Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pazdziernikowa mama 2016:)

Zgłoś nadużycie #1951 7 czerwca 2016, 16:16

izabela23 Supermama
Wlasnie miałam pytać czy zgodziła się na te wizyty, szkodą że nie :( ja po 22 tc bede chciała wizyty co tydzień może komus wydawac sie chore,ale wiem ze od 23tc w poprzedniej ciąży zaczely się komplikacje i chce monitorować,bo boje się bardzo o wody u jednak strach o te łożyska co wtedy lekarka powiedziała to jednak gdzies tam teraz przewrazliwienie jest.

Allanka,zazdroszcze szkoły rodzenia tez bym chciała. Muszę zapytać gina czy bym mogła chodzić na taką wiadomo nie cwiczylabym itd ale zawsze to dziala odstresowujaco i wiele mozna sie dowiedzieć

Zgłoś nadużycie #1952 7 czerwca 2016, 16:28

izabela23 Supermama
Martwię się o Gusie,gdzie ona jest ??

Zgłoś nadużycie #1953 7 czerwca 2016, 16:34

Nacudja Gotowa na wszystko
Laviaa super wieści 😊 Świetnie, że homoglobina rośnie. Uspokoiłas się trochę? 😊
Allanka powodzenia na szkole rodzenia 😊
Iza inne dziewczyny tez się dawno nie odzywały i nie wiadomo co u nich. Miejmy nadzieję, że po prostu odpoczywają 😊
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #1954 7 czerwca 2016, 16:37

izabela23 Supermama

Nacudja napisał(a)

Laviaa super wieści 😊 Świetnie, że homoglobina rośnie. Uspokoiłas się trochę? 😊
Allanka powodzenia na szkole rodzenia 😊
Iza inne dziewczyny tez się dawno nie odzywały i nie wiadomo co u nich. Miejmy nadzieję, że po prostu odpoczywają 😊

Przyznam,że najbardZiej Gusie zapamiętałam,bo była bardzo aktywna.
Przepraszam inne dziewczyny,o których zapomniałam... :-* może niebawem sie odezwa.

Zgłoś nadużycie #1955 7 czerwca 2016, 17:37

Karolajla Gotowa na wszystko
Laviaa, cieszę się, że wszystko jest dobrze :-)
Allanka koniecznie zdaj relacje jak było w szkole

Ja dziś czuję się taka ciężka. Jak sobie pomyślę o upalach które niedługo się zaczną to się cieszę i boję bo już teraz źle znosiłam te ciepłe dni...

Zgłoś nadużycie #1956 7 czerwca 2016, 17:53

Sysia12 Fajna mama
Hej dziewczyny nie mam siły was nadrabiać bo u nas kiepsko moja Maja złamała rączkę więc całą uwagę poświęcam jej bo jeszcze nie umie się odnaleźć bez jednej rączki i widzę że gips jej przeszkadza ,w sumie się nie dziwie . Pobyt w szpitalu też kiepsko przeszła w sumie ja też miałam tak wygodne łoże że czuje że na zwykłym krześle było by wygodniej . A tu na chwilę wrzucam zdjęcia ze szpitala i moje łoże

Zgłoś nadużycie #1957 7 czerwca 2016, 18:32

Laviaa Fajna mama
Sysia współczuję sytuacji z córką mam nadzieję,że ręka zrosnie się szybko. Łóżko porostu rewelacja brak słów!
Iza lepiej przypilnowac sobie żeby wszystko było dobrze.

Zgłoś nadużycie #1958 7 czerwca 2016, 18:47

Nacudja Gotowa na wszystko
Sysia współczuję pobytu w szpitalu i gipsu. Miałam wątpliwa przyjemność przebywać z dzieckiem w szpitalu 3 razy, ale łóżko miałam trochę lepsze. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia!
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #1959 7 czerwca 2016, 20:17

Laviaa Fajna mama
Ciekawe jak reszta po wizytach, dziewczyny wzywam was do zdania relacji

Zgłoś nadużycie #1960 7 czerwca 2016, 20:26

Marzenaa Gotowa na wszystko
Ja juz po wizycie, wszystko jest w porzadku :) Serduszko ładnie bije, szyjka prawidłowa i dzidzius się ladnie kręcił podczas badania. Następna wizyta 05 lipca ale 22.06 mam jeszcze badanie połówkowe u innego lekarza.
Wypytalam lekarza o wszystko co chciałam, dobrze że listę zrobilam :) Z tym twardym brzuchem w jednym miejscu o którym wcześniej pisałam to prawdopodobnie miałam jakiś częściowy skurcz macicy, jak będę miała twarda większą powierzchnię brzucha i skurcze będą co najmniej 2 razy na godzinę wtedy mam do niego zadzwonić.

Laviaa gratuluję dobrych wyników. Super, że hemoglobina się podniosla i z dzidziusiem wszystko dobrze :)

Sysia12 masz śliczną córeczkę, mam nadzieje ze szybko się rączka zrośnie i szybko zdejma gips.

Adzik535 daj znać jak po wizycie.

AlIanka napisz koniecznie jak było w szkole rodzenia. Tez będę chciała się zapisac :)

Zgłoś nadużycie #1961 7 czerwca 2016, 20:33

allanka Fajna mama
No właśnie dziewczyny, czekamy na info po wizytach :)

A ja właśnie wróciłam z zajęć i naprawdę było bardzo fajnie. Jest mała grupa, bo było nas 6. Pani położna bardzo sympatyczna babka. Dzisiaj było ogólnie o ciąży. Pani nam 5 razy powtórzyła, że mamy skorzystać z dentysty, bo w ciąży bardzo łatwo i szybko rozwija się próchnica, a po porodzie na bank nie będzie na to czasu.
No i pani polecała nam szpitale niekoniecznie w mieście, w naszym przypadku we Wrocławiu, ze względu na to, że tutaj idzie masówka- w zasadzie tak na to nie spojrzałam, ale coś w tym może być. I ponoć często lepsza opieka jest w mniejszych miejscowościach z tego względu, że jest tam mniej pacjentek. No i dopytałam jak to jest z wynajęciem położnej, w jednym z naszych szpitali, powiedziała, że ona ogólnie uważa, to za dobry pomysł, bo wtedy wiadomo kobieta czuje się raźniej,a i często położna która jest ciągle przy rodzącej sprawia, że ten poród idzie szybciej. Ogólnie po pierwszych zajęciach jestem zadowolona :)

Zgłoś nadużycie #1962 7 czerwca 2016, 20:34

Laviaa Fajna mama
Marzena super wieści wychodzi na to, że my takie panikary hihi

Zgłoś nadużycie #1963 7 czerwca 2016, 20:35

allanka Fajna mama
Marzenia bardzo się cieszę, że wszystko jest dobrze :D Teraz z niecierpliwością, czekamy na połówkowe :)

Zgłoś nadużycie #1964 7 czerwca 2016, 21:48

Laviaa napisał(a)

Marzena super wieści wychodzi na to, że my takie panikary hihi

Dziś miałam pomiar ciśnienia przed usg i miałam tetno 137...wiec panikara to ja na pewno jestem ;) Ale zaczęłam się stresować dopiero jak czekałam w poczekalni :) Laviaa myślę, że duży wpływ na nasze nerwy mają nasze poprzednie nieudane ciaze, podchodzilybysmy pewnie spokojniej gdybyśmy nie przeżyły wcześniej tego wszystkiego.

Zgłoś nadużycie #1965 7 czerwca 2016, 21:50

allanka napisał(a)

Marzenia bardzo się cieszę, że wszystko jest dobrze :D Teraz z niecierpliwością, czekamy na połówkowe :)

Dzięki Allanka :) Ty też masz połówkowe jakoś blisko mojego terminu?

Zgłoś nadużycie #1966 7 czerwca 2016, 21:52

allanka Fajna mama

Marzenaa napisał(a)

Dziś miałam pomiar ciśnienia przed usg i miałam tetno 137...wiec panika to ja na pewno jestem ;) Ale zaczęłam się stresować dopiero jak czekałam w poczekalni :) Laviaa myślę, że duży wpływ na nasze nerwy mają nasze poprzednie nieudane ciaze, podchodzilybysmy pewne spokojniej gdybyśmy nie przeżyły wcześniej tego wszystkiego.

Masz rację z tymi poprzednimi ciążami, że to sprawia, że panikujemy bardziej. Strasznie się dziwię no i zazdroszczę beztroskim dziewczynom, które już w 5 tygodniu obwieszczają o swoim szczęściu całemu światu i wrzucają zdjęcia usg na fb... Nie potrafiłabym tak. Sama bałam się tutaj zrobić suwaczek, żeby nie zapeszyć. No, ale myślę, że jeżeli ktoś nie miał przykrych doświadczeń to często nie jest tego świadom i jest spokojniejszy i tego spokoju zazdroszczę strasznie.

Zgłoś nadużycie #1967 7 czerwca 2016, 21:52

allanka Fajna mama

Marzenaa napisał(a)

Dzięki Allanka :) Ty też masz połówkowe jakoś blisko mojego terminu?

Mam za tydzień :) 14.06

Zgłoś nadużycie #1968 7 czerwca 2016, 22:09

Laviaa Fajna mama
Macie rację dziewczyny my teśccia dopiero dziś poinformmowalismy bo tak się bałam... Pamiętam,że z synem od razu mówiłam wszystkim i było ok ale wtedy byłam młoda i głupia. allanka ja też się bałam zrobić suwaczek nawet dołączyć do pazdziernikowych mam. Dopiero w 13 tyg się przemoglam. Teraz będzie wszystko dobrze i na jesień przytulimy nasze szkraby kochane!

Zgłoś nadużycie #1969 7 czerwca 2016, 22:24

Tez się bałam żeby nie zapeszać z forum, z suwaczkiem itp mialam to samo :) Najbliższa rodzina dowiedziała się szybko, bo w czasie świąt wielkanocnych nie napilam się nawet piwka wiec się domyślili :) A część znajomych i niektóre osoby z dalszej rodziny dowiedziały się dopiero około 14 tygodnia po badaniach prenatalnych. Sporo osób jeszcze nie wie ale już nie da się ukryć wiec pewnie jak kogoś spotkam to nawet nie będę musiała mówić.

Zgłoś nadużycie #1970 7 czerwca 2016, 22:24

allanka napisał(a)

Mam za tydzień :) 14.06

Mam nadzieje, ze juz się nie będziesz denerwowac :)