Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pazdziernikowa mama 2016:)

Zgłoś nadużycie #1351 12 maja 2016, 9:58

Marzenaa Gotowa na wszystko

Nacudja napisał(a)

Kto?! Co nas tak będziesz w niewiedzy trzymać? :) :)

Dziewczynka :) )) Wiec dołączam do grona, bo widze, ze w tabelce już szósta dziewczynka i żadnego chlopaka :)

Zgłoś nadużycie #1352 12 maja 2016, 10:00

Karolajla Gotowa na wszystko
Ja przy pierwszym porodzie miałam.zdecydować się na medeor, ale zdecydowałam się na szpital w Głownie bo tam jest poloznikiem moja pani doktor i to była najlepsze decuzja w moim życiu dla mnie podstawa jest opieka i personel a tam zdali egzamin na 1000% super atmosfera i personel, teraz też tam zamierzam rodzic :-)

Zgłoś nadużycie #1353 12 maja 2016, 10:02

Nacudja Gotowa na wszystko

Marzenaa napisał(a)

Ja chyba będę rodzić w Salve moja ciążę prowadzi dr. Wilinski, który jest w Salve kierownikiem oddziału polozniczego i nie wyobrażam sobie rodzić u kogoś innego. I nie wiem czy nie zdecyduje się na cesarkę, bo strasznie boje się normalnego porodu. Wiec jakbym miała cesarke to pewnie ze 2 tygodnie wcześniej wiec może się spotkamy ;) A Ty w którym szpitalu planujesz rodzić?

Myślałam nad Gametą, ale chyba zostanie tak jak poprzednio Madurowicz. Najbliżej, wiem czego się spodziewać, oddany po remoncie w zeszłym roku i gdyby nie daj Boże coś się działo mają pierwszy stopień referencyjności.
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #1354 12 maja 2016, 10:27

Marzenaa napisał(a)

Dziewczynka :) )) Wiec dołączam do grona, bo widze, ze w tabelce już szósta dziewczynka i żadnego chlopaka :)

O to super :) Gratuluję :)
Będziemy miały tu wszystkie skarbnicę wiedzy w opiece nad dziewczynkami :)
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #1355 12 maja 2016, 10:32

askli Supermama
dzień dobry :)

widze, że podejście lekarzy jest różne... masakra kto czasem pracuje w naszej slużbie zdrowia...
forever young :D

Zgłoś nadużycie #1356 12 maja 2016, 10:44

allanka Fajna mama

Marzenaa napisał(a)

U mnie będzie chyba chłopak ;) Lekarz na prenatalnych powiedział, że on na 100% nic nie mówi, ale cośtam mu odstaję :) Ale czy rzeczywiście to dowiemy się za miesiąc :)

Zgłoś nadużycie #1357 12 maja 2016, 11:44

adzik535 Gotowa na wszystko
Hehe tu przewaga dziewczynek a na wizażu na pazdziernikowkach jak ostatnio zerknelam to sami chłopcy i tylko 1-2 dziewuszki ;) ja mam w przyszly wtorek wizyte to może w koncu dowiem sie co ma miedzy nogami moj lokator ;) ogólnie nie jestem jakos nastawiona na konkretna Plec, ale jakby chłopiec sie trafił to byloby fajnie, bo nie wiem jak mąż wytrzyma z 3 babami w domu jak córcia byłaby w brzuszku :P za kilka lat na kosmetyki i ciuchy nie zarobi biedny :D :D

Zgłoś nadużycie #1358 12 maja 2016, 14:27

sonne Gotowa na wszystko

allanka napisał(a)

@sonne tak właśnie przeglądam tę naszą tabelkę i patrzę i widzę, że nie dość, że mamy terminy różne tylko o jeden dzień, to jeszcze obie jesteśmy z Wrocławia :) W którym szpitalu planujesz rodzić? Może spotkamy się na porodówce :D

poprzednio rodziłam na Kamieńskiego i z obsługi porodowej byłam zadowolona, gorzej później, bo nie było miejsc, więc leżałam z dzieckiem na patologi, a na położniczy przenieśli dopiero, gdy mała miała być naświetlana. Ale teraz też chyba wybiorę ten szpital.

Zgłoś nadużycie #1359 12 maja 2016, 14:30

Ja głównie ze względu na mojego lekarza wybiore raczej ten szpital. Poza tym leżałam tam po jednej nieudanej ciazy i tam byłam najbardziej zadowolona z opieki i podejścia do pacjenta, a nie byłam prywatnie przyjęta tylko w ramach NFZ.

Zgłoś nadużycie #1360 12 maja 2016, 14:36

allanka Fajna mama

sonne napisał(a)

poprzednio rodziłam na Kamieńskiego i z obsługi porodowej byłam zadowolona, gorzej później, bo nie było miejsc, więc leżałam z dzieckiem na patologi, a na położniczy przenieśli dopiero, gdy mała miała być naświetlana. Ale teraz też chyba wybiorę ten szpital.

To istnieje prawdopodobieństwo, że się tam spotkamy, bo ja też chciałabym tam :) Jedyne chyba czego póki co się tam obawiam to spotkania z ordynatorem ginekologii... Miałam z nim w zeszłym roku do czynienia niestety :/ I bardzo nie chciałabym trafić na niego znowu. Okropny dziad.
Słyszałam jeszcze pozytywne opinie o szpitalu na Brochowie, ale to mega daleko ode mnie.  I w sumie nie mam żadnej znajomej kóra by tam rodziła i potwierdziła, że jest ok.

Zgłoś nadużycie #1361 12 maja 2016, 14:40

izabela23 napisał(a)

Tzn nie straszył no żyłam nadzieją,że powie,że jest na to sposób niestety powiedział,że nie ma na to leku jedyne co to biorę acard ktory ma poprawiać prZepływy i tyle możemy no i liczyć na szczęście...

Izabela23 życzę zeby wszystko z dzidziusiem było ok, może ten acard wszystko wyrówna. Na lepszy przepływ krwi tez heparyne lekarze czesto przepisuja ona tez rozrzedza krew. Ja biorę i jedno i drugie tzn. acard i fraxiparine(heparyne).

Zgłoś nadużycie #1362 12 maja 2016, 14:48

Macie czasem jakieś zachcianki ciążowe? Mi się ostatnio zachciało bobu 😊
Kupiłam mrożony, ugotowałam i musze Wam powiedzieć , że całkiem nieźle smakuje :)

Zgłoś nadużycie #1363 12 maja 2016, 14:52

izabela23 napisał(a)

Dzisiaj będę dzwonić do tego Roszkowskiego aby zobaczyć ile czekać trzeba na wizytę. Mój gin mówił,ze jest on specyficzny w kontaktach,ale najlepszy w takich sprawach. Jezeli uda się pojedziemy tam na konsultację aby potwierdzić to co powiedziała ta lekarka.

Udało się umówić wizytę w jakimś rozsądnym terminie?

Zgłoś nadużycie #1364 12 maja 2016, 14:54

sonne Gotowa na wszystko

allanka napisał(a)

To istnieje prawdopodobieństwo, że się tam spotkamy, bo ja też chciałabym tam :) Jedyne chyba czego póki co się tam obawiam to spotkania z ordynatorem ginekologii... Miałam z nim w zeszłym roku do czynienia niestety :/ I bardzo nie chciałabym trafić na niego znowu. Okropny dziad.
Słyszałam jeszcze pozytywne opinie o szpitalu na Brochowie, ale to mega daleko ode mnie.  I w sumie nie mam żadnej znajomej kóra by tam rodziła i potwierdziła, że jest ok.

o ordynatorze słyszałam, że niezbyt miły, ale styczności większej z nim nie miałam. O Brochowie też słyszałam, ale dojazd nie najlepszy. Pozytywne opinie są o Chałubińskiego, ale warunki kiepskie, no i ode mnie trzeba jechać przez całe miasto. Dobre opinie są o Trzebnicy, ale w razie komplikacji przewożą dziecko i tak do Wrocławia.

Zgłoś nadużycie #1365 12 maja 2016, 14:56

Marzenaa napisał(a)

Kupiłam mrożony, ugotowałam i musze Wam powiedzieć , że całkiem nieźle smakuje :)

Ja raczej nie mam. Mam parcie na nabiał (biały ser jeszcze nigdy nie był taki dobry :) ), ale nie nazwałabym tego zachcianką. Raczej po prostu organizm sam domaga się wyrównania braków :) Raz jeden koniecznie musiałam mieć shake'a to wysłałam męża po niego, ale żeby jakoś konkretne smaki za mną chodziły to nie.

Zgłoś nadużycie #1366 12 maja 2016, 15:03

adzik535 Gotowa na wszystko
Ja mam smaka na ostre :) slodkie moze nie istnieć dla mnie , a do nabialu mam obrzydzenie jeszcze po diecie dukana na której bylam kilka lat temu :P

Zgłoś nadużycie #1367 12 maja 2016, 15:13

allanka Fajna mama

sonne napisał(a)

o ordynatorze słyszałam, że niezbyt miły, ale styczności większej z nim nie miałam. O Brochowie też słyszałam, ale dojazd nie najlepszy. Pozytywne opinie są o Chałubińskiego, ale warunki kiepskie, no i ode mnie trzeba jechać przez całe miasto. Dobre opinie są o Trzebnicy, ale w razie komplikacji przewożą dziecko i tak do Wrocławia.

Na chałubińskiego moja koleżanka rodziła i zawalili trochę sprawę. Olali ją zupełnie, bo akurat jakaś żona lekarza rodziła. A ona po dwóch dniach błagała ich o to, żeby coś zrobili. No i w końcu zrobili jej cesarkę i okazało się, że w ostatniej chwili... Całe szczęście z dzieciaczkiem jest wszystko w porządku.
A mogę spytać z jakiego rejonu wrocławia jesteś? :)

A co do zachcianek to właśnie wypiłam koktajl truskawkowy, zagryzłam piernikiem i nektarynką. No, a teraz idę gotować grochówkę. A w lodówce czeka na mnie śledzik. Nie ogarniam tego :p

Zgłoś nadużycie #1368 12 maja 2016, 15:23

allanka napisał(a)

Na chałubińskiego moja koleżanka rodziła i zawalili trochę sprawę. Olali ją zupełnie, bo akurat jakaś żona lekarza rodziła. A ona po dwóch dniach błagała ich o to, żeby coś zrobili. No i w końcu zrobili jej cesarkę i okazało się, że w ostatniej chwili... Całe szczęście z dzieciaczkiem jest wszystko w porządku.
A mogę spytać z jakiego rejonu wrocławia jesteś? :)

A co do zachcianek to właśnie wypiłam koktajl truskawkowy, zagryzłam piernikiem i nektarynką. No, a teraz idę gotować grochówkę. A w lodówce czeka na mnie śledzik. Nie ogarniam tego :p

:) oo koktajl truskawkowy mniam mniam
Ja potrafię po słodkim zjeść ogórka kiszonego i mi to nie przeszkadza, a najbardziej lubię ogórki sklepowe beczkwe, dzisiaj zakupiłam miseczkę ogórków :)

Zgłoś nadużycie #1369 12 maja 2016, 15:34

Karolajla Gotowa na wszystko

Marzenaa napisał(a)

Ja w poprzedniej miałam mega parcie na słodkie a teraz? Słodycze mogłyby nie istnieć, za to owocy jem sporo a zwłaszcza banany i jabłka :-)

Zgłoś nadużycie #1370 12 maja 2016, 15:38

allanka Fajna mama

Marzenaa napisał(a)

:) oo koktajl truskawkowy mniam mniam
Ja potrafię po słodkim zjeść ogórka kiszonego i mi to nie przeszkadza, a najbardziej lubię ogórki sklepowe beczkwe, dzisiaj zakupiłam miseczkę ogórków :)

O zjadłabym sobie takiego ogórasa małosolnego takiego nie do końca ukiszonego hmmm pycha :D ale dzisiaj to chyba już za dużo zjadłam, a jeszcze zupa się robi :) Na kolejnej wizycie to pewnie będzie znowu dużo kilogramów na plusie :/