Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pazdziernikowa mama 2016:)

Zgłoś nadużycie #1231 6 maja 2016, 19:43

Marzenaa Gotowa na wszystko

Nacudja napisał(a)

Ja właśnie myślałam, że na ciazowe to się tak nie rzuca ludzie, ale się przeliczylam. Teraz mam wrażenie, że mniej ciężarnych widzę, ale w pierwszej ciąży to normalnie co krok prawie ;)

To jak lubicie lidlowe ciuchy to od przyszłego czwartku letnie ciuchy dziecięce 😊

Ja dziecięcych jeszcze nie potrzebuje to moja pierwsza dlugo wyczekiwana ciąża :) Ale może dzieciom siostry kupie :) Jak będziesz miała jakieś informacje o podobnych sklepowych akcjach pisz koniecznie na forum😉

Zgłoś nadużycie #1232 6 maja 2016, 19:50

Marzenaa Gotowa na wszystko

izabela23 napisał(a)

Hej ☺
ja od 3 mają była w szpitalu, dzisiaj wyszłam. Brzuszek robił mi się twardy często i pojechałam na IP dostałam trochę zastrzyków i mam nadzieję, że już to nie wróci.

Kurcze, szpital to nic przyjemnego, nie ma jak w domku.
Najważniejsze, że już jest lepiej i oby już nic się nie działo niedobrego!

Zgłoś nadużycie #1233 6 maja 2016, 21:50

Nacudja Gotowa na wszystko

Marzenaa napisał(a)

Ja dziecięcych jeszcze nie potrzebuje to moja pierwsza dlugo wyczekiwana ciąża :) Ale może dzieciom siostry kupie :) Jak będziesz miała jakieś informacje o podobnych sklepowych akcjach pisz koniecznie na forum😉

Nie ma sprawy :) Akurat w temacie Lidla jestem, bo mam go niedaleko domu. No ja lecę po kąpielówki dla synka, bo skoro mamy spędzić 3 tygodnie nad jeziorem, to mogą się przydać. Sobie chyba też będę musiała sprawić jakiś kostium ciążowy...

Dla czytających polecam "Zanim się pojawiłeś" Jojo Moyes. Cudowna, ryczałam jak bóbr. Ale w sumie zdecydowanie bardziej wolę książki, które poruszają jakieś emocje, coś po sobie pozostawiają niż takie, które tak jak szybko się czyta, tak szybko się zapomina.

Dobrej nocy dziewczyny :)
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #1234 6 maja 2016, 22:39

allanka Fajna mama

Nacudja napisał(a)

Nie ma sprawy :) Akurat w temacie Lidla jestem, bo mam go niedaleko domu. No ja lecę po kąpielówki dla synka, bo skoro mamy spędzić 3 tygodnie nad jeziorem, to mogą się przydać. Sobie chyba też będę musiała sprawić jakiś kostium ciążowy...

Dla czytających polecam "Zanim się pojawiłeś" Jojo Moyes. Cudowna, ryczałam jak bóbr. Ale w sumie zdecydowanie bardziej wolę książki, które poruszają jakieś emocje, coś po sobie pozostawiają niż takie, które tak jak szybko się czyta, tak szybko się zapomina.

Dobrej nocy dziewczyny :)

O to ja w takim razie skorzystam z poleconej książki, bo szukam czegoś do poczytania :) No i polecam Drzewo pamięci- bardzo ładna książka.

No i kostium to koniecznie musisz kupić :D Też chyba w taki będę musiała zainwestować, bo chcę w poniedziałek spytać mojego lekarza, czy mogę chodzić na basen. Może dzięki temu by mi się udało jakoś strasznie nie przytyć czy coś, a pływać uwielbiam, no i pierwszy raz na basenie bym nie wciągała brzucha :) :)

Zgłoś nadużycie #1235 7 maja 2016, 7:01

izabela23 Supermama

Nacudja napisał(a)

Kurcze Iza a wiadomo od czego to? Dobrze, że jesteś już w domu i ze wszystko ok 😊

Hej. Nie wiadomo od czego zaczęło sie tak dziać jak zmniejszyły dawkę dupy aston z 3 2 na 3, ale czy to było przyczyną to nie wiemy. .

Zgłoś nadużycie #1236 7 maja 2016, 10:09

sonne Gotowa na wszystko
Ja w poprzedniej ciąży miała bardzo wysokie przeciwciała IGG, a wiedziałam, że już wcześniej byłam zarażona bo robiłam przed ciążą. Lekarz dodatkowo zlecił awidność, która określa, jak stare jest zakażenie. I okazało się, że stare. Po prostu w ciąży praktycznie wszystkie przeciwciała mi poskoczyły. Przeciwciała mogą też skakać, gdy masz styczność z wirusem, bo tak organizm się broni - tak mi tłumaczył lekarz, kiedy mój mąż miał półpaścia a moje przeciwciała na ospę też były wysokie. Po porodzie zbadali u małej przeciwciała na tokso i cytomegalię. I jest ok.

Zgłoś nadużycie #1237 7 maja 2016, 11:10

Laviaa Fajna mama
Iza najważniejsze, że już jest ok! Dobrze,że trzymasz rękę na pulsie.

Jak wam mija weekend? U nas pięknie słonecznie, mam nadzieję że cały maj taki będzie

Zgłoś nadużycie #1238 7 maja 2016, 11:14

Laviaa napisał(a)

Iza najważniejsze, że już jest ok! Dobrze,że trzymasz rękę na pulsie.

Jak wam mija weekend? U nas pięknie słonecznie, mam nadzieję że cały maj taki będzie

Ja dzisiaj leniuchuje 😊 Mama zabrała Młodego do zoo i ma go przywieźć dopiero na kolacje 😊 Ale w sumie dobrze wyszło, bo po wczorajszym maratonie rowerowym mojego syna trudno mi złapać pion, bo boli mnie przy tym brzuch.
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #1239 7 maja 2016, 11:29

allanka Fajna mama
A ja właśnie mam zamiar zabrać się za ogarnięcie mieszkania, ale jakoś nie chce mi się ruszyć. Póki co to drugie pranie wstawiłam i dzięki tej cudownej pogodzie to schnie w mig :)
Dziewczyny myślałyście już może o szkole rodzenia? Wybieracie się w ogóle?

Zgłoś nadużycie #1240 7 maja 2016, 12:16

Nie uczęszczałam do szkoły rodzenia w pierwszej ciąży. Teraz tym bardziej nie planuję 😊
W sumie wydaje mi się, że podczas porodu to najważniejsze, żeby słuchać położnej. I tak bym nie pamiętała o tych wszystkich oddechach ;) A opieka nad maluchem przychodzi jakos sama 😊 Ale jeśli planujesz to chyba dobrze zacząć właśnie teraz jak brzuch jeszcze nie przeszkadza i dobrze się czujesz 😊

Zgłoś nadużycie #1241 7 maja 2016, 13:39

Laviaa Fajna mama
Ja też nie Chodziłam i nie miałam problemów z dzieckiem wszystko wyjaśniły mi położne po Porodzie :-D . Położyłam sobie farbę na odrosty, mam Nadzieję że nie zasskodze dzidziusiowi
Nacudja ty się oszczędzaj kobieto! Teraz leż i odpoczywaj

Zgłoś nadużycie #1242 7 maja 2016, 18:19

Adzik dziś Twój wielki dzień! 😊 Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia 😊
PS. Czekamy na relacje ;)

Zgłoś nadużycie #1243 8 maja 2016, 7:17

Sysia12 Fajna mama

Laviaa napisał(a)

Ja też nie Chodziłam i nie miałam problemów z dzieckiem wszystko wyjaśniły mi położne po Porodzie :-D . Położyłam sobie farbę na odrosty, mam Nadzieję że nie zasskodze dzidziusiowi
Nacudja ty się oszczędzaj kobieto! Teraz leż i odpoczywaj

Nie zaszkodzosz ja też farbowalam niedawno a i w pierwszej ciąży też farbowalam chyba trzy razy😄 teściowa mówiła nie farbuj bo dziecko będzie miało rude włosy a Maja czarna się urodziła 😄😄😄

Zgłoś nadużycie #1244 8 maja 2016, 7:19

Sysia12 Fajna mama

Nacudja napisał(a)

Adzik dziś Twój wielki dzień! 😊 Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia 😊
PS. Czekamy na relacje ;)

O tak czekamy na relacje😄 i też życzę wszystkiego najlepszego, dużo dużo miłości 😄

Zgłoś nadużycie #1245 8 maja 2016, 21:22

Truskawkowa Gotowa na wszystko
[QUOTE=Nacudja;2985936]Nie uczęszczałam do szkoły rodzenia w pierwszej ciąży. Teraz tym bardziej nie planuję 😊
W sumie wydaje mi się, że podczas porodu to najważniejsze, żeby słuchać położnej. I tak bym nie pamiętała o tych wszystkich oddechach ;) A opieka nad maluchem przychodzi jakos sama 😊 Ale jeśli planujesz to chyba dobrze zacząć właśnie teraz jak brzuch jeszcze nie przeszkadza i dobrze się czujesz 😊[/QUOTEświęte słowa :) mam dokładnie takie samo podejście. Poród jest tak nieprzewidywalny że mnie by szkoła rodzenia nic nie dała. A w opiece nad dzieckiem najlepiej słuchać swojej intuicji, lekarza no i ewentualnie zaufanych osób jeśli spytamy o radę ;)

Zgłoś nadużycie #1246 8 maja 2016, 21:23

Truskawkowa Gotowa na wszystko
mnie coś brzuch od wczoraj boli :/ no nic, we worek wizyta to się poskarżę. ale mi brzuch wywaliło w ciągu ostatnich kilku dni! normalnie rasowa ciężarówa już ze mnie :D

Zgłoś nadużycie #1247 8 maja 2016, 21:45

anoli Zaprawiona w bojach
Ja ze wzgledu na cesarke nie mialam potrzeby na uczeszczanie do szkoły rodzenia to teraz tez tym bardziej, ale uwazam ze fajna sprawa. 
Ja tez jestem juz po farbowaniu mimo ze w I trym. powinno sie chyba unikać ale kupilam farbe bez amoniaku to chociaz zapachowo przyjemniejsza. 
Od wczoraj mam poduszkę dla ciężarówek - wreszcie mąż odciazony bo ciagle zarzucalam nogi na niego.

Zgłoś nadużycie #1248 8 maja 2016, 21:51

anoli Zaprawiona w bojach
Adzik .......WSZYSTKIEGO DOBREGO DLA WAS. SPEŁNIENIA MARZEŃ I DUŻO MIŁOŚCI KAŻDEGO DNIA @---/--

Zgłoś nadużycie #1249 9 maja 2016, 9:00

Sysia12 Fajna mama
Ja też nie chodziłam do szkoły rodzenia i teraz też chyba nie pójdę 😄😄 moja koleżanka chodzila i bardzo sobie chwaliła a ja jakoś nie byłam przekonana czy to mi potrzebne 😄

Jak tam samopoczucie dziewczyny? ?? ? Ma ktoś dzisiaj wizytę? 😄😄😄

Zgłoś nadużycie #1250 9 maja 2016, 9:14

Karolajla Gotowa na wszystko
Ja tez nie chodziłam, córkę urodziłam przez nie planowane cięcie cesarskie, bardzo się broniłam przed cc, cieszyłam się gdy zaczęły się skurcze no ale skończyło się jak się skończyło.. Kolejne dziecko chce urodzić siłami natury (vbac), moja ginekolog bardzo się cieszy z moich chęci i popiera mnie, oceni stan blizny w 30tygodniu i jak będzie wszytsko ok będę próbować rodzic naturalnie. Moja ginekolog jest położna w szpitalu w którym rodziłam córka i to ona przeprowadzala moje cc.

Moje samopoczucie super, mdłości już minęły, dostałam więcej energi. Do tego pogoda piękną :-)