Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pazdziernikowa mama 2016:)

Zgłoś nadużycie #1611 30 maja 2016, 8:12

Laviaa Fajna mama
Allanka ja praktycznie od początku ciąży tak się czuje jak dłużej pochodzę. Teraz miewam lepsze dni, ale ogólnie to nawet na zakupy mąż Jeździ bo mi słabo się robi i powietrza brakuje.

Kto wizytuje w tym tyg?

Zgłoś nadużycie #1612 30 maja 2016, 9:20

Nacudja Gotowa na wszystko
Ja jutro :) A w przyszłym tygodniu połówkowe :)

Aga witamy :) Jak brzuch? Problemy przeszły? A co do Twoich stresów i niepokojów, to allanka ma rację im mniej czytamy w internecie tym będziemy zdrowsze :) Niepokój i zamartwianie się będą nam już towarzyszyć zawsze. Teraz martwimy się o ciążę, potem o poród, o maleństwo, potem o większe dzieci a jak dorosną to będziemy się martwić ich dorosłym życiem i wyborami. Takie są uroki macierzyństwa :)

allanka niestety na zasłabnięcia nie poradzę wiele. mnie zdarzyło się raz w życiu w klasie maturalnej jak byliśmy na pielgrzymce na Jasnej Górze. Okazało się, że to jednak sprawy z ciśnieniem dużo za niskim. Może też Ci spadło i stąd to zasłabnięcie. Teraz czasem na początku ciąży zdarzały mi się zawroty głowy, ale szybko przeszło - wystarczyło posiedzieć.

Izabela przykro mi, że mąż wyjechał, ale jesteś dzielna babka i nawet nie zauważysz kiedy zleci te 6 tygodni :) Poza tym siedzenie w domu i leniuchowanie to teraz priorytet :)
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #1613 30 maja 2016, 9:32

Laviaa Fajna mama
Ale Ci dobrze ja wizytę mam za tydzień. W piątek hemotoonkologa. Jeszcze zadzwonię dziś o termin do nefrologa i urologa.
Nie uwierzcie ale u nas właśnie burza jest 😕

Zgłoś nadużycie #1614 30 maja 2016, 9:35

Niby dobrze, ale na usg muszę czekać. Moja ginka nie robi. W całej ciąży (tak samo jak w poprzedniej) będę miała 4, a Wy na każdej wizycie :)
A jak Twoje bóle? Nie wróciły?
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #1615 30 maja 2016, 9:41

Laviaa Fajna mama
Już lepiej, w sobotę trochę pobolewal mnie brzuch ale to chyba dlatego, że troszkę pochodzilam sobie. Ja po tych poronieniach to panikara jestem, boli źle, nie boli też źle bo się martwię czy wszystko ok...nie pamiętam już jak to z tymi ruchami czasami mi się wydaje, że coś czuję czasami, że kompletnie nic... Chyba osiwieje do października... Mówiłam już do męża, że ja powinnam zakupić sprzęt usg i 3 razy dziennie sprawdzać...

Zgłoś nadużycie #1616 30 maja 2016, 9:44

Sysia12 Fajna mama
Hej dziewczyny ale sie dzieje u was 😄
Iza szybko zleci i zobaczysz mąż będzie przy tobie znowu i jaki już będziesz miała brzuszek fajniutki😄

Ja dzisiaj mam wizytę po 15 i ja na każdej wizycie mam usg😄 trochę się denerwuje bo dzisiaj odbiór wyników z cytologii , niewiem czego się spodziewać 😄
A i jeszcze się pochwalę moja dzidzia już fajnie daje o sobie znać szczególnie wieczorem jak leżę😄
U mnie dziś pogoda piękna choć bardzo duszno więc coś mi sie wydaje że wieczorem też przyjdzie burza.

Zgłoś nadużycie #1617 30 maja 2016, 9:54

Laviaa lepiej niech nie boli :) Ból taki czy inny wcale nie musi towarzyszyć ciąży, a jego brak nie świadczy o tym, że dzieje się coś złego :) Czasem zaboli brzuch, bo macica się rozciaga, coś zakłuje w pachwinach i takie tam, ale cieszmy się, że tylko tyle. Na bóle jeszcze przyjdzie czas ;) Ruchy pewnie lada dzień poczujesz, tak że nie będziesz miała wątpliwości, że to to :)
Sysia daj znać po wizycie :)

Zgłoś nadużycie #1618 30 maja 2016, 10:01

Laviaa Fajna mama
Ja zupełnie nie pamiętam nic z 1 ciąży 😔 czekam na ruchy i doczekać się nie mogę.

Zgłoś nadużycie #1619 30 maja 2016, 10:05

Ja z kolei mam takie wspomnienia, że teraz wszystko wydaje mi się inne :) Ale po prostu może pamięć płata figle :)

Zgłoś nadużycie #1620 30 maja 2016, 10:10

Sysia12 Fajna mama

Nacudja napisał(a)

Ja z kolei mam takie wspomnienia, że teraz wszystko wydaje mi się inne :) Ale po prostu może pamięć płata figle :)

Ja mam to samo dużo pamietam z pierwszej ciąży i też nawet wczoraj mężowi mówiłam że zupełnie inaczej się zachowujemy w tej ciąży i fakt objawy miałam takie same jak z Mają ale inaczej do tego podchodzę 😄

Zgłoś nadużycie #1621 30 maja 2016, 10:11

Sysia12 Fajna mama

Nacudja napisał(a)

Laviaa lepiej niech nie boli :) Ból taki czy inny wcale nie musi towarzyszyć ciąży, a jego brak nie świadczy o tym, że dzieje się coś złego :) Czasem zaboli brzuch, bo macica się rozciaga, coś zakłuje w pachwinach i takie tam, ale cieszmy się, że tylko tyle. Na bóle jeszcze przyjdzie czas ;) Ruchy pewnie lada dzień poczujesz, tak że nie będziesz miała wątpliwości, że to to :)
Sysia daj znać po wizycie :)

Dam znać ale pewne dopiero wieczorem 😄

Zgłoś nadużycie #1622 30 maja 2016, 10:14

izabela23 Supermama

Laviaa napisał(a)

Allanka ja praktycznie od początku ciąży tak się czuje jak dłużej pochodzę. Teraz miewam lepsze dni, ale ogólnie to nawet na zakupy mąż Jeździ bo mi słabo się robi i powietrza brakuje.

Kto wizytuje w tym tyg?

Ja wizytuje w czwartek lekarz kazal mi wpasc do niego do szpitala na oddział.

Ja ostatnio poczułam ruchy ale do dzisiaj cisza

Zgłoś nadużycie #1623 30 maja 2016, 10:26

allanka Fajna mama
A ja mam wizytę dopiero za tydzień w poniedziałek, oby ten tydzień szybko przeleciał. Zazdroszczę wizytującym już dzisiaj :) No i jestem już we Wrocławiu, ale tutaj jest smutno, znowu będę gadać z kotem :p

Iza te 6 tygodni to przeleci tak szybko, że ani się obejrzysz, a będziesz miała męża znowu obok :)

Zgłoś nadużycie #1624 30 maja 2016, 10:30

Laviaa Fajna mama
Jak mój Mąż jeździł do de na początku sam to dla mnie najgorsze były pierwsze 4 dni, później leciało. Więc współczuję Izie. Za to nagroda Będzie ogromna 😀

Zgłoś nadużycie #1625 30 maja 2016, 11:28

allanka nie gadaj z kotem, tylko pisz do nas :)

Zgłoś nadużycie #1626 30 maja 2016, 13:16

allanka Fajna mama

Nacudja napisał(a)

allanka nie gadaj z kotem, tylko pisz do nas :)

hehe ok :) Kot i tak mnie olał i sobie poszedł na balkon. U nas w mieszkaniu jest tak gorąco, że można by je wynajmować jako saunę :/
A jak wasze brzuchy dziewczyny? Bo ja to już mam tylko kilka ciuchów w które się mieszczę :D

Zgłoś nadużycie #1627 30 maja 2016, 13:27

Ja doły to już tylko ciążowe :) Niby zmieszczę się w jakieś spodnie z gumą ale pije mnie już, więc po co się męczyć. łatwiej jest z bluzką, bo nawet jak opina brzuszek to jeszcze ujdzie. mimo to staram się już zakładać luźniejsze ciuchy dla własnej wygody, bo brzuch mam już spory :)

Zgłoś nadużycie #1628 30 maja 2016, 13:29

askli Supermama
ja mam wizyte teraz w czwartek :)
ale chyba rwa mnie dopada.... miała któraś?
forever young :D

Zgłoś nadużycie #1629 30 maja 2016, 13:31

anoli Zaprawiona w bojach

allanka napisał(a)

hehe ok :) Kot i tak mnie olał i sobie poszedł na balkon. U nas w mieszkaniu jest tak gorąco, że można by je wynajmować jako saunę :/
A jak wasze brzuchy dziewczyny? Bo ja to już mam tylko kilka ciuchów w które się mieszczę :D

Hej
No właśnie co do brzuszka to mój tak wystrzelil ze wczoraj zamowilam juz spodenki ciazowe z hm bo zostaly mi tylko leginsy i nie dosc ze dlugie to jeszcze czarne - kiepska sprawa w takie upaly.
Dzisiaj jeszcze zaliczylam maraton apteczny za witaminami ktore przepisal mi lekarz - udalo mi sie dopiero w czwartej aptece :)

A z dobrych wiesci to u mnie od czwartku w pelni otwarty sezon truskawkowy - jestem codziennym gosciem na straganie :)

Zgłoś nadużycie #1630 30 maja 2016, 13:40

Też zamówiłam krótkie spodnie, żeby na urlopie mieć w czym chodzić. Został mi jeszcze kostium i więcej zakupów ciuchów ciążowych nie planuję, bo zostały z poprzedniej ciąży.

A truskawki - pychotka. Też mam codziennie :) Teraz na czereśnie już czekam :)