Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Październikowe mamusie 2010

Zgłoś nadużycie #11 27 kwietnia 2010, 17:04

Rosa Świeżo upieczona
Witam wszystkie przyszłe mamy, które spodziewają się przyjścia na świat swojego maleństwa w październiku. Mój termin to 28.10. Jeszcze wydaje mi się odległy, ale czas coraz bardziej się kurczy :) W tym wątku zapraszam do dyskusji o wszystkim, co nas cieszy, bawi, ale też niepokoi w czasie naszych 9 miesięcy. :)

Zgłoś nadużycie #12 15 maja 2010, 16:35

Donia Świeżo upieczona
Witam :)

Ja mam termin na 18.10.2010r. ;)

Już nie mogę się doczekać.

Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie ;)

Zgłoś nadużycie #13 31 maja 2010, 19:10

gosiakkk Świeżo upieczona
:) ja rowniez mam na 28 pazdziernika :) a czas mi sie wlecze nieublaganie...

Zgłoś nadużycie #14 12 lipca 2010, 14:33

alex Świeżo upieczona
Witam :) Mam 23 lata .18.10.2010 spodziewam się przyjścia na świat mojego pierwszego dziecka.Ciąża ta nie była planowana.Nie było mi łatwo przetłumaczyć sobie że będę mamą.Z obecnym partnerem nie jestem długo,ale wiem że będzie wspaniałym ojcem.Okazało sie że moje wszystkie obawy związanie z ciążą były zupełnie nie potrzebne.Ciąża jest to najwspanialszy okres i dla mnie samej,z dnia na dzień inaczej postrzegam świat(dojrzalej),mój związek rozkwita, i pomimo tego ze nie jest nam łatwo finansowo jesteśmy szczęśliwi.Wiadomo jak to w ciąży zawsze trafi się ten ,,zły'' dzień kiedy wszystko wydaje się być za trudne,przerastające moje możliwości,do tego poród,rozstępy,wzrastające kilogramy.Ale trzeba to przetrwać i cieszyć się z tego,że za nie długo w naszym zyciu pojawi się człowiek ,który samym byciem nam wszystko wynagrodzi.Pozdrawiam wszystkie mamy pażdziernikowe i życzę dużo miłości :)

Zgłoś nadużycie #15 13 lipca 2010, 16:46

susana Świeżo upieczona
witam wszystkie mamy, ja tez mam termin 22.10.2010 i nie mozemy sie juz doczekac kiedy nasze malenstwo sie urodzi :) na poczatku bardzo sie obawialam ale teraz wiem ze niepotrzebnie :) zwlaszcza jak ma sie tak kochajacego meza ktory swiata poza mna i moim brzuszkiem nie widzi :) czasami mysle ze przezywa to wszystko bardziej niz ja... obawiam sie tylko porodu, dlatego zastanawiam sie nad op. prosze o rade, to nasze pierwsze dziecko

Zgłoś nadużycie #16 16 lipca 2010, 16:26

MADZIURKA Zaprawiona w bojach
ja mam termin na 7 albo na 10 pazdziernika z tego co mi mowiono :p 7 pazdziernik to moja gin ktora tak twierdzi a 10 to moja polozna.... nie umieja sie dogadac i juz :p co do porodu ja tez sie boje bolu, krwi i tego wszystkiego, bede rodzic pod znieczuleniem (kazdy mi to doradza ze inaczej sie podchodzi do porodu i sie tak nie panikuje podobno) i tez nie moge sie doczekac zeby wziac w ramiona moja coreczke :)
MADZIURKA

Zgłoś nadużycie #17 20 lipca 2010, 16:04

agnieszka12031994 Świeżo upieczona
Ja będę prawdopodobnie mamą 2 października ... już nie mogę się doczekać kiedy moja córka przyjdzie na świat bardzo kocham swoje maleństwo choć jeszcze nie ma go tu na świecie ...

Zgłoś nadużycie #18 20 lipca 2010, 18:20

mart23 Świeżo upieczona
Witam wszystkie przyszłe mamy ;)
Ja mam termin na 16 października i spodziewam się córki. Wszyscy mi mówią, że będzie wszystko wcześniej ale ja mam nadzieję że małej aż tak się nie spieszy na ten świat ;) hah
Co do porodu, to mam rodzić naturalnie, i chociaż to jest moja 1 ciąża, chcę rodzić bez znieczulenia. Poza tym od zawsze byłam przeciwniczką jakichkolwiek znieczuleń, leków, kroplówek, szczepień itd. Mam nadzieję, że nie spanikuję na sam koniec i wszytko będzie oki ;)
Pozdrawiam ;)

Zgłoś nadużycie #19 25 lipca 2010, 20:21

MADZIURKA Zaprawiona w bojach
nie takie twardzielki chcialy rodzic bez znieczulenia -miedzy innymi moja kumpela - dokad nie poczula mocnych skurczy to byla twarda a potem doczekac sie nie mogla az jej podadza co podobno baaardzo dobrze robi :) ) ja od poczatku wole znieczulenie :p nie bede szalec bo to tez peirwszy raz w zyciu bede rodzic :)
MADZIURKA

Zgłoś nadużycie #20 26 sierpnia 2010, 15:10

alex Świeżo upieczona
Witam
Czy któraś z Pan rodzących w pażdzierniku mieszka może we Wrocławiu i będzie tam rodzić?Pozdrawiam

Zgłoś nadużycie #21 26 sierpnia 2010, 16:08

jolitka20 Świeżo upieczona
Witam!!! :) Jestem z Krakowa, mam 26 lat i termin na 14.10. :) wiec już niedługo. Pozdrawiam wszystki przyszłe mamusie :)

Zgłoś nadużycie #22 27 sierpnia 2010, 18:54

iizzii Świeżo upieczona
Witam!
Mam dwa terminy porodu,jeden wynika z ostatniej miesiączki - 1.11 (ciąża był nieplanowana,więc podałam lekarzowi pierwszą lepszą datę,która przyszła mi do głowy), a drugi - 18.10 (tak wychodzi z usg). Na dodatek będę miała cesarkę i mam nadzieję,że lekarz wpasuje się w odpowiedni termin :/ Mam juz swoje lata,jestem w ciąży i w dalszym ciągu nie czuję takiego czegoś jak "instynkt macieżyński". Tak na marginesie ta cała ciąza i wszystko co jest z tym związane mnie przeraża!!! Zazdroszczę wam jak piszecie,że ciąża was cieszy i że czujecie się rewelacyjnie. A mnie nic nie cieszy,a ciąża to dla mnie najgorszy okres w całym moim życiu. Często zastanawiam się jaka będę mamą brrrr...... Dobrze,że chociaż mój mąż i dziadkowie się cieszą. Wiem jedno - to moja pierwsza i ostatnia ciąża!!!!!!
Pozdrawiam

Zgłoś nadużycie #23 28 sierpnia 2010, 16:49

milenka Świeżo upieczona
witam wszystkie mamy. ja mam termin na 20 października. już się nie mogę doczekać ale również strasznie się boję. jest to moja pierwsza ciąża.... nie wiem czy sobie poradzę. Ma być dziewczynka

Zgłoś nadużycie #24 8 września 2010, 12:21

dobranocka Świeżo upieczona
Witaj Alex!
Coś mi się komputer zacina i chyba nie wskoczył mój ostatni post. Też jestem z Wrocławia.
Ja mam termin na 6 października i planuję jechać do Trzebnicy, bo to pierwsze dziecko i myślę że zdążę. W razie wcześniaka (którym mnie straszą...) chcę spróbować na Brochowie, bo to najbliżej, a w dodatku w Trzebnicy nie mają oddziału neonatologicznego (i noworodki odsyłają do Wrocławia - mamy zostają w Trzebnicy oddzielone kilometrami od dzidziusia!) Pozdrawiam wszystkie Październikowe Mamy! Jak się trzymacie?

Zgłoś nadużycie #25 9 września 2010, 10:36

sabina0910 Świeżo upieczona
Witam! Ja mam termin na 19 lub 21 października :) Jakos na razie nie mam obaw co do porodu lecz do tego jak sobie poradzę,jak mam skompletowac wyprawkę,jak przewijac czy przebierac taką mała istotkę...To nasze pierwsze dziecko-coreczka i tak szczerze to czasem sobie myślę ze mam jeszcze bardzo duzo czasu zeby sie czegokolwiek dowiedziec,a ten leci nieubłaganie.

Zgłoś nadużycie #26 20 września 2010, 20:36

alex Świeżo upieczona
Witam :)
Ostatnio dużo myślałam nad tym gdzie chce rodzić i jak i doszłam do wniosku ,że szpitale we Wrocławiu wcale nie różnią się od siebie jakością.Byłam na Kamińskiego,na Dyrekcyjnej,na Klinikach,na Brochowie i w każdym szpitalu coś mi nie odpowiadało.Wiec przemyślałam temat i jak będę mogła dojechać sama do szpitala wybieram Kamińskiego ale nie będę miała nic przeciwko nawet Dyrekcyjnej o której tak dużo nie miłych rzeczy się naczytałam.Jestem w 36 miesiącu już i nie wiem jak inne przyszłe mamy ale jestem zmęczona już bardzo ,kręgosłup mi wysiada i pomimo smarowania i ćwiczeń porobiły mi się brzydkie rozstępy :( Pocieszam się tylko tym że już niedługo Emilia będzie z nami i wszystkie bóle pójdą w niepamięć :)

Zgłoś nadużycie #27 13 kwietnia 2011, 20:57

Gala Zaprawiona w bojach
Ja mam termin na 1.10 więc dzidzia może sie już we wrześniu urodzić,ale pierwsza ciąża to chyba raczej dłużej. Na razie nie myślę o porodzie i bólu, teraz wydaje mi się że przeżyję, chociaż jak wspominam bóle miesiączkowe i jak z bólu wyłam i po ścianach łaziłam, to nie wiem jak to będzie. Ale teraz cieszę się dzidzią i nie chce się zastanawiać.
Kochamy Cię Skarbie...

Zgłoś nadużycie #28 14 kwietnia 2011, 8:35

Konto usunięte
ja jestem na sierpień i całą ciążę mam nastawienie pozytywne do porodu :) będzie bolało napewno, ale co to za ból przy radości jak zobaczymy swoje maleństa :)
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*