Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pazdziernikowa mama 2016:)

Zgłoś nadużycie #1331 11 maja 2016, 18:01

Karolajla Gotowa na wszystko

allanka napisał(a)

Taak ja mam wrażenie że mój brzuch jest ogromny. W nic się nie mieszcze byłam dzisiaj na zakupach i się wkurzylam. W hm i c&a te wszystkie ciuchy ciążowe są okropne i na dodatek mega drogie :/ ale kupiłam w hm spodnie takie z materiału za niecale 40 zl podciagam je sobie pod cycki bo rozmiar L to bardziej taki xxl i są jak znalazł ciążowe :D i nawet jak człowiek wyglądam tak więc polecam. No i za 2 tygodnie idę na komunię i się zastanawiam co ja ubiore... Ale powiem wam że ten brzuch sprawia mi ogrom radości niech sobie rośnie jak duży chce :)

Ja bardzo lubię ciazowe z hm to chyba kwestia gustu 👍 ostatnio nabyłam getry za 30zeta.

Zgłoś nadużycie #1332 11 maja 2016, 19:12

allanka Fajna mama

Karolajla napisał(a)

Ja bardzo lubię ciazowe z hm to chyba kwestia gustu 👍 ostatnio nabyłam getry za 30zeta.

Może za bardzo to uogólniłam. Masz rację w hm nie jest źle, ale w c&a jest :D Po tych zakupach i kolejnym dniu wędrówek po mieście padam na twarz. Ale całe szczęście nie chce już mi się ciągle spać i budzę się o zgrozo po 8, jak nie ja :D

Zgłoś nadużycie #1333 11 maja 2016, 20:31

askli Supermama
Dziewczyny pracujecie jeszcze ??
forever young :D

Zgłoś nadużycie #1334 11 maja 2016, 21:00

allanka Fajna mama

askli napisał(a)

Jestem na zwolnieniu już jakieś 1,5 miesiąca. Próbowałam normalnie pracować, ale zrezygnowałam kiedy wylądowałam na izbie przyjęć z plamieniem.

Zgłoś nadużycie #1335 11 maja 2016, 21:06

Nacudja Gotowa na wszystko

askli napisał(a)

Tak, ja pracuję normalnie 😊
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #1336 11 maja 2016, 21:31

allanka Fajna mama
@sonne tak właśnie przeglądam tę naszą tabelkę i patrzę i widzę, że nie dość, że mamy terminy różne tylko o jeden dzień, to jeszcze obie jesteśmy z Wrocławia :) W którym szpitalu planujesz rodzić? Może spotkamy się na porodówce :D

Zgłoś nadużycie #1337 12 maja 2016, 7:53

izabela23 Supermama
Cześć. Czy któraś z Was jest może z Warszawy i słyszała o lekarzu Tomaszu Roszkowskim? Wczoraj pojchalam do mojego lekarza chwilę porozmawialismy i powiedział,ze nie powinni mnie tak straszyc mimo,ze no lekarz musiał powiedzieć co może być. Powiedział też ze powinna ta lekarka dodać,że to może się stać,ale nie musi. Niestety na pytanie co możnaby zrobić jesli byloby coś nie tak z lozyskami odpowiedział że jeśli ma być szczery to nic nie da się,ale wierzymy ze sie wszystko ulozy. Mnie troszke podniosl na duchu,ale troszke tylko. Muszę zdać się na łaskę Boga,bo to w nim nadzieja.

Dzisiaj będę dzwonić do tego Roszkowskiego aby zobaczyć ile czekać trzeba na wizytę. Mój gin mówił,ze jest on specyficzny w kontaktach,ale najlepszy w takich sprawach. Jezeli uda się pojedziemy tam na konsultację aby potwierdzić to co powiedziała ta lekarka.

Zgłoś nadużycie #1338 12 maja 2016, 8:06

allanka Fajna mama

izabela23 napisał(a)

Cześć. Czy któraś z Was jest może z Warszawy i słyszała o lekarzu Tomaszu Roszkowskim? Wczoraj pojchalam do mojego lekarza chwilę porozmawialismy i powiedział,ze nie powinni mnie tak straszyc mimo,ze no lekarz musiał powiedzieć co może być. Powiedział też ze powinna ta lekarka dodać,że to może się stać,ale nie musi. Niestety na pytanie co możnaby zrobić jesli byloby coś nie tak z lozyskami odpowiedział że jeśli ma być szczery to nic nie da się,ale wierzymy ze sie wszystko ulozy. Mnie troszke podniosl na duchu,ale troszke tylko. Muszę zdać się na łaskę Boga,bo to w nim nadzieja.

Dzisiaj będę dzwonić do tego Roszkowskiego aby zobaczyć ile czekać trzeba na wizytę. Mój gin mówił,ze jest on specyficzny w kontaktach,ale najlepszy w takich sprawach. Jezeli uda się pojedziemy tam na konsultację aby potwierdzić to co powiedziała ta lekarka.

No i w końcu jakiś normalny lekarz, który porozmawiał normalnie, a nie straszył. Tak myślę, że zawsze może wydarzyć się 5 milionów różnych złych rzeczy. Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze i mam nadzieję, że dostaniecie się szybko na tę konsultację. Trzymaj się mocno :*

Zgłoś nadużycie #1339 12 maja 2016, 8:18

izabela23 Supermama

allanka napisał(a)

No i w końcu jakiś normalny lekarz, który porozmawiał normalnie, a nie straszył. Tak myślę, że zawsze może wydarzyć się 5 milionów różnych złych rzeczy. Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze i mam nadzieję, że dostaniecie się szybko na tę konsultację. Trzymaj się mocno :*

Mój lekarz to raczek z tych życzliwych jest,ale i tak strach będzie już ciągle. Jednak mówię sobie już teraz,że co ma być to będzie chociaż z najgorszym bym się nie pochodziła.

Zgłoś nadużycie #1340 12 maja 2016, 8:20

izabela23 Supermama
Tzn nie straszył no żyłam nadzieją,że powie,że jest na to sposób niestety powiedział,że nie ma na to leku jedyne co to biorę acard ktory ma poprawiać prZepływy i tyle możemy no i liczyć na szczęście...

Zgłoś nadużycie #1341 12 maja 2016, 8:25

allanka Fajna mama

izabela23 napisał(a)

Mój lekarz to raczek z tych życzliwych jest,ale i tak strach będzie już ciągle. Jednak mówię sobie już teraz,że co ma być to będzie chociaż z najgorszym bym się nie pochodziła.

Strach to już chyba będzie z nami zawsze. Na początku, żeby nie powtórzyło się to co już raz się stało, później żeby dotrwać spokojnie i bezproblemowo do końca ciąży, no i potem na pewno nie przestaniemy się bać o nasze maleństwa. Mocno trzymam kciuki i wierzę, że u Ciebie będzie wszystko dobrze. A taki życzliwy lekarz jest często pomocny, bo takie podniesienie na duchy dużo daje. Przecież dzieciaczki wiedzą kiedy jesteśmy smutne i zdenerwowane i też nie są zbyt zadowolone. Wiem, że teraz jest Ci ciężko, ale naprawdę cholera w przyrodzie musi być zachowana jakaś równowaga.Musi być dobrze. Daj znać jak z tą konsultacją :)

Zgłoś nadużycie #1342 12 maja 2016, 8:40

Karolajla Gotowa na wszystko

askli napisał(a)

Ja jestem na zwolnieniu od początku jak dowiedziałam się o ciąży czyli od ok 8tygodnia. :-)

Zgłoś nadużycie #1343 12 maja 2016, 9:09

Sysia12 Fajna mama
Hej 😄 ale nadrukowalyscie nie nadrobie dzisiaj wszystkiego... ja jeszcze pracuje nie mam ciężkiej pracy więc sobie jeszcze pracuje póki dobrze się czuje 😄
Iza jestem tego samego zdania co dziewczyny i też wierzę że wszystko będzie dobrze, musi być dobrze 😄
Co do ubrań to ja się jeszcze bez problemu mieszcze w swoje normalne ubrania, fakt brzuszek już ładnie odstaje ale daje rade😄😄😄 a ja też lubie ubrania z h&m i z Reserved a nr jedem dla mnie to orsey choć ciążowych ubrań brak😄
Brzuszki śliczne 😄 i jakie z was laseczki 😄

Zgłoś nadużycie #1344 12 maja 2016, 9:11

Sysia12 Fajna mama

Marzenaa napisał(a)

Ja mam dzisiaj o 17:10 :)

Jak po wizycie? ?? ?

Zgłoś nadużycie #1345 12 maja 2016, 9:27

Iza dobrze, że masz fajnego lekarza. Takie podniesienie na duchu i życzliwy stosunek do pacjentki są naprawdę bardzo ważne. Irving jest chyba z Warszawy to jej może podpytaj o tego lekarza specjalistę. Zaciskam kciuki i wierzę, że wszystko się poukłada. To, że coś może się stać nie oznacza, że tak będzie. Głowa do góry :)

Marzenaa jak po wizycie? Zastanawiałaś się już nad szpitalem, w którym będziesz rodzić? Na porodówce się pewnie nie spotkamy, bo to 4 tygodnie różnicy, ale kto wie :) Synek się spieszył, to nie wiadomo co teraz będzie :)
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #1346 12 maja 2016, 9:41

Marzenaa Gotowa na wszystko

allanka napisał(a)

Taak ja mam wrażenie że mój brzuch jest ogromny. W nic się nie mieszcze byłam dzisiaj na zakupach i się wkurzylam. W hm i c&a te wszystkie ciuchy ciążowe są okropne i na dodatek mega drogie :/ ale kupiłam w hm spodnie takie z materiału za niecale 40 zl podciagam je sobie pod cycki bo rozmiar L to bardziej taki xxl i są jak znalazł ciążowe :D i nawet jak człowiek wyglądam tak więc polecam. No i za 2 tygodnie idę na komunię i się zastanawiam co ja ubiore... Ale powiem wam że ten brzuch sprawia mi ogrom radości niech sobie rośnie jak duży chce :)

Ja kupiłam ostatnio w h&m fajne dżinsy rurki ciążowe z gumka. Może nie były najtańsze ale fajnie leżą i nawet jak mi trochę nogi przytyją to są ze strechem wiec będą dobre. I są cieniutkie wiec na obecna pogodę idealne.

Zgłoś nadużycie #1347 12 maja 2016, 9:44

askli napisał(a)

Ja od miesiąca nie pracuje.

Zgłoś nadużycie #1348 12 maja 2016, 9:49

Sysia12 napisał(a)

Jak po wizycie? ?? ?

Wszystko jest super, parametry bardzo dobre :) ) Jestem przeszczesliwa, bo z moja historia mogło być różnie. Ale jest wszystko prawidłowo. Lekarz powiedział , że możemy być juz spokojni. Zrobiłam tez test Pappa, w niedziele lekarz ma mi napisać albo zadzwonić jaki jest wynik. Dzidzia ma już 7cm od pupki do czubka głowy i długie nogi ;) Dziś 13 tydzien i 1 dzień wiec juz drugi trymestr. No i wiemy już kto fika w moim brzuszku :) )

Zgłoś nadużycie #1349 12 maja 2016, 9:54

Nacudja napisał(a)

Iza dobrze, że masz fajnego lekarza. Takie podniesienie na duchu i życzliwy stosunek do pacjentki są naprawdę bardzo ważne. Irving jest chyba z Warszawy to jej może podpytaj o tego lekarza specjalistę. Zaciskam kciuki i wierzę, że wszystko się poukłada. To, że coś może się stać nie oznacza, że tak będzie. Głowa do góry :)

Marzenaa jak po wizycie? Zastanawiałaś się już nad szpitalem, w którym będziesz rodzić? Na porodówce się pewnie nie spotkamy, bo to 4 tygodnie różnicy, ale kto wie :) Synek się spieszył, to nie wiadomo co teraz będzie :)

Ja chyba będę rodzić w Salve moja ciążę prowadzi dr. Wilinski, który jest w Salve kierownikiem oddziału polozniczego i nie wyobrażam sobie rodzić u kogoś innego. I nie wiem czy nie zdecyduje się na cesarkę, bo strasznie boje się normalnego porodu. Wiec jakbym miała cesarke to pewnie ze 2 tygodnie wcześniej wiec może się spotkamy ;) A Ty w którym szpitalu planujesz rodzić?

Zgłoś nadużycie #1350 12 maja 2016, 9:54

Marzenaa napisał(a)

Wszystko jest super, parametry bardzo dobre :) ) Jestem przeszczesliwa, bo z moja historia mogło być różnie. Ale jest wszystko prawidłowo. Lekarz powiedział , że możemy być juz spokojni. Zrobiłam tez test Pappa, w niedziele lekarz ma mi napisać albo zadzwonić jaki jest wynik. Dzidzia ma już 7cm od pupki do czubka głowy i długie nogi ;) Dziś 13 tydzien i 1 dzień wiec juz drugi trymestr. No i wiemy już kto fika w moim brzuszku :) )

Kto?! Co nas tak będziesz w niewiedzy trzymać? :) :)