Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pazdziernikowa mama 2016:)

Zgłoś nadużycie #1571 25 maja 2016, 12:11

izabela23 Supermama
Jejciu chcę już wieczór i wizytę...

Zgłoś nadużycie #1572 25 maja 2016, 12:31

Laviaa Fajna mama
Iza znam ten ból , ja nie cierpie wieczornych wizyt! caly dzien sie czlowiek stresuje i zastanawia. Napenwo wszystko jest dobrze! ciekawe jak sie maja maluchy i czy bedzie widac obie plci

Zgłoś nadużycie #1573 25 maja 2016, 13:03

izabela23 Supermama

Laviaa napisał(a)

Iza znam ten ból , ja nie cierpie wieczornych wizyt! caly dzien sie czlowiek stresuje i zastanawia. Napenwo wszystko jest dobrze! ciekawe jak sie maja maluchy i czy bedzie widac obie plci

Oby chociaż bardziej zalezy aby dowiedzieć się że szuka ok i szew ładnie trzyma.
Chyba poczułam pierwszy ruch :-) :-)

Zgłoś nadużycie #1574 25 maja 2016, 13:37

Nacudja Gotowa na wszystko

izabela23 napisał(a)

Jejciu chcę już wieczór i wizytę...

Iza będzie dobrze :) Masz dziś też usg? Może drugi maluch się ujawni :)
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #1575 25 maja 2016, 15:11

izabela23 Supermama

Nacudja napisał(a)

Iza będzie dobrze :) Masz dziś też usg? Może drugi maluch się ujawni :)

Tak mam usg na każdej wizycie zawsze mam :-)

Zgłoś nadużycie #1576 25 maja 2016, 16:07

kasik84 Gotowa na wszystko
Hej melduje się z słonecznej Pl.
Iza powodzenia na wizycie
Lavia jak dobrze ze z dzidzia wszystko dobrze.
Nacudja skarpetki bombowe.
Wizytę miałam wczoraj dzidzia ma już 10 cm i wszystkie parametry narządy prawidłowe, niestety chowala się cały czas i zaciskala nóżki lekarz coś napomknal że na jego oko to ona ale bez przekonania i pewności także muszę czekać do 4 lipca na kolejne usg połowkowe

Zgłoś nadużycie #1577 25 maja 2016, 18:31

allanka Fajna mama
@Laviaa skarpetki wystrzałowe, już nie mogę się doczekać kiedy sama będę powoli robiła takie zakupy :D

@izabela23 trzymam kciuki za wizytę, żeby wszystko było idealnie no i co by drugie maleństwo pięknie się odsłoniło i pokazało czy jest dziewczynką czy chłopcem :)

@kasik84 no to u nas jest tak samo, pan doktor powiedział, że na jego oko chłopiec, ale musimy poczekać do połówkowego na jakieś konkretniejsze potwierdzenie :) Odpoczywaj sobie spokojnie w słoneczniej polsce i korzystaj z pogody póki jest :D

@Nacudja dzięki, że pytasz. Myślę, że te pobolewania brzucha i jakieś kłucie to z niewyspania było. Odespałam sobie i następnego dnia obudziłam się jak nowo narodzona :D Nadal wypoczywam sobie u rodziców w sumie to głównie wygrzewam się w cieniu i czytam książki :)

A dzisiaj, przed chwilą miałam takie dziwne coś. Jak siadałam to poczułam jakby no dosłownie to jakby od środka, w podbrzuszu ktoś mi ręką przejechał. To było tak wyraźne, że się przestraszyłam, że coś złego się dzieje i przez 10 minut się nie poruszyłam... Byłam pewna że czuję już powoli jak dzieciątko zaczyna się ruszać i było to bardziej jak skrzydełka motyla od środka. Powiedzcie mi, że mnie pogrzało i panikuję i, że to normalne. Jeszcze tak nie miałam.

Zgłoś nadużycie #1578 25 maja 2016, 20:09

Loko Zaprawiona w bojach
hej dziewczyny :) ja o ciąży dowiedziałam sie dopiero tydzien temu..ale mam takie nietypowe pytanko ;) bo zapewne znacie już płeć maluszków i czy u Was potwierdza się zasada, ze na dziewczynkę najlepiej kochać się kilka dni prze owulacja a na chłopca w dzień owulacji albo dzien po?Chodzi mi o zasadę ze Y są słabsze ale szybsze natomiast X odpowiadające za dziewczynkę wolniejsze ale dłużnej żyją ;)

Zgłoś nadużycie #1579 25 maja 2016, 21:15

Asieeeeeeek Świeżo upieczona
Witam mamusie.. Ja również się dołączam :) Jestem obecnie w 22 tc...
A w 20 miałam usg i jeszcze nie wiem jakiej płci będzie dziecko..
W pierwszej ciąży dowiedziałam się że będę miała synka już w 18tc.. Pamiętam, że kochaliśmy się wtedy w dzień owulacji :)

Zgłoś nadużycie #1580 25 maja 2016, 22:42

adzik535 Gotowa na wszystko
Nacudja w roli żony? Tak samo jak przed tylko juz sie tak nie cackam z teściową :P my ze sobą 8 lat jestesmy to ślub to tylko kwestia formalna byla :)
.
Ruchy juz nawet maz pod ręką czuje :) i dalej jestem Kinder niespodzianka i nie wiem kto w brzuszku mieszka :) następna wizyt 07.06 to może wtedy się dowiem w koncu! :) wg kalendarza chińskiego wychodzi ze chłopiec ale kto wie co tam miedzy nogami skrywa :)

Zgłoś nadużycie #1581 26 maja 2016, 7:54

izabela23 Supermama
Hej :-) na wizycie wszystko dobrze :-) szew trzyma, maluchy zdrowe lekarz powiedzial ze jeden to straszny akrobata oczywiście syn a drugie przykleilo sie dupka do gornej scianki i nie ujawnilo sie :-) kolejna wizyta za tydz

Zgłoś nadużycie #1582 26 maja 2016, 9:04

Laviaa Fajna mama
Dziewczyny super wiadomośći oby tak dalej.
Niby długi weekend ale mąż mój w pracy. Za to sobota niedziela wolne. Skoczymy do centrum handlowego bo chciałam kupić w h&m leginsy ciążowe i jakaś bluzę. Myślałam, że obejdzie się bez ale niestety. Poza tym karuzele z pozytywką kupimy i będziemy do brzusia przestawiać żeby dzidzia słyszała i się nie stresowala.

Zgłoś nadużycie #1583 26 maja 2016, 10:36

Adzik podejrzewałam, że ślub to formalność, ale pamiętam, że ja to mocno przeżyłam. Niby nic się nie zmieniło a jednak. Byłam nagle żona, z nowym nazwiskiem i w ogóle. Jakoś mną to tak wstrząsnęło 😆 A w brzuchu masz jakiegoś mega wstydziocha, ale najważniejsze, że fika koziołki i że wszystko ok 😊

Iza super wieści 😊 Może drugi maluch zechce się ujawnić za jakiś czas. Może nie będzie taki uparty jak lokator adzik 😊

Laviaa a u nas długi weekend i oczywiście pogoda się zepsuła. Niby ciepło, ale to nie to co było. Nawet słońca nie ma, bo chmury przyszły. No i życzę udanych zakupów 😊 Ja pamiętam, że na brzuch zakladalam słuchawki ale tak trochę na sile i bez przekonania 😊
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #1584 26 maja 2016, 10:41

Karolajla Gotowa na wszystko

adzik535 napisał(a)

Nacudja w roli żony? Tak samo jak przed tylko juz sie tak nie cackam z teściową :P my ze sobą 8 lat jestesmy to ślub to tylko kwestia formalna byla :)
.
Ruchy juz nawet maz pod ręką czuje :) i dalej jestem Kinder niespodzianka i nie wiem kto w brzuszku mieszka :) następna wizyt 07.06 to może wtedy się dowiem w koncu! :) wg kalendarza chińskiego wychodzi ze chłopiec ale kto wie co tam miedzy nogami skrywa :)

Ja też Kinder niespodzianka :D Teraz czekam na wizytę 17 może wtedy pokaże co tam chowa, hehe

Zgłoś nadużycie #1585 26 maja 2016, 10:51

Laviaa Fajna mama
U nas też długi weekend ale mąż ma płatne 100% extra jak jest w pracy, teraz każdy dodatkowy grosz się przyda. Pogoda słoneczna więc narzekać nie mogę

Zgłoś nadużycie #1586 26 maja 2016, 21:20

No i po dniu matki 😊 Czym zaskoczyły Was Wasze maluchy? Prezenty, laurki, wierszyki? 😊

Zgłoś nadużycie #1587 27 maja 2016, 7:23

Sysia12 Fajna mama

Nacudja napisał(a)

No i po dniu matki 😊 Czym zaskoczyły Was Wasze maluchy? Prezenty, laurki, wierszyki? 😊

Moja jeszcze za malutka ale słodki calusek był 😄😄

Zgłoś nadużycie #1588 27 maja 2016, 8:46

izabela23 Supermama
czesc :)
My wczoraj sobie grillowaliśmy z przyjaciółmi, mąż wszystko przygotował,a ja oczywiście grillowałam w pozycji leżącej ;) dzisiaj niestety to odchorowuje,bo nie mogę jeść takich ciężkich potraw,ale weź nie zjedz jak miałam taką ogromną ochotę :(

Widzę,że Wy w większości też miło spędziłyście dzień :) mi smutno zaczyna być,bo mąż wyjeżdża w niedzielę i znowu 6 tyg bez Niego :(

Zgłoś nadużycie #1589 27 maja 2016, 14:13

Ja od syna dostałam świecznik z masy solnej w kształcie serca, który zrobił w przedszkolu i bukiet kwiatków zerwanych pod blokiem 😊

A dziś mam tragiczny dzień. Najpierw w sklepie okazało się, że nie mam w portfelu ani grosza, potem w autobusie zorientowałam się, że nie mam kluczy do domu i biegiem wracalam, zeby zdarzyc przed wyjsciem meza. A jak poszłam odebrać przesyłkę z prezentem na dzień dziecka to okazalo się, że jakimś cudem zamówiłam ja na inna pocztę. Masakra jakaś 😕

Zgłoś nadużycie #1590 27 maja 2016, 14:15

Iza my grillujemy jutro u teściów. A 6 tygodni zleci szybko. Jesteś dzielna babka i dasz rade 😊