Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pazdziernikowa mama 2016:)

Zgłoś nadużycie #1691 31 maja 2016, 11:41

Nacudja Gotowa na wszystko

allanka napisał(a)

Z drugiej strony zależy mi bardzo na tym, żeby ten fotelik samochodowy pasował do tej ramy od wózka, ale teraz tak myślę, że jak to dziecko będzie ubierane na mrozy to też bez sensu, nie będę go upychać w tym foteliku.

To jest praktyczne jak dla mnie przy ewentualnych zakupach w galerii, bo na spacer to trochę ciasno dla dziecka. Ja akurat należę do mam, które nie uważają, że wycieczki do sklepu są najlepszą rozrywką dla takich maluchów - za jasno, za głośno, za dużo ludzi zwłaszcza w okresach chorobowych. Za każdym razem tak się ustawiałam z mężem lub mamą, że leciałam jak mały spał i wracałam na karmienie, bo mój był niebutelkowy w ogóle. Ale to tak samo jak z wózkiem, kazda z nas będzie miała inne zdanie :)

allanka napisał(a)

Myślicie, że kołyska której foto wrzucam może być przydatna? Bo mój mąż gdzieś znalazł to i powiedział, że zrobi, ale nie wiem czy nie będzie to jakiś niepotrzebny grat :) Boże jak dobrze, że jest to forum, przynajmniej można posłuchać różnych opinii od już doświadczonych dziewczyn, sama to bym chyba się pogubiła :)

Kołyska wygląda fajnie. Rozumiem, że to nie tyle do spania co do posiadania dziecka w domu przy sobie? My mieliśmy taki leżaczek-bujaczek i świetnie się sprawdził. Nawet w toalecie :)
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #1692 31 maja 2016, 12:08

allanka Fajna mama
Kołyska tylko to do pokolysania ;) A do spania to łóżeczko ale też już słyszałam opinie po co mi zwykle łóżeczko lepiej turystyczne... tylko tak myślę że do pokoju małemu kupimy zwykłe a turystyczne do moich rodziców :)

Zgłoś nadużycie #1693 31 maja 2016, 12:18

Kowy Fajna mama
Jeśli chodzi o wózek to 3w1 miałam maxi cosi i maja naprawde duże gondole. Synek urodził sie duży i dlugi, w zimę i mieścił sie długi bez problemu :)

Zgłoś nadużycie #1694 31 maja 2016, 12:25

izabela23 Supermama
CZeść :-) alefajne brzuszki juz macie :-) ja dzisiaj chodzilam na zastrzyk,bo twardy brzuszek sie robił. Ja wyprawkę najchętniej juz bym kompletowala ale poki co to nawet sie nie moge przelamac zeby ogladac a co dopiero kupować ;)
Allanka kolyska bardzo fajna i jesli mąż by zrobił to fajna ale jak kupowac to wydaje mi sie to zbedny element (oczywiście dla mnie) mi zawsze kolyska sie marzyla,ale przy dwoch maluchach to moze byc problem z miejscem :-P
A tu moj brzuszek dolaczam na chwilę :-)

Zgłoś nadużycie #1695 31 maja 2016, 12:57

allanka ja miałam w domu normalne ze szczebelkami, a turystyczne zgodnie z przeznaczeniem jeździło z nami na wyjazdy :)
Iza śliczny brzuszek :) Zastrzyki pomogły?
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #1696 31 maja 2016, 12:58

adzik535 Gotowa na wszystko
Ja do list zakupowych jeszcze dolaczam monitor oddechu :) uwielbialam to urządzenie - w koncu mogłam zasnąć spokojnie a nie zerkać co chwile czy dziecko oddycha :) wózek przy córce mialam 3w1 i teraz tez taki kupie. Ostatnio miałam bebetto murano a teraz mi się tutek grander podoba. Na moje tereny podstawa to pompowane kola a co za tym idzie tak czy inaczej wózek będzie ciezki. Corka todzila sie w grudniu i bez problemu mieściła sie w gondoli mając kombinezon, śpiwór i gruby koc :) pościeli nie kupuje bo jestem fanka śpiworków do spania - Lena spala w nich aż do roku czy półtora - ani sie nie odkrywa, ani na g lowe nie zarzuci, nie trzeba w nocy wstawać tysiąc razy i przykrywać. Mam listę wyprawkowa po córce to tylko odchaczac będę kolejne punkty. Niestety nie planowałam tak szybko drugiego malucha i wszystkie rzeczy powydawalam i posprzedawalam takze duże zakupy czekają nas a tu remont mieszkania za pasem. Ciężko będzie dlatego zakupy rozloze na cale wakacje żeby we wrResniu miec juz wszystko :) za tydzień mam Gina to może dowiem sie kto w brzuchu siedzi :)

Zgłoś nadużycie #1697 31 maja 2016, 13:00

izabela23 Supermama

Nacudja napisał(a)

allanka ja miałam w domu normalne ze szczebelkami, a turystyczne zgodnie z przeznaczeniem jeździło z nami na wyjazdy :)
Iza śliczny brzuszek :) Zastrzyki pomogły?

Jeszcze nie do końca ale juz ciut lepiej. Pewnie jeszcze jitro będę musiala wziac zazwyczaj tak mam ze 2 dni wezme i sie wycisza

Zgłoś nadużycie #1698 31 maja 2016, 13:03

Marzenaa Gotowa na wszystko

izabela23 napisał(a)

A tu moj brzuszek dolaczam na chwilę :-)

Ale ładny brzuszek Iza i jaka laseczka z Ciebie :)

Zgłoś nadużycie #1699 31 maja 2016, 13:37

Sysia12 Fajna mama
Iza brzuszek śliczny i ty śliczna 😄
Dziewczyny pracujące kiedy idziemy na zwolnienie ?? ?? Ja myślę że na kolejnej wizycie już poproszę   o zwolnienie😄

Zgłoś nadużycie #1700 31 maja 2016, 13:57

Karolajla Gotowa na wszystko
Ja myślę,że fajnym rozwiązaniem dla noworodzia są takie kołyski, w moim przypadku dostawka do łóżka która w dzień robiła za kołyske takie 2w1 była zbawieniem, dziecko w ciągu dnia miałam przy sobie i w nocy też a, że córka była cycoholikiem to dla mnie był to duży komfort.

Zgłoś nadużycie #1701 31 maja 2016, 14:18

Sysia12 napisał(a)

Iza brzuszek śliczny i ty śliczna 😄
Dziewczyny pracujące kiedy idziemy na zwolnienie ?? ?? Ja myślę że na kolejnej wizycie już poproszę   o zwolnienie😄

Od 1 lipca :)

Zgłoś nadużycie #1702 31 maja 2016, 14:24

Laviaa Fajna mama
Ja cały czas na zwolnieniu 😀
Miałam z synem bebetto Murano nigdy więcej tego wózka widzieć nie chce! Ciężki jak diabli, zwrotnosci zero! nigdy nie dam się już nabrać na wózki 3 w1 z tych tańszych. Łóżeczko mam zwykle z funkcją kołyski i szuflada po synku to mąż wyczyści i odnowi. Turystyczne póki co będzie w Polsce.

Marzenna też myślałam kiedyś o tym wózku z mutsy ale teraz już za innym patrzę.

Iza ty naprawdę wyglądasz pięknie!

Zgłoś nadużycie #1703 31 maja 2016, 14:34

Laviaa napisał(a)

Marzenna też myślałam kiedyś o tym wózku z mutsy ale teraz już za innym

A o jakim teraz myślisz? Ja na razie tylko tak pobieżnie oglądałam , nie wczytywalam się w opinie itp.

Zgłoś nadużycie #1704 31 maja 2016, 14:35

Laviaa Fajna mama
Bugaboo cameleon 3 może tani nie jest ale lekki zwrotny

Zgłoś nadużycie #1705 31 maja 2016, 14:35

Jeśli chodzi o zakupy to ja jeszcze nianie elektroniczna chce kupić.
Kiedyś tez zastanawiałam się nad łóżeczkiem takim dostawianym do łóżka ale chyba jednak zdecydujemy się na zwykłe ze szczebelkami.

Zgłoś nadużycie #1706 31 maja 2016, 14:39

Laviaa Fajna mama
Ja nianie mam na szczęście, monitor oddechu mnie kusi bardzo

Zgłoś nadużycie #1707 31 maja 2016, 14:39

Laviaa napisał(a)

Bugaboo cameleon 3 może tani nie jest ale lekki zwrotny

Ważne żeby był właśnie lekki i zwrotny na tym mi najbardziej zależy i żeby malo miejsca zajmował po zlozeniu :)
Fajny tez wózek, podoba mi się :)

Zgłoś nadużycie #1708 31 maja 2016, 14:42

Laviaa Fajna mama
Ten wózek składa się na części więc nie zajmuje dużo, można kupić adaptery do maxi coś i cybexa. Dla mnie musi być lekki żebym na 2 piętro wynosiła. Poręczny bo auto mamy nie za duże

Zgłoś nadużycie #1709 31 maja 2016, 14:45

A tak wygląda mój brzuszek

Zgłoś nadużycie #1710 31 maja 2016, 14:51

Laviaa Fajna mama
Superowy! Ja też dziś zrobię zdjęcie mojego