Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pazdziernikowa mama 2016:)

Zgłoś nadużycie #1251 9 maja 2016, 9:44

allanka Fajna mama
A ja zaciągnę męża i siebie do tej szkoły rodzenia. A nóż widelec czegoś ciekawego się dowiem ;) No i ważne to jest dla mnie ze względu na to, że ta szkoła do której chcę, jest przy szpitalu w którym chciałabym rodzić.

Jakie plany na dzisiaj dziewczyny? Ja właśnie zaczynam się zbierać na wizytę. Mam trochę stresa- zresztą jak co wizytę.

Zgłoś nadużycie #1252 9 maja 2016, 10:42

sonne Gotowa na wszystko
W końcu udało mi się wszystko nadrobić zaległości postowe. Ja jeszcze w zwykłych ubraniach chodzę, nawet spodnie jeszcze są dobre. Ale planuję wyskoczyć na jakieś zakupy. Za chwilę jadę do internisty, bo od kilku dni wieczorami strasznie męczy mnie suchy kaszel.
A do szkoły rodzenia chodziłam w poprzedniej ciąży - teraz nie planuję. Jak dla mnie się przydała - nauka oddychania przydała się przy porodzie, ale też świadomość tego czego mogę oczekiwać itp. I dla męża też w pewnych aspektach była przydatna. I była powtórka z pierwszej pomocy. Więc ja polecam.

Zgłoś nadużycie #1253 9 maja 2016, 10:45

Marzenaa Gotowa na wszystko

allanka napisał(a)

A ja zaciągnę męża i siebie do tej szkoły rodzenia. A nóż widelec czegoś ciekawego się dowiem ;) No i ważne to jest dla mnie ze względu na to, że ta szkoła do której chcę, jest przy szpitalu w którym chciałabym rodzić.
Jakie plany na dzisiaj dziewczyny? Ja właśnie zaczynam się zbierać na wizytę. Mam trochę stresa- zresztą jak co wizytę.

Ja też się zastanawiam nad szkoła rodzenia. Raczej zapiszemy się z mężem ale to dopiero za jakiś czas.
Dzisiaj planuje wybrać się na spacerek i do paru sklepów musze wejść, zostawię auto ma myjni. Jest tak ślicznie na dworze, że nie chce mi się w domu siedzieć.
Tez zawsze stresuje się tymi wizytami. Juz mam stresa przed jutrzejsza, dlatego tez nie chce w domu siedziec, bo będę jeszcze więcej myśleć. Jutro jestem zapisana pierwsza do lekarza wiec chociaż tyle, ze nie będę czekać bo wtedy to już w ogóle się denerwuje.
Allanka daj koniecznie znać jak wrócisz od lekarza, powodzenia ! :)

Zgłoś nadużycie #1254 9 maja 2016, 11:38

Nacudja Gotowa na wszystko
Moje plany na dziś to praca :( Niestety znów wróciłam...

Gdybyście chciały być na bieżąco z wiyztami i ewentualnie innymi waidomościami to zmodyfikowałam tabelkę :)
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #1255 9 maja 2016, 11:51

A no i zapomniałam o najważniejszym :) Czuję już ruchy maleństwa :D
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #1256 9 maja 2016, 12:31

Karolajla Gotowa na wszystko
O właśnie! Też pochwalę się, że czuję ruchy mojego kinderka ☺

Zgłoś nadużycie #1257 9 maja 2016, 12:43

izabela23 Supermama
Hej. U mnie dziś piekna pogoda,ale oczywiście ja z niej nie mogę korzystać bo leżeć. To jest jakaś masakra dzisiaj rano szlam na pobranie krwi i do lab mam jakieś 150-200 metrow bo jestem u rodziców i przeszlam połowę drogi i musialam usiąść bo było mi słabo. Doszlam do ośrodka i zaszlam na zastrzyk i musieli mnie polozyc z nogami do góry bo prawie zemdlalam.

Jutro mam znowu wizytę aż w Warszawie i chyba beda robili też USG prenatalne.

Zgłoś nadużycie #1258 9 maja 2016, 14:08

anoli Zaprawiona w bojach
Nacudja i Karolajla zazdroszczę już tych ruchów. Super uczucie!
A mnie dzis wzięło na leczo, biegiem lecialam rano po skladniki- caly gar juz nagotowany a ja leze i ledwo oddycham po tym obzarstwie :)

Zgłoś nadużycie #1259 9 maja 2016, 16:48

U nas w domu który już stoi i powoli wykanczamy dziś wujek kończy robić hydraulike :-) także musiałam obiad upichcic dobry :-) cały dzień z młoda byłyśmy na dworze z przerwami na drzemke i jedzenie.. Jutro jadę kupić jej jakieś fajne sandałki bo butów ma więcej niż ja tylko sandałki muszę jej kupić...

Zgłoś nadużycie #1260 9 maja 2016, 18:00

Sysia12 Fajna mama
Hej ja po wizycie dzidzi ma się dobrze , moja waga już trzy kg na minusie ale lekarz nie kazał się denerwować bo dzidzia rozwija sie prawidłowo i uwaga druga córka 😄 moje przeczucie mnie zawiodło tym razem😄

Zgłoś nadużycie #1261 9 maja 2016, 18:04

Sysia12 Fajna mama

Karolajla napisał(a)

U nas w domu który już stoi i powoli wykanczamy dziś wujek kończy robić hydraulike :-) także musiałam obiad upichcic dobry :-) cały dzień z młoda byłyśmy na dworze z przerwami na drzemke i jedzenie.. Jutro jadę kupić jej jakieś fajne sandałki bo butów ma więcej niż ja tylko sandałki muszę jej kupić...

Ja dzisiaj też kupiłam córci sandałki i adidaski w ccc 😄 teraz już z górki remoncik pójdzie 😄 my remontujemy klatkę schodową 😄

Zgłoś nadużycie #1262 9 maja 2016, 18:33

Laviaa Fajna mama
Ja po wizycie nie mam dobrych wieści hemoglobina spadła do 7, 0 muszę iść na przetaczanie krwi. I konieczna wizyta nefrologa w tym tyg. Z córcią ok rośnie ruszała rękami,skakała. Martwię się tą morfologia

Zgłoś nadużycie #1263 9 maja 2016, 18:40

Sysia12 napisał(a)

Ja dzisiaj też kupiłam córci sandałki i adidaski w ccc 😄 teraz już z górki remoncik pójdzie 😄 my remontujemy klatkę schodową 😄

No niby z górki ale wprowadzic planujemy się za na następny rok w tym zrobimy jeszcze tynki w środku, ocieplenie domu, wstawiać piec ogrzewanie podłogowe... Trochę tego jeszcze zostało, a po nowym roku zacznie się urządzanie, jak ja rozplanuje to 120m2?! Nie mogę się doczekać wyboru mebli ale też mnie to przeraża :D

Zgłoś nadużycie #1264 9 maja 2016, 18:43

Sysia12 Fajna mama
O tak urządzanie wnętrza to chyba najlepsze w tym wszystkim 😄

Zgłoś nadużycie #1265 9 maja 2016, 19:19

Sysia12 gratuluję dobrych wyników i córci :) )
Laviaa przykro mi ale najważniejsze, że dzidzia ma się dobrze i fika w brzuszku :) a czy to przetaczanie krwi jest nieuniknione? Nie można w jakiś inny sposób temu zaradzić?
Ja mam jutro wizytę u mojego lekarza, a w środę idę na usg genetyczne i mam nadzieje, ze tez się dowiem juz czy to chlopiec czy dziewczynka. :)

Zgłoś nadużycie #1266 9 maja 2016, 20:09

Izabela, Marzena dajcie jutro znać po wizytach. Trzymam kciuki 😊

Anoli tez bym zjadła takie leczo 😊

Laviaa bardzo mi przykro. To przetaczanie jest nieuniknione? A z czego wynika ten spadek hemoglobiny?

Sysia gratuluję drugiej córci 😊

Zgłoś nadużycie #1267 10 maja 2016, 13:57

adzik535 Gotowa na wszystko
Dziekuje dziewczyny, wielki dzien zlecial jakby w 5 minut ;) bylo wesoło bo ksiądz w kościele sie pomylil i do mnie ze mam powtarzać: " ja Adriana biorę Cie Przemysławie za ŻONĘ" każdy w śmiech, nie mogłam przysięgi dokończyć tak śmiać mi się chciało ;) Ogólnie wszystko przebieglo pozytywnie, powtorzylabym to jeszcze raz !!! Jak dostane jakies foty to Wam wkleję ;)

Zgłoś nadużycie #1268 10 maja 2016, 17:26

Adzik535 super , że wszystko się udało :) Wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia ;) Niestety ten dzień zawsze tak szybko mija, a tyle jest przygotowań przed...Wrzuć koniecznie zdjęcie sukni jak juz będziesz miała :)

Bylam dzis u lekarza i wszystko jest ok :) Maluszek ładnie rośnie i skacze w brzuszku. Cały czas ruszał rączkami, nóżkami, wyginal sie, super widok :) Szkoda, że jeszcze nie czuje tych jego wygibasow ;) Jutro czekają mnie badania prenetalne wiec juz będę spokojniejsza przed wizytą niż dzisiaj. Wszystkie wyniki mam dobre, lekarz kazał mi pomału odstawiac luteine, mam nadzieje ze to nie za wcześnie. Jeszcze tydzień mam brać 2 x dziennie a potem 1 x dziennie do wykończenia tabletek. A z fraxiparina i acardem zostane niestety do końca ciazy :( Ale już się przyzwyczaiłam, dzięki temu wszystko jest ok :)

Izabela daj znać jak u Ciebie.

Zgłoś nadużycie #1269 10 maja 2016, 18:21

Truskawkowa Gotowa na wszystko
Karolajla u mnie było tak samo. też bardzo chciałam urodzić naturalnie ale niestety natura sama zdecydowała. Mam nadzieję, że tym razem uda się siłami natury.

Zgłoś nadużycie #1270 10 maja 2016, 18:23

Truskawkowa Gotowa na wszystko
adzik super że się wszystko udało :)
ja dziś po wizycie. wszystko ok. tylko lekarz kazał mi przyjść za 5 tygodni, czyli bym była w 22. babka w recepcji natomiast zapisała mnie na za 6 tygodni "bo kalendarz wizyt na fnz rządzi się swoimi prawami" . nie ogarniam no ale stwierdziła że tak trzeba. no i wtedy będę w 23 tygodniu :/ czy to nie za późno no usg serca dziecka? martwię się :/