Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pazdziernikowa mama 2016:)

Zgłoś nadużycie #1431 16 maja 2016, 17:51

Nacudja Gotowa na wszystko

Laviaa napisał(a)

w koncu odpocziesz i zrelaksujesz sie , na spokojnie wyprawke przygotujesz

Z tym odpoczynkiem może być różnie, bo z końcem czerwca zamykają przedszkole wiec Młody będzie ze mną w domu. Liczę na to, że odpocznę w czasie 3- tygodniowego wyjazdu w końcu mąż będzie z nami non stop 😊
A wyprawkę trzeba tylko odkurzyc i dokompletowac, bo większość juz jest i była zostawiana z pełną świadomością, że się przyda 😊
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #1432 16 maja 2016, 18:02

askli Supermama
Nacudja gratuluje zastępstwa 😳 ja jeszcze chyba nie prędko będę mieć...

Gdzie Jedziecie na wakacje? Planujecie dziewczyny coś?
forever young :D

Zgłoś nadużycie #1433 16 maja 2016, 18:45

Sysia12 Fajna mama

askli napisał(a)

My jedziemy na mazury rezerwacje już mamy , wiec teraz tylko czekać😄

Zgłoś nadużycie #1434 16 maja 2016, 18:47

Sysia12 Fajna mama

Nacudja napisał(a)

Z tym odpoczynkiem może być różnie, bo z końcem czerwca zamykają przedszkole wiec Młody będzie ze mną w domu. Liczę na to, że odpocznę w czasie 3- tygodniowego wyjazdu w końcu mąż będzie z nami non stop 😊
A wyprawkę trzeba tylko odkurzyc i dokompletowac, bo większość juz jest i była zostawiana z pełną świadomością, że się przyda 😊

To tak samo jak u mnie też wyprawka jest w komplecie , dobrze że znowu dziewczynka będzie bo z chłopcem musiałabym sporo dokupić 😄😄

Zgłoś nadużycie #1435 16 maja 2016, 18:56

allanka Fajna mama
Ale wam zazdroszczę, ja dla dziecka nie mam zupełnie kompletnie nic :) Ale myślę, że się uzbiera, chociaż póki co jeszcze o tym nie myślę. Pewnie za kilka miesięcy zacznę działać w tym temacie.
A co do wakacji nie mamy żadnych planów, znając życie to nigdzie nie pojedziemy. Jesteśmy teraz na etapie odkładania na kredyt i wyprawkę :) Oczywiście nie udało się odłożyć jeszcze ani grosza :p Ale chciałabym wyskoczyć gdzieś chociaż na weekend.

Zgłoś nadużycie #1436 16 maja 2016, 19:22

askli napisał(a)

My jedziemy na Kaszuby 😊 Woda, lasy i święty spokój 😊
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #1437 16 maja 2016, 19:26

Sysia12 napisał(a)

To tak samo jak u mnie też wyprawka jest w komplecie , dobrze że znowu dziewczynka będzie bo z chłopcem musiałabym sporo dokupić 😄😄

Ja mam po chłopcu i nie zamierzam szaleć. Tym bardziej, ze juz wiem jak szybko takie dziecko rosnie. Myślę, że takim maluchom jest obojętne jakie mają kolory ciuchów czy wózka. Poza tym starałam się większość rzeczy kupować w uniwersalnych kolorach 😊

Zgłoś nadużycie #1438 16 maja 2016, 19:32

Sysia12 Fajna mama

Nacudja napisał(a)

Ja mam po chłopcu i nie zamierzam szaleć. Tym bardziej, ze juz wiem jak szybko takie dziecko rosnie. Myślę, że takim maluchom jest obojętne jakie mają kolory ciuchów czy wózka. Poza tym starałam się większość rzeczy kupować w uniwersalnych kolorach 😊

Ja też kupowałam w ubranka w uniwersalnych kolorach ale teściowa kupowała dużo i wszystko w różu więc nie miałam wyboru😄😄 a fakt dzieci za szybko rosną

Zgłoś nadużycie #1439 16 maja 2016, 19:48

Laviaa Fajna mama
ja tez odlozylam wszystko ale teraz wyjdzie w trakcie co dokupic trzeba ale na to bedzie jeszcze czas poki co modle sie o kazdy dzien zeby bylo wszystko ok z dzieckiem.

ja w tym roku jade do łóżkowic czyli na kanape przed tv ;-)

Zgłoś nadużycie #1440 16 maja 2016, 19:53

Sysia moja teściowa nie była zainteresowana, zresztą nadal nie jest, także mam to co sama kupilam 😊
Laviaa ja też będę tylko braki uzupełniać. I uwierz wreszcie, że teraz będzie dobrze. Jesteś pod opieką lekarzy i oni wiedzą co robić, żeby Wam pomóc 😊 Wszystkie wspólnie będziemy robić listy wyprawkowe i co spakować do szpitala 😊 Głowa do góry 😊

Zgłoś nadużycie #1441 16 maja 2016, 20:09

Sysia12 Fajna mama

Laviaa napisał(a)

ja tez odlozylam wszystko ale teraz wyjdzie w trakcie co dokupic trzeba ale na to bedzie jeszcze czas poki co modle sie o kazdy dzien zeby bylo wszystko ok z dzieckiem.

ja w tym roku jade do łóżkowic czyli na kanape przed tv ;-)

Wszystko będzie dobrze zobaczysz , nie denerwuj się bo dzidzia czuje wszystko 😄 myśl pozytywnie

Zgłoś nadużycie #1442 16 maja 2016, 20:35

Laviaa Fajna mama
dziekuje wam dziewczyny za zrozumienie staram sie myslec pozytywnie gdzies tam z tylu glowy mysle o wozku poscieli do lozeczka i oczywiscie najwazniejsze imie dla kruszynki

Zgłoś nadużycie #1443 16 maja 2016, 20:43

Sysia12 Fajna mama

Laviaa napisał(a)

dziekuje wam dziewczyny za zrozumienie staram sie myslec pozytywnie gdzies tam z tylu glowy mysle o wozku poscieli do lozeczka i oczywiscie najwazniejsze imie dla kruszynki

No i tym sobie głowę zaprzataj a nie zmartwieniami😄😄😄

Zgłoś nadużycie #1444 16 maja 2016, 21:25

O właśnie imię ważna sprawa 😊 My czekamy do czerwca i potwierdzenia płci a potem otwarta wojna, bo nikt nie chce na razie odpuścić ;-) Jeśli będzie jednak chłopiec to mamy wybrane, a dla dziewczyny mamy konflikt 😊

Zgłoś nadużycie #1445 16 maja 2016, 21:41

Sysia12 Fajna mama

Nacudja napisał(a)

O właśnie imię ważna sprawa 😊 My czekamy do czerwca i potwierdzenia płci a potem otwarta wojna, bo nikt nie chce na razie odpuścić ;-) Jeśli będzie jednak chłopiec to mamy wybrane, a dla dziewczyny mamy konflikt 😊

To tak jak u nas dla chłopca mieliśmy wybrane już konkretnie a tu wyszło że jednak dziewczynka i imienia brak 😄😄😄

Zgłoś nadużycie #1446 16 maja 2016, 22:13

allanka Fajna mama
U nas mąż jest pewny, że będzie chłopak ;) A ja czekam do czerwca na połówkowe :) No i imię mamy tylko dla chłopca wybrane. Dla dziewczynki podoba mi się niesamowicie imię Marianna, ale mój mąż nie chcę o nim nawet słyszeć :p Tak więc chyba musi być jednak ten chłopak ;) Wydaje mi się, że czuję jak się rusza. Wydaje mi się, bo nie mam pojęcia czy to własnie to, ale to chyba jednak to :) No i mój brzuch robi się coraz większy, jestem w szoku, że rośnie tak szybko. To chyba nic złego co?

Zgłoś nadużycie #1447 16 maja 2016, 22:18

Sysia12 Fajna mama

allanka napisał(a)

U nas mąż jest pewny, że będzie chłopak ;) A ja czekam do czerwca na połówkowe :) No i imię mamy tylko dla chłopca wybrane. Dla dziewczynki podoba mi się niesamowicie imię Marianna, ale mój mąż nie chcę o nim nawet słyszeć :p Tak więc chyba musi być jednak ten chłopak ;) Wydaje mi się, że czuję jak się rusza. Wydaje mi się, bo nie mam pojęcia czy to własnie to, ale to chyba jednak to :) No i mój brzuch robi się coraz większy, jestem w szoku, że rośnie tak szybko. To chyba nic złego co?

Absolutnie nic złego dzidzia rośnie to i brzuszek rośnie 😄 mój też już dosyć spory jest a i ruchy też już czuje najlepsze są teraz tak od 21 czuje jak szaleje w brzuchu 😄

Zgłoś nadużycie #1448 17 maja 2016, 8:25

izabela23 Supermama
Hej ja jestem w szpitalu w Warszawie, dzisiaj mają podobno zakładać mi szew na szyjke także proszę,trzymajcie kciuki.

Zgłoś nadużycie #1449 17 maja 2016, 9:04

Sysia12 Fajna mama

izabela23 napisał(a)

Hej ja jestem w szpitalu w Warszawie, dzisiaj mają podobno zakładać mi szew na szyjke także proszę,trzymajcie kciuki.

Trzymamy✊✊✊✊✊✊ mocno mocno 😄 będzie dobrze zobaczysz 😄

Zgłoś nadużycie #1450 17 maja 2016, 9:05

izabela23 napisał(a)

No to super, że podjęli taką decyzję :) Trzymamy mocno :)