Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pazdziernikowa mama 2016:)

Zgłoś nadużycie #1631 30 maja 2016, 14:25

allanka Fajna mama
O nie mogę się doczekać już czereśni :) A truskawy właśnie przyniosłam z warzywniaka :) Też muszę sobie coś zamówić z ciuchów na lato, ale myślałam bardziej o długiej spódnicy ciążowej. Powiem wam, że po wyjściu przed chwilą na dwór to ja nie wiem jak przetrwam to lato, chyba ograniczę wychodzenie z mieszkania do minimum.

Zgłoś nadużycie #1632 30 maja 2016, 14:58

izabela23 Supermama

allanka napisał(a)

hehe ok :) Kot i tak mnie olał i sobie poszedł na balkon. U nas w mieszkaniu jest tak gorąco, że można by je wynajmować jako saunę :/
A jak wasze brzuchy dziewczyny? Bo ja to już mam tylko kilka ciuchów w które się mieszczę :D

Ja w zwykle spodnie się nie mieszczą tzn w jeansowe mam jedne jeansy ciążowe ale gdzie to w takie upały w długich spodniach mama mi kupiła ostatnio spodenki ciążowe za 5 złhihi w ssumie nie planuje większych zakupów ciążowych.

Jak masz gorąco to najlepiej zasłaniają rolety żeby słońce prosto do mieszkania nie wpadło. I w upały ja okno otwieram tylko na noc bo jak otwarty to dodatkowo wpada ciepło z zewnątrz a przy zamkniętym jest lepiej u mnie trochę efekty daje a mam mieszkanko na poddaszu 😉😉

widzę truskawkowe szaleństwo 😃 i ja dzisiaj jadłam swojskie pan sprzedawał kolo mamy domu 😀

Zgłoś nadużycie #1633 30 maja 2016, 15:01

Marzenaa Gotowa na wszystko
Cześć dziewczyny, dawno się nie odzywałam ale czytałam Was codziennie :) U mnie tez juz brzuszek spory, mam wrażenie, że z każdym dniem jest coraz większy. Porządki w szafie robiłam i sporo ciuchów wywiozlam do teściów , bo raczej się nie będą nadawały w najbliższym czasie. Dostałam kilka par spodni ciążowych po siostrze z dwóch par planuje zrobić dzisiaj krótkie spodenki wiec chociaż ten zakup mi odejdzie. Ale muszę kupić nowy stanik , bo z obecnego wyplywam ;)
U mnie w domu też gorąco , zaraz będę skręcać wiatrak, mąż wczoraj przyniósł z piwnicy :)

Zgłoś nadużycie #1634 30 maja 2016, 15:11

Nacudja Gotowa na wszystko

allanka napisał(a)

O nie mogę się doczekać już czereśni :) A truskawy właśnie przyniosłam z warzywniaka :) Też muszę sobie coś zamówić z ciuchów na lato, ale myślałam bardziej o długiej spódnicy ciążowej. Powiem wam, że po wyjściu przed chwilą na dwór to ja nie wiem jak przetrwam to lato, chyba ograniczę wychodzenie z mieszkania do minimum.

Spódnica jest fajna, ale w lesie mi będzie w niej mało wygodnie ;)
A jakie będzie lato to jeszcze nie wiadomo. Może teraz są upały, a potem letnie miesiące wcale nie będą nas rozpieszczać...

Marzenaa napisał(a)

Ale muszę kupić nowy stanik , bo z obecnego wyplywam ;)

O staniki też muszę jakieś nowe kupić, bo te za małe. Zaczynam się bać, bo piersi mi urosły po pierwszej ciąży. Teraz w drugiej są już większe i aż strach myśleć co będzie po ;) Zawsze chciałam mieć większe, ale bez przesady ;)
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #1635 30 maja 2016, 15:30

allanka Fajna mama
Iza nasze mieszkanko jest na 10, ostatnim piętrze. No i jest o tyle miło, że od rana słonko nam grzeje wprost w okna pokoju w którym śpimy, a po południu mamy dla odmiany saunę w kuchni :) I rolety niewiele pomagają, bo to chyba od sufitu tak grzeje. Póki co mam wentylator włączony i jest znośnie :) Ale jak sobie przypomnę zeszłoroczne upały to aż strach... 36 stopni i nawet pożyczony klimatyzator nie dawał rady :/ Ale całe szczęście mam nadzieję, że najpóźniej we wrześniu się stąd wyprowadzimy :)

Nacudja gdzieś czytałam ostatnio, że lato ma być jeszcze gorsze niż w zeszłym roku :( ale mam nadzieję, że jednak ktoś się pomylił i będzie do przeżycia :)

Zgłoś nadużycie #1636 30 maja 2016, 15:52

Laviaa Fajna mama
ja na szczescie mieszkam na drugim i narzekac nie moge :-) . staniki kupilam 3 nowe i zastanawiam sie czy wystarcza czy jeszcze raz bede musiala wymieniac. Po pierwszej ciazy piersi wrocily do starego rozmiaru mam nadzieje ,ze teraz zostana ciut wieksze ;-P

Zgłoś nadużycie #1637 30 maja 2016, 17:16

izabela23 Supermama
Macie czasami tak że jedna str brzucha macie jakby twarda a druga normalna? Bo ja po prawej str dzis mam ciagle taka "kolke"

Zgłoś nadużycie #1638 30 maja 2016, 17:23

Allanka z tego co pamiętam to w zeszłym roku ładny był sierpień, bo w lipcu byłam na urlopie i nic nie użyłam wakacji. Mam nadzieje, że teraz nadrobie 😊
My na parterze mieszkamy. Są plusy i minusy jak wszędzie. Ale na pewno chłodno, bo czasem nawet marzlam latem 😊
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #1639 30 maja 2016, 17:37

Laviaa napisał(a)

Ale Ci dobrze ja wizytę mam za tydzień. W piątek hemotoonkologa. Jeszcze zadzwonię dziś o termin do nefrologa i urologa.
Nie uwierzcie ale u nas właśnie burza jest 😕

U nas właśnie burza nadchodzi :) Dzięki temu już jest trochę chłodniej :) A ja wiatrak skręciłam...
Ja wizytę man w przyszłym tygodniu we wtorek.

Zgłoś nadużycie #1640 30 maja 2016, 17:42

Laviaa napisał(a)

ja na szczescie mieszkam na drugim i narzekac nie moge :-) . staniki kupilam 3 nowe i zastanawiam sie czy wystarcza czy jeszcze raz bede musiala wymieniac. Po pierwszej ciazy piersi wrocily do starego rozmiaru mam nadzieje ,ze teraz zostana ciut wieksze ;-P

Ja się zastanawiałam nad jednym, bo jak zaraz wyrosne to co potem zrobię z nimi. A biorac tempo jak rosna to obawiam sie, ze za jakies 2 miesiace moge potrzebowac nowego. Ale chyba kupie jednak dwa. W Etam dzisiaj fajne mierzyłam.

Zgłoś nadużycie #1641 30 maja 2016, 17:46

izabela23 napisał(a)

Macie czasami tak że jedna str brzucha macie jakby twarda a druga normalna? Bo ja po prawej str dzis mam ciagle taka "kolke"

Nie sprawdzam z reguły twardości brzucha ja i tak wszędzie mam twarde kulki pod skórą po zastrzykach ale często kluje mnie brzuch i to z reguły tylko po prawej stronie - klucie ponoć jest normalne bo więzadła się rozciągają wiec sie nie przejmuje. Nie dość że jestem pokluta od igieł to jeszcze mnie w nocy komar w brzuch ugryzł jakby nie mógł gdzie indziej i swędzi jak diabli😕

Zgłoś nadużycie #1642 30 maja 2016, 17:55

Laviaa Fajna mama
ja kupilam 3 na wyprzedazy w primarkcie :-D za grosze . Mam nadzieje ,ze posluza do konca ,a jak nie to moze jeszcze sie przydadza pozniej jak bede karmic

Zgłoś nadużycie #1643 30 maja 2016, 18:53

izabela23 Supermama
A mi piersi prawie sie nie zwiększyły co nabzmialo na poczatku to sie "odpäpowalo" ;)

Zgłoś nadużycie #1644 30 maja 2016, 19:46

Karolajla Gotowa na wszystko
Cześć dziewczyny, u nas dziś dla odmiany ulewa i grad ale mimo to duchota, teraz po deszczu powietrze fajne.
Ja wizytuje dopiero 17czerwca, ale w środe mam endokrynologa zobaczymy jak tam moje wyniki badań.
Co do zaslabniec to ja mam notorycznie, dziś byłam.u siostry z młodą żeby dziewczyny się pobawiły to ledwo szłam i chyba z 4 postoje robilysmy bo już prawie bym leżała.

Poza tym u nas wszystko ok, brzuch coraz większy z dnia na dzień :-)

Zgłoś nadużycie #1645 30 maja 2016, 19:58

allanka Fajna mama
Lato i ciąża to chyba jednak ciężka sprawa jest. Nie dość, że ciężko się zaczyna robić to jeszcze te omdlenia. A ja dzisiaj się czuję tak mega ciężko, jak słoń :/ No i trochę się zaczęłam martwić bo dzisiaj ani razu nie poczułam, żeby mały się ruszał, wczoraj też słabo z tym było. Tylko przedwczoraj sobie pohasał i to tak, że fajnie go czułam. Już nie mogę się doczekać przyszłego poniedziałku i wizyty.

Zgłoś nadużycie #1646 30 maja 2016, 20:15

Laviaa Fajna mama
Ja póki co dobrze się czuje ale co Będzie dalej tego nie jestem w stanie Przewidzieć. Mam Nadzieję że każda z nas da radę

Karolajla ja teraz mam brzuch jak z synem w 25 tyg ciąży, ale po 1 startowalam z waga większą o 8 kg, a po drugie teraz muszę leżeć.

Zgłoś nadużycie #1647 30 maja 2016, 20:25

Allanka a czy zima by była lepsza? Specjalna kurtkę trzeba kupić, ktora do niczego sie nie przyda. Brzuch utrudnialby zakladanie butow (latwiej zdecydowanie zalozyc klapki czy sandalki). slizko na ulicach i strach przed upadkiem. Tak naprawdę to chyba nie ma dobrej pory na ciążę 😊

Laviaa musimy dać radę 😊 Teraz to już nie ma wyjścia 😊

Zgłoś nadużycie #1648 30 maja 2016, 20:40

allanka Fajna mama

Nacudja napisał(a)

Allanka a czy zima by była lepsza? Specjalna kurtkę trzeba kupić, ktora do niczego sie nie przyda. Brzuch utrudnialby zakladanie butow (latwiej zdecydowanie zalozyc klapki czy sandalki). slizko na ulicach i strach przed upadkiem. Tak naprawdę to chyba nie ma dobrej pory na ciążę 😊

Laviaa musimy dać radę 😊 Teraz to już nie ma wyjścia 😊

no w ten sposób na to nie spojrzałam :D Masz rację :)

Zgłoś nadużycie #1649 30 maja 2016, 20:41

Laviaa Fajna mama
jasne nie damy sie tak łatwo. dziewczyny kiedy zaczynacie kompletowac wyprawke? Bo u mnie problem jest taki ,ze musze wszystko z pl przywiez...Rodzice przyjezdzaja do mnie 2 lipca i chca wszystko poprzywozic co jest po synku i nowe rzeczy , ktore musze kupic.Tym bardziej ,ze laktator ten co chce w pl tanszy, pieluszki tetrowe lepsze w pl...

Zgłoś nadużycie #1650 30 maja 2016, 23:11

kasik84 Gotowa na wszystko
Laviaa mam to samo mimo że w Uk wszystkiego pod dostatkiem ja jednak większość rzeczy kupuje w Pl, u nas naszczescie mąż będzie jeszcze raz we wrześniu więc wtedy zrobię mu listę co i jak.

Witam dziewczynki ja dalej urlopuje i korzystam z Cudnej pogody. Lecze też te nieszczęsne zeby kusi mnie skoczyć jeszcze raz na usg i zobaczyć czy dzidziuś się ujawni hehehe jakoś nie mogę uwierzyć że to ona jest.
Z Ciuszków to kupilam sobie jedną długa spódnice jedna sukienkę i 3 pary tenisowek hihi