monia, jak zdrówko? U nas wiosna i słońce od 3 dni. :) Zjemy coś i idziemy na spacer a potem muszę jeszcze pojechać po nowy odkurzacz bo nasz już odmawia posłuszeństwa. Wiecie może gdzie dostanę duże body tzn. 98cm?

Zgłoś nadużycie #27847 10 marca 2014, 14:42

monia25 Fajna mama
Hej,
Konwalia właśnie weszłam aby pochwalić się że wracam do żywych :) , kurcze kryzys miałam i to nietęgi w weekend, bolało mnie wszytko, skóra, mięśnie i nawet włosy. Dziś byłam w szpitalu, kolejnego zabiegu mi nie mogą zrobić bo się nie zalałay tamte dziury, a dopuszczalna ilość zabiegów to 3, mam już wyniki posiewu i wiadomo co to za bakterie, zmienili mi antybiotyki i mam nadzieję będzie lepiej. Nawet nie chce sobie przypominać tego bólu, byłam o krok od powrotu na oddział, ehh nie ma co wspominać. Grunt że dziś lepiej, jeszcze głowa boli, ale juz mogę się poruszać. Jadę po młodego do przedszkola, bo M już do pracy pojechał. U nas taka piękna pogoda, chyba z 18 st. , mam nadzieje że koeljne dni też będą ładne to może w środę wyskoczymy na spacerek, teraz nie chce się narażać, bo niby mam leżeć.
Konwalia body 98 na pewno w H&M ale też ceny pewnei odpowiednie. Ja jak się lepiej poczuje to w czwartek planuje zakupy w Niemczech, wiec jak będzisz chciała mogę tam zerknąć bo u nich wiem że zawsze były takie duże. My nie używamy odkąd Adi nie ma pieluchy bo są niewygodne, w pupe mu się wciskają :)

Wiec Olu jak będziesz chciałą to daj znać i zobacze co mają po drugiej stronie Nysy :)

Zgłoś nadużycie #27848 10 marca 2014, 18:26

Karolinia Supermama
Hej
Monia, super, że już w domu, ja wiem, że z Ciebie twarda kobietka, ale nie przemęczaj się! Każdy potrzebuje odpoczynku! Więc relaksować się proszę i korzystać, że masz grzecznego syncia!
u nas w weekend ładna pogoda, więc korzystaliśmy :)
Ale mnie coś łamie, wczoraj poszłam spać po 18!
Ola, miałam napisać to co Moni, w hm są większe bodziaki, u mnie niektóre są w dwupakach- więc 30 zł za 2 szt. to jeszcze do przejścia cena chyba. I na all jest całe mnóstwo :)
Marta, cóż Ci mogę napisać. Znasz już nasze zdanie, ja nie mam nic przeciwko Twoim wypowiedziom, jeśli nie będą tak przesycone pesymizmem :P
Zuza i jak Beatka po kontroli? My butów Zi też szukaliśmy, no i sobie przy okazji chciałam coś kupić, ale chyba mi się jakoś gust bardzo wysublimował, bo nic mi się nie podoba :P A Zi też mieliśmy problemy, żeby jej się zapiął bucik jakikolwiek, ale w końcu kupiliśmy, po przejściu 7 sklepów :P
Zawsze razem:*

Zgłoś nadużycie #27849 10 marca 2014, 18:50

monia25 Fajna mama
Karolka, korzystam, tylko żebym się za bardzo nie rozleniwiła :) co do butów to ja też juz mam 2 podejścia za sobą, no i z tych w przystępnych cenach mało co mi sie podoba, jest chyba milion par które mi sie podobają, ale ceny zaczynają się od 400 zł, ale ten świat niesprawiedliwy :P

Zgłoś nadużycie #27850 10 marca 2014, 21:08

zuzkaa123 Fajna mama
hej Monia wracaj do sil i zdrowiej szybko bo pogoda super wiec szkoda czasu na siedzenie w domu.
Ola my mamy body fakt ze jeszcze po Szymku (angielskie) firmy Mark and Spancer, ale wiem ze na allegro tez są choć nie znam cen. Betka używa body jak chodzi na podwórko , zresztą ona nadal śpi jeszcze w pajacykach firmy George . Mamy do rozmiaru 104 choć chyba zacznę jej w końcu "normalne"piżamki zakładać.
Karola u Betki stwierdzono minimalnego zeza w lewym oku , dostała receptę na jakieś kropelki (rozszerzenie źrenic)5 dni ma stosować ponowna kontrola. Wtedy będzie wiadomo co i jak.