Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pazdziernikowa mama 2016:)

Zgłoś nadużycie #1371 12 maja 2016, 15:51

sonne Gotowa na wszystko

allanka napisał(a)

Na chałubińskiego moja koleżanka rodziła i zawalili trochę sprawę. Olali ją zupełnie, bo akurat jakaś żona lekarza rodziła. A ona po dwóch dniach błagała ich o to, żeby coś zrobili. No i w końcu zrobili jej cesarkę i okazało się, że w ostatniej chwili... Całe szczęście z dzieciaczkiem jest wszystko w porządku.
A mogę spytać z jakiego rejonu wrocławia jesteś? :)

A co do zachcianek to właśnie wypiłam koktajl truskawkowy, zagryzłam piernikiem i nektarynką. No, a teraz idę gotować grochówkę. A w lodówce czeka na mnie śledzik. Nie ogarniam tego :p

Ja dziś miałam ochotę na arbuza i jak zjadałam to było mi mega niedobrze. A tak to rzadko miewam zachcianki.
A mieszkam na Muchoborze. A ty?

Zgłoś nadużycie #1372 12 maja 2016, 16:08

allanka Fajna mama

sonne napisał(a)

Ja dziś miałam ochotę na arbuza i jak zjadałam to było mi mega niedobrze. A tak to rzadko miewam zachcianki.
A mieszkam na Muchoborze. A ty?

A ja na Szczepinie póki co :) Ale szukamy mieszkanka i mamy nadzieję, że jak się dzidzia urodzi to będziemy już na swoim :)

Zgłoś nadużycie #1373 12 maja 2016, 17:49

Marzenaa Gotowa na wszystko

allanka napisał(a)

O zjadłabym sobie takiego ogórasa małosolnego takiego nie do końca ukiszonego hmmm pycha :D ale dzisiaj to chyba już za dużo zjadłam, a jeszcze zupa się robi :) Na kolejnej wizycie to pewnie będzie znowu dużo kilogramów na plusie :/

Ogórki mają niewiele kalorii wiec można jesc do woli ;) A w sklepie dzisiaj widziałam malosolne może jutro pójdę kupić , bo mi narobiłas ochoty na nie ;)

Zgłoś nadużycie #1374 12 maja 2016, 18:07

Karolajla Gotowa na wszystko
Ogorasy mniaam ale tylko kiszone, ostatnio zjadłam prawie cały słoik :-D

Zgłoś nadużycie #1375 12 maja 2016, 18:09

kasik84 Gotowa na wszystko
A mi się dzisiaj tak naleśników z twarożekiem i musem malinowym zachciało że mimo że miałam mięso na mielone już doprawione zrobiłam naleśniki hehe

Zgłoś nadużycie #1376 12 maja 2016, 20:13

askli Supermama
Ja od początku ciąży nie toleruje mięsa 😂 zupełnie mi nie podchodzi...
forever young :D

Zgłoś nadużycie #1377 12 maja 2016, 20:42

kasik84 Gotowa na wszystko

askli napisał(a)

Ja od początku ciąży nie toleruje mięsa 😂 zupełnie mi nie podchodzi...

Ja też nie koniecznie za to moi chlopcy bardzo mięsni. Dziś jednak palaszowali naleśniki tylko im się uszy trzesly

Zgłoś nadużycie #1378 12 maja 2016, 20:56

Ja tez ani na mięso ani na wędliny nie mam wcale ochoty.

Zgłoś nadużycie #1379 12 maja 2016, 21:06

allanka Fajna mama
Mi się zmieniło tyle, że przestawiłam się ze słodyczy na owoce. Tak sobie właśnie leżę i myślę, że tak bardzo chciałabym już poczuć ruchy mojego maleństwa. Mam nadzieję, że to już niedługo się stanie.

Zgłoś nadużycie #1380 12 maja 2016, 21:09

anoli Zaprawiona w bojach
Uff ja już po wizycie. Chyba najdłuższa w moim życiu 1 ,15 h w gabinecie :) wrażenia bardzo pozytywne jesli chodzi o lekarza baardzo dokladny. Wszystko wymierzone, sprawdzone na wyniki z krwi musze poczekac do przyszlego tygodnia. Jedyne co to serduszko sprawdzał kilkakrotnie bo szybciutko bije.

No i ....... płeć.... tu znów nic pewnego lekarz obstawial na synka ale ręki nie da uciąć. Powiedzial ze na 80% obstawia chlopaka :)

Zgłoś nadużycie #1381 12 maja 2016, 21:20

anoli napisał(a)

Uff ja już po wizycie. Chyba najdłuższa w moim życiu 1 ,15 h w gabinecie :) wrażenia bardzo pozytywne jesli chodzi o lekarza baardzo dokladny. Wszystko wymierzone, sprawdzone na wyniki z krwi musze poczekac do przyszlego tygodnia. Jedyne co to serduszko sprawdzał kilkakrotnie bo szybciutko bije.

No i ....... płeć.... tu znów nic pewnego lekarz obstawial na synka ale ręki nie da uciąć. Powiedzial ze na 80% obstawia chlopaka :)

Gratuluję !! :)

Zgłoś nadużycie #1382 12 maja 2016, 21:36

Sysia12 Fajna mama

anoli napisał(a)

To faktycznie posiedziałaś sobie w gabinecie troszke😄😄😄 i fajnie że z dzidzi wszystko dobrze😄😄😄

Zgłoś nadużycie #1383 12 maja 2016, 22:21

allanka Fajna mama
@anoli super, że wszystko ok :) No to jesteśmy we dwie, u nas też na 80% chłopak :D

Zgłoś nadużycie #1384 12 maja 2016, 22:45

adzik535 Gotowa na wszystko
Ja już od tygodnia czuję dzidziusia :) Z jednej strony super że daje znac ze jest...ale z drugiej niepokój jak się lezy i czeka i czeka na jakies pukniecie :) i tak źle i tak niedobrze :P

Zgłoś nadużycie #1385 13 maja 2016, 7:39

Sysia12 Fajna mama

adzik535 napisał(a)

Ja już od tygodnia czuję dzidziusia :) Z jednej strony super że daje znac ze jest...ale z drugiej niepokój jak się lezy i czeka i czeka na jakies pukniecie :) i tak źle i tak niedobrze :P

Ty już prawie 19tydz ale to szybko leci ja😄 gratuluję ruchów dzidzi 😄 ja czekam z utęsknieniem

Zgłoś nadużycie #1386 13 maja 2016, 8:37

Nacudja Gotowa na wszystko
Ja też nie jestem teraz mięsna. Zjem jak muszę, ale ochoty na nie nie mam.

Anoli nieważne ile trwała wizyta, ważne że z dzieckiem wszystko ok :) Ale to miłe w sumie, że poświęcił Ci tyle czasu :)

Adzik ja czuję ruchy od soboty i doskonale rozumiem stres związany z wyczekiwaniem na jakiś odzew z brzucha :) Co prawda wróciło moje mega zmęczenie i tak szybko zasypiam, że nawet się nie zdążę bardzo zestresować jak się nie doczekam tego ruchu ;)

A dziś znowu wstałam z bólem głowy :( Jeszcze nigdy nie bolała mnie głowa tak często, jak teraz :(
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #1387 13 maja 2016, 8:38

Nacudja Gotowa na wszystko
Irving a jak Twoje usg? :)
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #1388 13 maja 2016, 11:24

Nacudja napisał(a)

Ja też nie jestem teraz mięsna. Zjem jak muszę, ale ochoty na nie nie mam.

Anoli nieważne ile trwała wizyta, ważne że z dzieckiem wszystko ok :) Ale to miłe w sumie, że poświęcił Ci tyle czasu :)

Adzik ja czuję ruchy od soboty i doskonale rozumiem stres związany z wyczekiwaniem na jakiś odzew z brzucha :) Co prawda wróciło moje mega zmęczenie i tak szybko zasypiam, że nawet się nie zdążę bardzo zestresować jak się nie doczekam tego ruchu ;)

A dziś znowu wstałam z bólem głowy :( Jeszcze nigdy nie bolała mnie głowa tak często, jak teraz :(

Ja od jakiegoś czasu mam takie migreny, że głowa mała, czasem potrafi mnie taki ból głowy trzymać nawet pół dnia jak nie lepiej, co jakiś czas zdarza mi się,tak samo jak.zawroty głowy, je mam non stop, szczególnie jak wstaje to az mam biało przed oczami, i muszę się czegoś przytrzymać, ale wyniki badań mam w porządku więc to zmęczenie materiału i mam pić minimum 2litry wody dziennie.

Zgłoś nadużycie #1389 13 maja 2016, 11:25

A ruchy też czuję już od jakiegoś tygodnia :-)

Zgłoś nadużycie #1390 13 maja 2016, 11:30

Karolajla napisał(a)

A ruchy też czuję już od jakiegoś tygodnia :-)

Wow to szybko poczulas ruchy :)
Może i ja niedługo poczuje :)