Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pazdziernikowa mama 2016:)

Zgłoś nadużycie #1311 11 maja 2016, 13:44

Marzenaa Gotowa na wszystko
Ja mam dzisiaj o 17:10 :)

Zgłoś nadużycie #1312 11 maja 2016, 13:49

anoli Zaprawiona w bojach
Izabela nie zamartwiaj sie- będzie dobrze! Aczkolwiek dziewczyny maja racje skonsultowac z innym lekarzem warto.

Ja tez juz mam stresa przed jutrzejsza wizyta u genetyka (bo zdecydowałam i jade na ten test pappa).
Mam nadzieje z wszystko bedzie ok. Nie ukrywam ze bardzo chcialabym dowiedziec jaka plec w poprzedniej ciazy nie wiedzialam az do dnia porodu.
Uzupelnie tabelke ale jak wlacze laptop bo z telefonu niezbyt komfortowo mi sie pisze.

Zgłoś nadużycie #1313 11 maja 2016, 13:58

Nacudja Gotowa na wszystko

anoli napisał(a)

Izabela nie zamartwiaj sie- będzie dobrze! Aczkolwiek dziewczyny maja racje skonsultowac z innym lekarzem warto.

Ja tez juz mam stresa przed jutrzejsza wizyta u genetyka (bo zdecydowałam i jade na ten test pappa).
Mam nadzieje z wszystko bedzie ok. Nie ukrywam ze bardzo chcialabym dowiedziec jaka plec w poprzedniej ciazy nie wiedzialam az do dnia porodu.
Uzupelnie tabelke ale jak wlacze laptop bo z telefonu niezbyt komfortowo mi sie pisze.

Jedziesz do Łodzi na te badania? Do kogo w końcu?
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #1314 11 maja 2016, 14:25

kasik84 Gotowa na wszystko
Witaj nowa koleżanka!
U mnie dziś jaja jak berety to jest totalna katastrofa. Jadłam sobie te orzechy polecane przez Marzenea i ukruszyl mi się ząb szóstka a do wyjazdu do Pl jeszcze 9 dni kurczee

Zgłoś nadużycie #1315 11 maja 2016, 14:32

O kurcze...sorry, może bezpieczniej będzie pić kakao ;) Tez ma dużo zelaza. Z drugiej strony dobrze ze to szóstka , a nie np. jedynka ;)

Zgłoś nadużycie #1316 11 maja 2016, 14:32

kasik84 napisał(a)

Witaj nowa koleżanka!
U mnie dziś jaja jak berety to jest totalna katastrofa. Jadłam sobie te orzechy polecane przez Marzenea i ukruszyl mi się ząb szóstka a do wyjazdu do Pl jeszcze 9 dni kurczee

No sytuacja niefajna, ale ciesz się, że to ząb z tyłu i nic nie widać :) Pamiętam jak kiedyś moje dziecko energicznie wierzgało nogami przy zmienianiu pieluchy i kopnął mnie bardzo niefortunnie, bo ukruszyła mi się dwójka... Sobota, a tu nawet nie ma jak buzi otworzyć. Pamiętam, że na cito znalazłam lekarza, ale zapłaciłam jak za zboże...
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #1317 11 maja 2016, 14:35

Marzenaa napisał(a)

Ja mam dzisiaj o 17:10 :)

Daj znać po wizycie :)
Jesteś z Łodzi?

Zgłoś nadużycie #1318 11 maja 2016, 14:37

kasik84 Gotowa na wszystko

Nacudja napisał(a)

No sytuacja niefajna, ale ciesz się, że to ząb z tyłu i nic nie widać :) Pamiętam jak kiedyś moje dziecko energicznie wierzgało nogami przy zmienianiu pieluchy i kopnął mnie bardzo niefortunnie, bo ukruszyła mi się dwójka... Sobota, a tu nawet nie ma jak buzi otworzyć. Pamiętam, że na cito znalazłam lekarza, ale zapłaciłam jak za zboże...

Haha przepraszam ale strasznie rozbawila mnie ta sytuacja ;) mam tylko nadzieję że boleć nie e będzie u nie będę musiała lecieć na emergency dental narazie wkurza bo język mi tam w tą dziurę wlatuje cały czas

Zgłoś nadużycie #1319 11 maja 2016, 14:37

askli Supermama

kasik84 napisał(a)

Witaj nowa koleżanka!

ja w pierwszej ciąży miałam problemy z zebami... tzn mialam bardzo słabe i zakonczylo sie to wyrwaniem dwóch po porodzie :( teraz jest lepiej. Mam nadzieje, ze uda Ci się jakoś odbudować ząbek
forever young :D

Zgłoś nadużycie #1320 11 maja 2016, 14:43

Nacudja napisał(a)

Daj znać po wizycie :)
Jesteś z Łodzi?

Dam znać :)
Tak jestem z Łodzi idę do dr. Dudarewicza, mam do niego zaufanie.
Specjalizuje się w badaniach genetycznych.

Zgłoś nadużycie #1321 11 maja 2016, 14:44

kasik84 napisał(a)

Haha przepraszam ale strasznie rozbawila mnie ta sytuacja ;) mam tylko nadzieję że boleć nie e będzie u nie będę musiała lecieć na emergency dental narazie wkurza bo język mi tam w tą dziurę wlatuje cały czas

Teraz to śmieszna anegdotka, ale wtedy nie było mi do śmiechu :)
9 dni zleci i na pewno zęba odbudują :)

Zgłoś nadużycie #1322 11 maja 2016, 14:45

Marzenaa napisał(a)

Dam znać :)
Tak jestem z Łodzi idę do dr. Dudarewicza, mam do niego zaufanie.
Specjalizuje się w badaniach genetycznych.

No wiem o kogo chodzi. Ja akurat u niego nie byłam, bo chodzę do naszego drugiego łódzkiego specjalisty Kozarzewskiego :)

Zgłoś nadużycie #1323 11 maja 2016, 14:48

anoli Zaprawiona w bojach

Nacudja napisał(a)

Jedziesz do Łodzi na te badania? Do kogo w końcu?

Tak do Łodzi dr Ałaszewski.

Zgłoś nadużycie #1324 11 maja 2016, 15:06

sonne Gotowa na wszystko

Truskawkowa napisał(a)

Boze dziewczyny jestem przewrazliwiona help :( u nas bedzie prawdopodobnie druga dziewczynka z czego jestem przeszesliwa bo chcialam no i uslyszalam dzis od znajomych jakby POCIESZENIE ze nie chlopak! Grrr. "Najwazniejsze zdrowie, trzeci bedzie chlopak". No ja pierd..... mam ochote rzucic im jakims tekstem ale maz mnie powstrzymuje. Oni bezdzietni wiec nie kumaja. No przepraszam bardzo ale nie wszyscy marza o PARCE. Albo tekst "przydalby wam sie chlopak". No kuź...a do czego? Do robot w polu ma sie dana plec przydac? Wiem wiem ze jestem przerwazliwiona ale ciezko mi z tym :( a wy tez ciezarne wiec rozumiecie takie wkur......ace teksty ;(

u nas prawdopodobnie też dziewczynka druga i takie teksty też się pojawiają. Ogólnie mnie to nie rusza, bo płeć dla mnie mało istotna, a jak ktoś jest bardzo upierdliwy to mówię, że przynajmniej taniej będzie, bo wszystko już mam ;-)

Zgłoś nadużycie #1325 11 maja 2016, 15:16

sonne Gotowa na wszystko

izabela23 napisał(a)

Powiedziała,że przez takie kosmowki potem dzieci mogą przestać rosnąć, dostawać skladniki odżywcze i ...... nawet przez klawiature mi nie przechodzi to słowo. Serce to mi się rozpadło na milion kawałków nie przezylabym kolejnej śmierci dzieci umarlabym razem z Nimi.

Wiem,że muszę się pozbierać aby móc walczyć o te maleństwa

tak jak piszą dziewczyny - czasami warto skonsultować z innym lekarzem. A niektórym lekarzom przydałoby się trochę empatii i umiejętności przekazywania informacji. Trzymaj się ;-)

Zgłoś nadużycie #1326 11 maja 2016, 16:47

allanka Fajna mama

irving23 napisał(a)

hej hej

nie pisałam wcale bo mam wiele zawirowan
niestety Was nie nadrobię wiec raz dwa pisać jak się macie ??

Tez już macie takie brzuchy ?? Z pierwszym dzieckiem do 6 miesiąca miałam prawie płaski, a teraz mam taki jak w 7 :/ masakra ;/

Jutro mam genetyczne usg i jutro wchodzę w drugi trymestr.
Mam nadzieje, ze wszystkie szczęśliwie przeszłymsy przez pierwszy?

Taak ja mam wrażenie że mój brzuch jest ogromny. W nic się nie mieszcze byłam dzisiaj na zakupach i się wkurzylam. W hm i c&a te wszystkie ciuchy ciążowe są okropne i na dodatek mega drogie :/ ale kupiłam w hm spodnie takie z materiału za niecale 40 zl podciagam je sobie pod cycki bo rozmiar L to bardziej taki xxl i są jak znalazł ciążowe :D i nawet jak człowiek wyglądam tak więc polecam. No i za 2 tygodnie idę na komunię i się zastanawiam co ja ubiore... Ale powiem wam że ten brzuch sprawia mi ogrom radości niech sobie rośnie jak duży chce :)

Zgłoś nadużycie #1327 11 maja 2016, 17:09

adzik535 Gotowa na wszystko
Ja mam wieelki brzuch w porównaniu z pierwsza ciąża...

Zgłoś nadużycie #1328 11 maja 2016, 17:29

allanka Fajna mama
:)

Zgłoś nadużycie #1329 11 maja 2016, 17:43

Śliczne brzuszki 😊

Zgłoś nadużycie #1330 11 maja 2016, 17:48

Karolajla Gotowa na wszystko
U mnie tak :-D